Jak moc vám manžel pomáhá s dítětem?

nikoleta281
27. črc 2016

Ahoj holky, uz nevím jestli ja toho po manželovi chci tolik nebo ne tak proto se vás chci zeptat. Máme jedno roční dite a manžel pracuje na tři směny, pracuje ve fabrice ale praci náročnou moc nemá. Pokud máte taky jedno dite a manžela pracujícího na tři směny a k tomu máte domeček jako my kolem kterého je třeba taky někdy něco udelat, jak moc vám pak manžel pomáhá s dítětem? Jak často se mu věnuje nebo jestli ho i koupe sám atd. Me totiž přijde že jsem vecne na všechno sama a když si manželovi stěžuji řekne že on chodi do prace ☹

lajla
28. črc 2016

Máme 4 děti,velky barák, chodí do práce,ale jeho fce zahrnuje výsledky,takze jestli tam je nebo není závisí na něm,jak si vše zorganizuje...kolem baráku dělá on nebo se někdo najme, nákupy zařizuje sám,na mě jsou ty menší😂
Ad děti s malými to neumí,jaksi se bál😂 starším se věnuje maximálně, klidně vezme 3 na výlet, i na pár dní...krom malého..ten je závislý na mě
Nekoupe, ale čistí zuby a uspava tři

lucka662006
29. črc 2016

@nonnni Ahoj, u nás je to tak, že manžel každý den, co přijde z práce, tak se 2 hodiny plně věnuje dětem, často jdou ven, takže já mám ty 2 hodiny jen pro sebe a je na mě, co budu dělat, zda si doma něco dodělávat, nebo si jít za koníčky. Plus manžel dělá vše okolo domu, často i s těmi dětmi, např. je vozí při sekání louky na traktůrku (bezpečně🙂) atd. Večer jsme pak všichni spolu, vaříme večeři, koupeme spolu a uspáváme taky společně. Takhle nám to oběma vyhovuje. Manžela bych rozhodně neměnila, když vidím, jak se někteří ostatní chlapi mají k dětem a k domácnosti.

mrkvicka88
29. črc 2016

My mame 2+1 a dvouletý dítě. V domacnosti vymeni tak žárovku, občas (cca 1krat za mesic) uvaří, a veme koš, kdyz jde do práce, nakupy děláme společně. S malou si pohraje a jde s nama na procházku/hřiště. Sám neudělá vlastně nic, nekoupe, neprebaloval, nekrmil, venku s ni byl sam asi 4krat na 30min. Kdyz mu reknu, at ji veme ven, tak ho vyhazuju, kdyz ji ma vykoupat, tak řekne, ze to neni potřeba, a naposledy mi řekl, at jdu misto něj do práce, ze on je unavený. Nevim jestli po nem chci tak moc... ale ja mam malou uz 2 roky v podstatě nonstop a taky bych si ráda někdy odpocala. Aby ji hlídal, tak musím ja jít někam ven a na to taky neni vzdy nalada...

barborajohana
3. srp 2016

Já se o děti starám sama. Přítel je kamioňák tak doma není. A když už je doma tak sám od sebe nepomáhá. Maximálně, když mu řeknu, ale malého třeba nepřebalí, protože by se mu zvedl kufr, Takže si všechno dělám sama. On teda zase třeba vymění žárovku, vynese koš. Ale dětem se nijak nevěnuje.