Jak se odmilovat?

17. dub 2021

Holky, prosím jak se odmilovat? S dotyčním se teď vůbec nevídam, snažím se na něho nemyslet, ale vůbec mi to nejde moc ho totiž miluju.

sarah333
17. dub 2021

To je jak bych to psala já 🥺 úplně ti rozumím. Nepomáhá nic. Jenom pláču.

zelenaesmolda
17. dub 2021

Sejde z oci,sejde z mysli.Kolik ti je?Tipuju to na 15...

gracinka7
17. dub 2021

To nejde hned. Chce to čas.
Vymazat číslo, zablokovat na sociálních sítích, nevídat se a když na něj začneš myslet, zkusit se zaměstnat něčím jiným.

amazonkajanik
17. dub 2021

@zelenaesmolda bohužel se v tom plácá i dospělá ...mě pomohlo se vrátit,což nejde u každé,že. Ale pauza prospěla, bylo to z mé strany téměř jako na začátku ...

zelenaesmolda
17. dub 2021

@amazonkajanik
to jo,ale na druhou stranu dospely clovek asi nema potrebu na tohle tema zakladat diskuze a jeste anonymne

amazonkajanik
17. dub 2021

@zelenaesmolda nu,což to ano. Měla jsem pár vláken kde jsem byla za trotla, ale zase takovéhle věci jsem neřešila ...

zelenaesmolda
17. dub 2021

@amazonkajanik
klid,ja jsem tu za trotla permanentne :D

autor
17. dub 2021

@zelenaesmolda je mi 27... asi se fakt chovám jak pubertačka, ale tahle moc jsem ještě nikoho nemilovala...

autor
17. dub 2021

@gracinka7 Tak je mu jsem já úplně ukradená, nemusím blokovat číslo a tak. Já na něho myslím pořád, i když něco dělám...

levandule_k
17. dub 2021

To se chceš od někoho odmilovat s kým jsi měla vztah, nebo jsi o něj pouze měla zájem?

gracinka7
17. dub 2021

Spíš abys ho měla zablokovaného proto, abys neměla nutkání ho ve slabou chvíli kontaktovat.

autor
17. dub 2021

@levandule_k Dalo by se říct že jsme měli menší vztah, ale on to pak ukončil.

autor
17. dub 2021

@gracinka7 Dobře, tak to udělám. Děkuju za radu

amazonkajanik
17. dub 2021

@zelenaesmolda ty ne! Na tebe se občas těším, co vyprodukuješ 🤣

levandule_k
18. dub 2021

Dala bych si čas, kdy to nechám doznít. Nebyla bych naštvaná, že na něj myslím. Většinou tím, že se na něj budeš snažit urputně nemyslet, tak na něj budeš o to víc myslet 🙂 Pokud ti stihl něco dát, tak to buď podarovat nebo schovat do sklepa, ať to nemáš v bytě/domku. Zkusit se nějak zaměstnat jinak.

zelenaesmolda
18. dub 2021

@amazonkajanik
Tak to jsi vyjimka,vetsina uzivatelek me ma za trotla :D