Jak se vaši muži zapojují do péče o domácnost?

nikitka2323
21. dub 2019

Maminky jak se vaší muži zapojují do domácnost? Já si připadám už jak nějaký blázen. Můj přítel nedělá automaticky nic! Krom toho že čumí do mobilu a nebo hraje hry na pc. Máme skoro ročního prcka a a další mimi na cestě. Zatím nezačal vůbec fungovat jako otec. Občas si pohraje ale jen pár minut. Aby vařil uklízel to vůbec. O malého se taky nestará. Jen když já zrovna nemůžu a jsem zaneprázdněná a ještě ho odprosím. Stejně je vždy jeho odpověď proč to neudělám já. Vše je pro mě automatické ale on snad ani nepostřehl že má dítě. O našem vztahu nemá smysl se bavit. Jsem s ním jen kvůli dětem. Např dneska měl malého koupat ale řekl si že hra je přednější tak hold prcek bude neokoupaný. Prostě hra je přednější. To já nepochopím abych se vysrala na dítě kvůli např televiznímu pořadu. Mate to některá podobně? Jak s tím žijete?

viktorieraketka
26. dub 2019

Každý chvilku tahá pilku 🙂 Když jsou dva spolu, měli by si pomáhat.

cikitkapb
26. dub 2019

Já třeba čumím, že tazatelka ještě neodpověděla na otázku, proč že si s takovým joudou pořizovala další dítě? Z lásky k partnerovi to očividně nebylo, když s ním je jen kvůli dětem. Což je, podle mě, ten nejubožejší důvod... v tomhle případě určitě...

saabina
26. dub 2019

PC hry jsou děsný mor, taky jsem do muže hučela před dětmi jak blázen, aby je přestal hrát, že si tím úplně ničí život. A to nehrál často. Ale ta ztráta času a odpojení od reality...! Naštěstí to pochopil. On do mne zas hučel s kouřením a já přestala a jsem ráda.
U nas je to podle nálady, nekdy by udělal skoro vše, jindy nic. A hlavne chválit, říct prosím a děkuji, dělá zázraky. Tak holt když chce dělat, tak se raduji, když ne, řeknu si. Ale sdílet i povinnosti by měl chlap i když chodí do práce. To není omluva od rodinných povinností!!!
Zdá se že utíká před realitou. Nemá problémy v praci nebo je to pouze sobeček rozmazlený od maminky? Chce to s ním vážně probrat a vysvětlit, ze s tebou už to není mama hotel ale rodinný život ve kterém musí fungovat oba...

zuzineckah
26. dub 2019

@cikitkapb protože v jejím okolí to tak mají jistě všichni 😉