Jak se zbavit pobláznění z jiného muže?

27. zář 2023

Dobry den, ahoj
jsem vdana a mam manzela a 2 male deti, pred mesicem jsem ale navazaka kontakt s cizim muzem, nejdriv slo jen o pouhe flirtovani, pobláznění z mé strany, které přelezlo i v intimní sblížení - libání. Nez se tato situace stala, snazila jsem se doma znovu zažehnout jiskru, abych vztah s manželem posílila, ale bohužel i přes hovory s manželem se snažím jenom já a on sobecky upřednostňuje jen své potřeby, i přesto že dříve ke mne pozorný byl trvá to už 2 roky a pořád je to jak v začarovaném kruhu. Když se mnou začal flirtovat jiny muz, nejdriv mne zaskocila moje reakce toho ze se libim i nekomu jinemu nebo celkove ze se libim...druhy muz byl vsak velice neodbytný a dál dobýval mou maličkost... což vyustilo v častém psaní si o ruznych vecech...no proste mne chtel oblbnout a povedlo se mu to. Sesli jsme se na kafe po 4 tydnech psani a pri louceni doslo k libani. Priznavam se ze mne velmi pritahuje od zacatku co jsme na sebe narazili nez to prelezlo v nejaky kontak...
Ted po tydnu najednou po 1 schůzce zmenil cizi muz taktiku a obratil o 180° najednou mu vadi caste psani, napsal mi ze hrotim situaci a ze nema cas si psat kazdy den. Pritom slo o situaci kdy mi sam napsal ze je nemocny a co delam ja a ja se ho na oplatku po par dnech zeptala, jak se mu dari... na moji otazku reagoval az za dalsi 3 dny se slovy ze to hrotim a tlacim na pilu, pritom jsem mu mezitim nic nepsala, protoze sama jsem z cele te situace zaskocena... predevsim z mych hormonu, ze proste doslo k tomu libani a ze vlastně mne muj chtic dostal do takovehle slamastiky. I presto ze to doma neklape uplne na 100% spokojene, manzela miluji, ale ublizuje mi jeho chlad a sobeckost, lhostejnost k mym citum, po sexualni strance stradam...protoze on uprednostnuje sve poteseni pred mym (2roky), deti mame male. Nechci nicit rodinu, kvuli nekomu kdo mi nejdriv maze med kolem pusy a potom otoci a narkne mne z hroceni situace. Nejhorsi na tom je ze jsem nastvana na sebe protoze i kdyz mi napsal to co napsal stale mne fyzicky pritahuje...(dle schuzky co jsme meli) jak si ho mam dostat z hlavy. Samozrejme ho jiz kontaktovat nemíním potom co napsal. Uplnemu kontaktu se nejspis nevyhnu fyzicky, protoze se casto vyskytuje v mem okoli, kde se pohybuji s detmi.
Poradite jak vic si racionalne zprotivit muze, ktery mne fyzicky velmi pritahuje?

trdelnik234
9. říj 2023

Ahoj, tak aspon to uz mas za sebou. Tie stretka potom,tie su najhorsie.Takze blahozelam.
A co ti napisal,ze si mu nedodpisala?
A ked ste sa stretli osobne,tak ste boli sami?

autor
10. říj 2023

@dd44 nema.

autor
10. říj 2023

@trdelnik234 napsal ze se muzeme videt. Kdyz jsme se potkali nebyli jsme sami. On byl s kolegou a ja s detmi.

trdelnik234
10. říj 2023

A Ty si nedodpisala,ze? No a potom ste sa stretli nahodne a zahral to akoze sa nepoznate,kedze ste neboli sami.
Celkom logicke.
A mas ho este stale v hlave?

autor
11. říj 2023

@trdelnik234 neodepsala. Ano, presne uplny ignor pred kolegou. Bohuzel mam. ☹ Asi potrebuji vic casu... Potom co jsme se potkali a on ze nic znovu napsal. Omluvil se za sve jednani a rekl ze se nebude opakovat, v kontaktu chce zustat pry jako kamarad, ale neni to dobry to vim.

trdelnik234
11. říj 2023

Pockaj,pockaj.
Za co sa vlastne ospravedlnil? Ze ta ignoroval?
Pocuj a to je nejaky typek/trener z kruzku, kde chodis s detmi? Ak ano,tak kasli n'a to.

autor
11. říj 2023

@trdelnik234 no ano. Neni, pracuje u spolecnosti, ktera u nas opravuje vodovodní potrubí, proto ho mohu potkat s detmi venku.

dd44
11. říj 2023

Na mě to působí tak, že jsi mu dala najevo, že nemáš zájem a on zase otočil. Ale nikam tohle nevede. Omotá si tě a bude to opět to samé.

trdelnik234
11. říj 2023

A ake by bolo podla teba idéalne riesenie tvojej situacie? Co chces? Nepytaj sa sama Seba, co by si mala a nemala,ale co si naozaj zelas.
Nemusis to tu pisat.Odpovedz si sama sebe.
AK to nechces dalej s nim riesit,tak si skus predstavit,ze o par dni budé v inom meste a bude tam pokukovat po inej zenskej.
Alebo si predstav,ze o tebe rozprava kolegom n'a pive tymto stylom: "Mam rozrobenu teraz taku matku od deti, s tou mat vela roboty nebudem.Ked nebude ziadna ina po rue,tak dam dole aspon ju"
A to som napisala este slusne..
Kasli n'a to.

trdelnik234
11. říj 2023

@dd44
Klasika....
Chlapi nie su velmi originale tvory totizto.

autor
12. říj 2023

@dd44 taky si myslim. 🙄🙈
@trdelnik234 mas pravdu.

trdelnik234
12. říj 2023

To bude dobre, to zvladnes.
Vies kolko takych este stretnes? Predsa sa nebudes zapodievat nejakym typkom,co sa chcel zabavit.
Hlavne si s nim nic nezacinaj, bol by to maler.
Drz sa

autor
12. říj 2023

@trdelnik234 Dekuji. 🌹 Stve mne to, ze jsem mu naletěla že můžeme být přátelé a ono to došlo tam kam nemělo ( libani). Ted si pripadam spinave. Prave ze jsem byla vzdy hodne imunní na jine muze, az ted najednou tohle. Prislo to uplne znenadání... jak kdyz lusknes prsty a je to... 🙈🙄 Nic si zacinat nebudu, rikam si sejde z oci, sejde z mysli. Dnes jsem ho bohuzel zase potkala... uz mi to prislo fakt jak naschval 🙈 ze zase jsem na nej narazila i kdyz jsem sla jinou cestou ale zabralo si opakovat nesmis byt hloupa.
Radeji na nej vubec nekoukam, aby mne zase nenapadlo si rikat jake na charisma apod.

trdelnik234
13. říj 2023

Ahoj, napisem ti vecer do IP

trdelnik234
14. říj 2023

Ahoj, nevsimla som si,ze si tu anonymne,takze IP ti poslat asi nemozem.🤣
Tak ti napisem tu.
Podla toho,jak ho opisujes,tak je ten chlapik na pozornost zien zvyknuty a bavi ho lovit zeny (preto tie kecy o kamaratstve).
Proste vie o sebe,ze ma charizmu a patricne to vyuziva.Ono chlapom niekedy staci,ked im par celkom dobre vyzerajucich zien povie,ze su sexy a uz to ide...
Casom si chcu potvrdit,ze este stale dokazu zbalit peknu zensku.
Je to vacsi thrill jak PlayStation 🤣🤣🤣.
Niekedy je to iba preto,ze sa nudia.
Ja osobne mam porozumenie pre vypisovanie, niekedy to super ozivi nudu v praci, na skoleni,zmierni stres.
Sama to ale nerobim,je to pre mna tenky lad,cez pismenka je kazdy frajer.

Teraz k tym tvojim pocitom.

Zober si z toho to prijemne.To vzruso, ked sa ti niekto paci a ty jemu.Fakt,ze ho mozes stretnut. Ozivenie proste.
Bolo to jednorazove zlyhanie,tak to ber. Je to super lekcia do zivota.Mas to odzite a budes vediet lepsie pochopit,ked sa niekto zblazni a zacni si mimopartnersky romanik. Lebo vies,co nezazijes,nepochopis.

P.S. S tymto exotom dalej nechod, mas na lepsieho. Nevie sa spravat k zenam a jeho spravanie by ta zozieralo.
Zamakaj na sebe a otvoria sa ti nove moznosti.Lebo ten chlapik nie je dolezity,dolezite je poznanie,ze sa pacis a ze chces od zivota viac ako mas teraz😉.

autor
14. říj 2023

@trdelnik234 jj jsem anonymne protoze mam par pratel ve sledujicich a nechci to ventilovat oficialne. Souhlasim ze je to pro mne lekce a zkusenost do budoucnosti nenechat se zvyklat.
Nechci s nim chodit nejlip se mu vyhnout uplne. Myslim si, ze jsem mu sla lehce na ruku, mohl si utvořit nejaky obraz dopredu... protoze to otukavani bylo postupné...(nez jsme si zacali psat, tak jsme obcas prohodili par vet) videl ze travim dost casu s detmi sama atd. A mas pravdu s tim na sobe zamakat, postupne se do toho poustim. Diky za rady 🌹