Je normálne, aby žena telefonovala s mamou 2-3x denne?

dodyk22
6. led 2012

je to normalne aby manzelka telefonovala zo svojou mamou minimalne 2-3 krat denne?

staronova
7. led 2012

nezamýšľate sa nad tým,že je to bohupusté mrhanie peníazmi za telefon a nalievanie prostriedkov mobilným operátorom???!!! Zrátajte o kolko penazí ste mesačne ľahší. V konečnom dôsledku sa potom pri osobnom stretnuti nemáte o čom rozprávať...........

marecek4
7. led 2012

no já teda netelefoniju s mámou,ale s kamoškou-za prvé má skoro stejně starý děti jako jsou ty moje,a tak nějak s mámou jsem nevycházela zrovna nejlíp v dospívání,takže nějaké vyvolávání na rady porady nějak nepreferujeme,navíc je dosti příchylná k lahvince,takže nikdy nevím jestli bude schopná vůbec nějakou kloudnou radu poskytnout,sice je pravdou že postupem času je to o něco lepší-jak její vztah mezi mnou tak i tou lahví,ale prostě čas se vrátit nedá

a jak tady padlo-rozhodně mě to nestojí víc,než měsíční poplatek za telefon,protože obě a pár dalších mám nastavených že jim volám zadarmo,a to s kamarádkou řešíme nejen děti,ale tak nějak vše-po hodině nás to vypne a můžeme volat nanovo a opět zadarmo

aemmi
7. led 2012

Já souhlasím, že je to každého věc, jenže pánovi, co založil tuto diskuzi to zřejmě vadí, takže v tom bych asi problém viděla..

gab7
7. led 2012

@dodyk22 ahoj,já si píšu s mamkou sms každý den,anebo si zavoláme 🙂.bydlíme každá v jiném městě.moje kamarádka si s mamkou volá každý den.

jajina.c
7. led 2012

Ano 🙂 a nechápu, co je na tom divného, kolikrát volám i vícekrát 🙂 .

llluckaaa
7. led 2012

Jak už tu psaly ostatní - pokud to nic nestojí a nezanedbává tím svoje dítě, tak na tom nevidím nic špatného, ikdyž zas tak normální mi to taky nepřijde (asi hlavně proto, že nevím, o čem bych si já tolik povídala se svojí maminkou). Můj manžel se taky trochu ksichtil, když jsme si častěji volaly s kamarádkou, jenže tohle prostě nemůže on pochopit, když se každý den dostane ven mezi normální lidi a může, když chce, kdykoliv poklábosit s chlapama v práci. Já tuhle možnost s malými dětmi doma nemám, takže to řeším telefonem 🙂
A jinak bezvýhradní souhlas - lepší tchýně na telefonu než v baráku 😀

berenika39
7. led 2012

@staronova no snad nevadí, když někdo utrácí svoje peníze, ne? a tl operátoři jsou taky lidi, kterří z něčeho žijí, takže jim platím za službu 😉 😉 😉 .
my využíváme u jednoho nejmenovaného operátora službu , kdy jsou určitá čísla zadarmo, a samozřejmě skype,icq a fb. za to se neplatí🙂). Já si taky se svojí mámou nevolám xxxkrát denně, nepotřebujeme to ani jedna, ale u zakladatele otázky jde asi o to, že jemu to vadí...tak nevím, třeba se ještě ozve 😉, chtělo by to doplnit, jestli mu vadí tchýniny rady, čas, který tím tráví, nebo utracené peníze, nebo všechno dohromady, nebo fakt, že on si nemá s kým telefonovat...takhle jde reagovat jen obecně🙂)))

sudina
7. led 2012

Ahoj, já teda taky s mamkou jsem v kontaktu denně! Bydlíme od sebe přes silnici, a buď se tam stavuju, nebo si prostě telefonujeme... 🙂 Takže to asi normální je.... Přítel teda nad tím kroutí hlavou...ale nezmůže nic 😀

brisalek
7. led 2012

V prvnich mesicich na materske doma s ubrecenym nespacim miminkem jsem si volala se sestrou (jsme dvojcata ) tak 3x za den a stejne s mamkou (samozrejme nekdy ja ji nekdy ony me), obe zijou 100km daleko. Ta izolace je hrozna, kdyz kamaradky maji bud velke deti nebo nemaji zadne. Bezne mi prijde normalni 1 x za den zavolat sestre (volame hlavne na skype), maminka je zavislak, tekze spis vola ona, me by stacilo tak 4-5x za tyden🙂. Ale take zavisi na vztahu mezi zenou a maminou (nekdo ma misto maminy kamardku, nekdo sestru).A jak pisi vsichni, kdyz zijete ve stejne meste tak pak mas doma misto telefonu porad navstevu sestry, maminky a podobne...mozna ty telefony jsou lepsi🙂.

simonceli
7. led 2012

@dodyk22 Já teda už nemám maminku, ale telefonovali jsme si i 4x denně. A s otcem ač bydlí ob 3 ulice ode me se vídáme tak strašně málo skrz naše práce, že si prostě voláme denně i několikrát. Záleží jaký mají vztah, co řeší po telefonu, atd. Já neslyším tátu 2 dny a jsem nervózní, jestli se mu něco nestalo. S tchýní si voláme i 10x denně, ale z toho je převážná většina hovorů pracovních. Ale jak říkám, záleží na spoustě věcí, a pokud vám vadí, že manželka volá matce několikrát denně a skrz zbytečnosti, tak si s ní o tom v klidu promluvte. Všechno je o komunikaci. ALe na jednu stranu ji chápu. Kdyby byla moje máma ještě živá, taky bych s ní tak telefonovala.

brisalek
7. led 2012

Jo a taky jde o to, jak moc se s ni bavi o on sam. Treba kdyby mela moznost povidat si s nim neresila by to s jinyma🙂.
Chapu, ze nekomu muze vadit pristup, ktery ma moje mamka, ze chce do vseho videt a vse ridit, ale ja ji rikam jen co uznam za vhodne🙂.

ciernavila
7. led 2012

My sme s mamou na skype tak raz-dva krat mesacne obcas na maily a vztah mame dobry a ona byva na SK a ja v CR. Dva krat denne to sa mi zda teda dost. S manzelom aj na SK chodime tak max dva krat do roka.

anushka111
25. led 2013

já s mámou telefonuju každý den, někdy 5 minut, někdy dvě hodiny. Moje máma je už dost let sama, bratr je na ní hodně zlý a kamarádky má 2 ( i když s tou jednou si taky volá několikrát do týdne). Přiznám se, že mě to telefonování taky někdy nebaví a vím že to jaký má máma život,alespoň teď, když už jsem s bratrem dospělý, je její volba. Ale udělala toho pro mě tak moc, že tohle mi přijde jenom jako malé oplacení za její starost o mne. Jinak si ale povídáme o všem možném a rozhodně jí všechno z našeho rodinného života neříkám. Ona je za to telefonování zase ráda a tak nestrká nos do našich věcí a mého partnera má hodně ráda (možná i za to že právě ty telefonáty neřeší 😀) . Mému partnerovi to zpočátku taky vadilo,ale vysvětlila jsem mu důvody a od té doby mu to nedělá problém. Naučil se ten čas který prokecávám s mámou využívat pro sebe (nemáme velký byt, takže vždycky v těch telefoních chvílích si pustí jednu netovou hru a dá si ji hodně nahlas,což normálně nejde, protože my s malou pak nic neslyšíme). Být tebou/vámi neřešila bych to. Pokud si s manželkou málo povídáte, buďte rád, že se má alespoň komu svěřit a nehledá pokec u někoho jiného. My ženské holt mluvit potřebujeme,což zase dost chlapů až tak moc k životu nepotřebuje.

pepibubu
28. led 2013

takhle často to opravdu normální není.

Ale je rozdíl 2 - 3x denně 5 minut, nebo půl hodiny....

zizala79
28. led 2013

dvakrát denně fakt nevím, co bych si s ní povídala... nechápu svojí tchýni a švagrovou, co si volají o každým prdu 😖

haniplanetka
30. led 2013

mně přijde, že už je toho moc, dvakrát denně mi přijde přes limit

anatanka
31. led 2013

@dodyk22 Rozumim, ze te to proste tak nejak z principu stve. Ale jak uz te uklidnily ostatni, normlani to u sposty zen je. Bud rad, ze nema jeste sestru 🙂

vendullka
31. led 2013

Já už maminku nemám, ale kdybych měla, bylo by to stejné. Teď s ní "telefonuju" v duchu aspoň 8x denně🙂

tjej
6. únor 2022

Samozrejme, a pokud si chlap telefonuje s matkou jednou denně je to hned mamanek. Neuvěřitelný jak jsou některý ženský pokrytecky. Moje partnerka je taky závislá na matce a neustále komunikaci s ni, a neni to prvni co se chce porad tetelit s rodicema, dnesk any clovek samostatnou ženskou pohledal…