Jsem milenka. Jak to zvládat?

spathyphilia1
21. lis 2020

Ahoj, je mi 33 let a poprvé jsem se stala milenkou. Bohužel. Nikdy jsem toto nechtěla a odsuzuji to, ale stalo se že jsem v takové situaci i já. Mám malinké děti, přítel si našel jinou ženu a jsem najednou na děti sama. Stres ze samoty, z finančního přežití, z nové práce, ze školy, z únavy. Před dvěma měsíci se stalo, že muž, který se mi již 15 let líbí, si mě všiml. Jsme spolu, ale máme pouze milenecký vztah. On má partnerku. Teď jsme ve stádiu, kdy on neví pro kterou se rozhodnout. Proto v to.to vztahu chci být, šance tu prý je, abychom byli jen my dva spolu. Ale jak přežít ten trojúhelník? Miluju ho, je skvělý. Minimálně mi v této mé těžké době hodně pomáhá. Nebýt jeho, ležím v depresích ubrečená a vystrašená co se mnou a s dětma bude. Ale zároveň mi chybí klasický vztah. Jak to zvládat psychicky? Poradíte? S partnerkou spolu nebydlí, spí spolu tak jednou ročně, ani se teď nelíbí, ale pracuje v jeho firmě a má ji rád. Vůbec nevím co s tím. Strašně mě ten vztah trápí, ale jakmile jsme spolu, je mi skvěle. Máte někdo podobnou zkušenost? Jak v tom přežít minimálně teď v té pandemii?

jasmina1992
26. lis 2020

Jednou jsem se zeptala svého známeho proč podvadí svou manželku on sám to zkoušel na mě ale ja odmítla ale zároveň se mi svěřil a proběhl rozhovor .Jeho žena doktorka on firmu ,prostě finančně za vodu fára chaty dovolené děti krásný atd...dělal to čistě jen kvuli sexu ale brutálně natajno tenkrát řekl že žena která mu dělá milenku je jen odpad pro něj na dravej sex nechutnej .Nikdy by svou ženu neopustil ani děti ,vlastně se mu libílo že mu jeho ženu nikdo neojíždí a jemu že která koliv dá na počkání.Když jsem se ho zeptala a co kdyby tvoje žena zahejbala řekl že by to nepřežil.

journals
26. lis 2020

Eh... u ženské které je 33 bych čekala asi i trochu víc rozumu než naivity, ale co se dá dělat.
Podívej se na to takhle - jste spolu UŽ celé dva měsíce a on ti dal naději na šanci? Přečti si to po sobě ještě jednou. Vždyť takových pohádek je tu popsaných tisíc a jedna další. Všechno jak přes kopírák

srdicko123456789
3. pro 2020

Zahne i tobě nevím co od toho čekáš ? Nebuď pitomá a ukončí to sním

tinaprofi
3. pro 2020

Prosím vás, hlavně se nesnažte přesvědčit milenku, aby nebyla milenkou 🤦‍♀️😂😂

mourovatakocka
3. pro 2020

@spathyphilia1 Já ti rozumím. Jsi v těžké situaci a tak jako každá doufáš v hezčí život. Jen si myslím, že tohle nebude partner pro život a neumím si představit být milenkou delší čas - nemůžeš s ním počítat, představit ho dětem, spoléhat na něj. Moc krásně to tu jedna maminka pojmenovala - převozník. Tak to přesně je. Užij si to, ale nedělej z toho dlouhodobé řešení. Určitě se dáš do kupy a najde se lepší mužský.

germaine
3. pro 2020

Hele, nepřemejšlela si někdy, že když si najdeš neženáče, že to budeš mít lehčí? Zvlášť když sis to zažila i z druhé strany, tj. jako ta podvedená...