Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

tulikiss
20. čer 2014

@valentynkaa07 to sem byla ja, kdo ji to pral...to vis tajne jsem cetla scenar 😀 😀 😀

codal
20. čer 2014

Jako tohle je snad ještě horší telenovela než ta moje, nemá to smysl snad ani komentovat. Pokud je to pravda, tak je to hnus...

sarkad1
20. čer 2014

@tulikiss @codal Smutný děj, smutnější než u nás. Co teď bude dělat? Škoda, že tu nepíše 😒

millyh
20. čer 2014

když ho miluješ není co řešit
neřeš a žij
nevěra dlohodobá není díky jedné nebo druhé straně, vždycky si za to můžou oba ikdyž si to nemyslí
prožila jsi něco jako z televize a bylo to krásné. asi bych to nechala jen na nich a pokud bude chtít a tobě to nebude vadit tak se vrátí, možná na chvíli možná na dýl
vždycky si říkám když se něco takového stane že lidi tu jsou pro mne a já pro ně ať už zažijeme cokoli a jakkoli dlouhé to je
můžeme stát v šalině či busu a s někým na sebe koukat a bude to příjemnější než příjemné a nebo s někým zažijeme více intimních chvil. to už je jedno, každopádně je dobré vzít si z toho jen to příjemné a ty výčitky co nám vyčítá naše svědomí a rozum nechme někde na zastávce a jeďme dál
jsme ženy a ty by se měly řídit hlavně srdcem, rozum ať si velí mužskému rodu 😀
s jeho ženou se holt občas jako sousedka potkáš, počítám že o její přátelství nestojíš když si vyčítáš že k tomu došlo, tak ji občas potkej a třeba ji jen ze zdvořilosti pozdrav, jestli se jí něco nebude líbit tak se to nelíbí jí a to už není tvoje věc
na schůzku ve třech jít či nejít tak to je tvoje volba, ale své jednání nikomu ospravedlňovat nemusíš ať si říká kdo chce co chce
ono je to stejně jen mezi nima... a možná dříve či později zase uteče za jiné dveře, protože nevěra je výsledek jejich vztahu...
to za mne a můj názor na tvé prožité
pa Em

ali34
autor
20. čer 2014

@millyh ...děkuji

luciebx
20. čer 2014

jeeeeeeeezisi.. to to teda netrvalo dlouho a je v tom.. no ty woe.. dalsi chudak dite na ceste...
a koukam ze tu ma nejakou kamosku.. zpriznenou dusi nebo co.. ze ji tu pise takovej citat.. bla bla bla.. kecy kecy...

ali34
autor
20. čer 2014

@millyh -------- neznám , ale její příspěvek je rozumný 🙂 Na ostatní "hloupé" nereaguji. Jen jsem chtěla napsat ještě něco, že určitě nepotřebuji chlapa kvůli finanční situaci, jsem velmi schopná v tomto směru a žije se mi moc pěkně a tudíž živitele skutečně nepotřebuji 😉 Nevím jak někoho může rozhodit moje téma, ale naštěstí je dost maminek, které mi píší i do zpráv a situaci umí pochopit 🙂

kaeth01
20. čer 2014

nejsem zastancem nevery ani malinko!! puklo by mi srdce bolesti kdyby se to tykalo me rodiny, meho partnera..
ale to kopani do zakladatelky diskuse je z nekterych prispevku az prilis..
kdyz vezmu sve kamaradky - minimalne tretina z nich ma zkusenost s neverou - smutne ale pravdive cislo :( neumim si predstavit ze bych jen jedne jedine z nich rekla nekdy neco tak hnusneho jako nekteri lide tady.. ano reknu svuj nazor! ze je to hloupost, ze ublizuje.. ale vzdy se divam do tvare zeny, ktera je tak podobna nam osatnim.. jen proste podlehla.. je to husa? ano! je snad zly clovek? NE!!!!! - ted nemluvim o zakladatelce, ale o svych kamaradkach, ktere mely nekdy odvahu se sverit..
a takova je i Ali hadam.. mozna naivni, ale zrejme asi i dost zoufala.. a kopat do lidi, kteri jsou na dne je hnusne.. jen proto ze to nejsou nasi pratele a nezname je - nase chovani neomlouva..
az byste se jednou docetly ze dotycna si sla hodit provaz - a ze tato diskuse kde hledala malinko pochopeni byla jeji posledni sanci, protoze se treba nemela komu sverit - mozna by se to po vas svezlo a ani to s vama nehlo..
JSME TU VSECHNY MATKY - TO CO TADY V NEKTERYCH PRISPEVCICH CTU JE SIKANA.. jak by se vam libilo kdyby nekdo takhe drtil vase dite..
nemusite souhlasit!!!! a klidne vyjadrete nesouhlas.. ale bez posmechu, urazek..
ucme sve deti byt lidmi - s chybama, s problemama, s ruznyma nazorama.. nikdy nevite vy sami co vam osud jeste prinese 🙂

sarkaa
20. čer 2014

@kaeth01 nepřehánějte, tady se o žádnou šikanu nejedná i když některé příspěvky tu jsou už trošku přehnané. Ono ji tu spoustu ženských prostě za něco takového chválit nebude, to je snad pochopitelné .
Osobně pro tohle pochopení nemám, i když vím, že život může nastolit cokoliv, tohle co tu popisuje paní je opravdu jen pro otrlé. Jestli je to ovšem všechno pravda a nedělá si někdo jen srandičky, že?

wisttit
20. čer 2014

@kaeth01 Nepreji Vam v životě nic zlého, ale kdyby jste třeba zjistila, ze Vám byl Vas muž nevěrný, tak si prosím jeste jednou přečtete to co jste napsala a snažte se tu milenku pochopit... Možná to půjde o trochu hůř než si ted myslíte...
Podle mne si inteligentní člověk, který ma životní priority srovnané dokáže porucit. A pokud ne, tak budiž - chvilku v tom litá... I to se muže stát. Ale aby na to manželka přišla a oni v tom pokračovali mi přijde opravdu nechutné!!! To mi nikdo nevymluvi...

luciebx
20. čer 2014

@kaeth01 tak tak.. tady se do ni clovek navazi jen proto.. ze si z toho dela proste prdel.. z manzelky dela kravu ktere na chvilku zavreli s chlapem oci aby byl klid.. a pokracuji v tom.. vylozene se manzelce vysmiva na verejne siti.. za to ji nikdo chvalit nebude.. a litovat kdyby ji dala manzelka prez drzku taky ne.. bohuzel kruta realita.. ano kdyby s tim prestali.. hold ulitla.. ala ona si sem zajde a jeste pise jak ji bylo zle rikat manzelce do oci jak to vsse skoncilo a pak si hosanek zase zaskoci a deje se jako by se nic nedelo.. z toho je pravdu vsem na bliti... takze souhlas s tim ze kdyby to potkalo jednou vas.. tak jeste bezte milenku utesovat ze jste na to prisla ze ma pomer s vasim manzelem..

kaeth01
20. čer 2014

@sarkaa cetla jsem vsechny prispevky, i kdyz teda nektere jen zbezne, protoze se netykaly primo tematu.. ale pointa je, ze sem se snazila vcitit do pocitu zakladatelky kdyz ted otevre vecer pocitac a zacne diskusi cist.. udelalo by se mi soufl - o to tady asi primarne vetsine diskutujicich jde - vyjadrit opovrzeni.. jj chapu! ale ceho je moc, toho je proste prilis.. proste sem jen chtela aby se ti "kopalove" malinko zamysleli a sli prispivat na jine tema.. co chtely rict, rekly.. a ted dejte pokoj - nechte prostor jinym co maji k tomu co rict..

tohle je ale problem vseobecne na vsech diskusnich forech - vyjadrovat se k cemukoli, at uz k tomu mam vubec co rict a nebo se proste clovek jen nudi a tak si udela radost pobavenim se na ucet nekoho jineho..

ani ja uz nemam vice co rict 🙂 takze jdu spat!!

little_frog
20. čer 2014

Mně začíná být hůř z těch komentářů než z události samotné. Věta, začínající "Nepřeji vám v životě nic zlého, ale..." a podobné... o joj..

sarkaa
20. čer 2014

@kaeth01 njn, ale od toho diskuzní fóra jsou 🙂 Každý má právo se vyjádřit a také ti co sem píšou musí počítat i s určitou odezvou, tak to na internetu chodí. Samozřejmě souhlasím s tím, že by to mělo být min. ve vší slušnosti , ale to už je o lidech jako takových.

ali34
autor
20. čer 2014

@kaeth01 ...děkuji, moc krásně jsi to napsala. Poslední dny jsem nereagovala, protože nemám zapotřebí se tu ospravedlňovat, ale až dnes je tu tvůj příspěvek a příspěvek @millyh a na ty reaguji opravdu ráda, protože jako jediné máte pochopení. Já určitě nejsem naivní a už vůbec ne zoufalka, která si neumí najít chlapa. Naopak momentálně hned několik chlapů otravuje a uhání a já prostě taková nejsem. Já to poznám hned, jestli toho člověka chci, jestli to "zajiskří" a s ním se to prostě stalo hned první den jak jsem ho spatřila 🙂 ...a já jsem mu byla po celou dobu věrná, protože on mi dal všechno. A mám to jako většina holek, že když spím s chlapem tak nespím s jiným, to bych já nedala. Že on spal i se svojí ženou, to je jiná věc a nevadilo mi to. Ale já jsem měla jen jeho a určitě žádnou nemoc nedostane, protože já jsem opravdu zdravá, je to škaredé urážení a to já nepotřebuji komentovat, já jsem tu slušně prosila o radu. Byla jsem sama v novém městě, nikoho jsem tu neměla a strašně jsem se těšívala na něj, samozřejmě sex byl prioritní - to jsem psala, ale já jsem se rychle zamilovala, ráda jsem s ním i jen tak po milování vždy ležela a povídala si, vím všechno o jeho dítěti o jeho rodině ...prostě vzájemná krásná důvěra. Já jsem se mu svěřovala se vším, protože jsem mu důvěřovala. Věděl všechno co dělám, všechno o dětech, o všem... Nejsem zlá a nemám potřebu žádnýho chlapa utahovat, protože mám svojí hrdost! Psala jsem o lítosti a ta byla upřímná do předvčerejška, kdy jsem potkala jeho ženu. Dneska to vidím jinak. Slušně jsem ji pozdravila a ona mi řekla něco moc škaredého... ...opravdu zlého, nikdy bych to nevyslovila.

luciebx
20. čer 2014

@ali34 tak ona manzelka nakonec ublizuje ona tobe jo? 😨 😨 😨 ty vogo.. ja jen ziram... to ti mela potrast rukou nebo co? ja proste nechapu co tu chces slyset... tak ji mas rict pravdu... a nemas takhle lhat..

eimmy
20. čer 2014

nečetla jsem celou diskuzi ale upřímně to je pro mě napřijatelné. ničit dvě rodiny a ještě takhle v jednom domě,to mi přijde hodně mimo.asi jsme naivní ale já si svého muže vzala z lasky i s jeho nedostatky.

luciebx
20. čer 2014

@ali34 a jestli si opradu s tim chlapem tehotna.. byt tebou uz hledam jiny bydleni... pac ze strany manzelky tohle nemusi skoncit jen u nadavek....

sarkad1
20. čer 2014

@luciebx
@eimmy
@ali34
Ali, ty si to miminko chceš nechat? To nemyslíš vážně? Píšeš, že si dával pozor, že nevíš jak je možný, že seš těhotná? To je neuvěřitelný, prostě neměl ochranu tak otěhotnět můžeš i z kapiček touhy, to učí už na základce děti 😀

eimmy
20. čer 2014

svatá prostoto

luciebx
20. čer 2014

@sarkad1 vsak pani uz psala ze je inteligentni pac ma VS 😅 tak musela vedet ze kor v PLODNYCH DNECH bez ochrany otehotnet to je jak doufat ze venku zaprsi a ja nezmoknu 🙄

luciebx
20. čer 2014

@eimmy 😀 😀 😀 😀 Esmeralda vysita... 😀 😀

eimmy
20. čer 2014

@luciebx přesně tak... to se jen tak nevidí

luciebx
20. čer 2014

@eimmy hele jestli si typek daval pozor asi stejnym zpusobem jako aby se to manzelka o nich dvou nedozvedela a buch.. manzelka uz to vi.. no to se dalo cekat.. bere to rychlej spad.... a pokud I do ted si manzelka jen mysli ze tam mozna neco bylo.. ale nema dukaz.. ono rostouci brisko prozradi vse.. a pokud se dite zacne podobat tatinkovi.. je to jasnacka

eimmy
20. čer 2014

@luciebx jsem asi hnusná ale mě to přijde děsná komedie, fakt jak z béčkového romantického filmu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarkad1
20. čer 2014

@eimmy @luciebx Jestli neměl ochranu a ona plodné dny a pak se divit, že jsem v tom? To si pozor dávat mohl, ale to je stejně pravděpodobný, že otěhotníš. Kolik vám oběma vlastně je? Myslela jsem, že je starší a ty taky nejsi 16tka ne?

sarkad1
20. čer 2014

@eimmy Komedie ani ne. Taková ostuda v baráku, aby se odstěhovaly obě ženský, v tom se nedá už žít ☹

janinek
20. čer 2014

@ali34 sorry, s Udajnou VS a udajnymi tremi detmi ti tu nikdo neveri, zes v plodne dny otehotnela omylem, kdyz jedina ochrana byla 'si daval pozor'. To zkousej na diskusich s nactiletymi.

luciebx
20. čer 2014

@janinek vid... Takovy recicky nactilety