• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

8 dní jsem nedostala menstruaci, je brzy na test?

11. června 2017 
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Většinou ovuluji pár dní před menstruací ne jako ostatní v půlce cyklu. Asi před 2 týdny jsme nepoužili antikoncepci, protože zvažujeme založení rodiny.Už jsem to měla dostat před 8 dny. Můžu být těhotná?
27. zář 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaazzz mohu se zeptat kolik je ti let? Těhotná být samozřejmě můžeš, kup si za pade test a uvidíš..
27. zář 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je mi 25. Test jsem si dělala před dvěma dny a byl negativní, ale je mi pořád špatně, jsem unavená, mám průjem a žaludek na vodě. Nejdřív jsem si myslela, že je to viróza,ale ani při rohlících a čaji to nepřestává... Proč Tě zajímal věk? :slight_smile:
27. zář 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba je ještě brzo,aby ukázal //. Zkus počkat pár dní :wink:
27. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mar_d asi jo, ale jak všichni tvrdí, že max. týden po očekávané menstruaci by to mělo být vidět, tak jsem z toho byla zmatená :slight_smile:
27. zář 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla bych že můžeš. zkus test. já měla zpoždění 4 dny a na testu byly hned dvě :grinning:
27. zář 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě můžeš být těhotná, já test zkusila po třech dnech kdy MS nedorazila a už byla vidět druhá čárka...sice slabounká, ale byla tam :wink: .
27. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já to zkusím ještě jednou :slight_smile:
27. zář 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaazzz já mívám cyklus dlouhý 26-27 dní a ovu byla 11DC. Dušíka na testíku jsem měla už 5 dní před MS a v den, kdy měla přijít, už // stejně silné. Pokud jsi ale měla OVU později, než v půlce cyklu, pozitivní testík se ti ukáže taky později. Hlavní je, že MS nedorazila. Hodně štěstí.
27. zář 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj dámy, díky všem za rady :slight_smile:
Mažu si profil. Na tohle nemám. Evidentně jsem narazila na inteligentní respondenty, protože žádná z vás nešišlá, ale poté, co jsem si prošla tenhle blog, tak vážně nechci být jeho součástí.
Třicetileté zralé (nebo spíš nezralé) ženy a některé i starší, které používají slova jako puleček, snažilkování, těhulenka miminečko....PaneBože!!!! To ani nemluvě o tom, že mi admin přepsal název diskuze...Chápu, že hormony pracují, ale abych ze sebe v těhotenství dělala primitiva, který šišlá, to si myslím nezaslouží ani mé okolí ani dítě které čekám nebo čekat budu. Ještě jednou díky za odpovědi a přeji hodně štěstí!!!
27. zář 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaazzz jelikož jsi asi inteligentnějši než většina místních, tak mi Tvé téma připadá lehce absurdní. Od toho jsou testy, které jsou více než spolehlivé, ne? :grinning:
27. zář 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
no tak trochu jsem doufala, že tu potkám někoho, kdo má taky nepravidelný cyklus a poradí mi, kdy si dělal test. Test jsem si dělala a jsem objednaná na gynekologii. Ale to, že jsem si test dělala by ses dozvěděla, kdyby sis přečetla celou diskuzi ;) Navíc nechápu, proč reaguješ na něco, co není tématem diskuze. Ta zpráva byla pro holky, co mi napsaly a chtěly pomoci. Chápu, že ti lítají hormony, ale laskavě si to nevylévej na mně.
27. zář 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaazzz já tě hlavně obdivuju že máš 8 dní zpoždění a udělal sis jen jeden test, já měla zpoždění 2 dny a už byla celkem nervní :grinning: přeji hodně štestí
27. zář 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, s přítelem jsem se rozhodli, že zkusíme štěstí, tak si tady pročítám jednotlivé diskuse. jsou velice zajímavé/poučné a ikdyby tady byly jen holky, které šišlají a nemají myšlenky na nic jiného, tak o otěhotnění ví tolik, že si můžou podat ruce s odborníky. Takže je aaazzzz přestaň urážet, nikdo ti nic špatného nenapsal, nechápu, proč se rozčiluješ kvůli ničemu..
27. zář 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@aaazzz já měla pozitivní test třetí den po tom, co nedorazila MS. ale co se týká tvých nevolností...většina žen je rozhodně nemá tak brzy, chvíli trvá než se miminko uhnízdí a udělá paseku v hormonech, na kterou jsou potom tebou popisované reakce. ale 100% ti to řekne jen gynekolog :wink:
27. zář 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaazzz
@mafeska
@golla
@kristi
Tak se nehádejte, děvčata. Vždyť je dnes tak hezkej den. :slight_smile: Každý je jiný holt, každému se líbí něco jiného (na koníkovi nebo někde jinde nebo nikde) a hlavně, každé těhotenství je jiné. Hodně štěstí, kočky. :sunglasses:
28. zář 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já si dělala 5.den po zpoždění test a negativní. Ani malý stínek. A pak jsem si dělala 9. den a byl pozitivní tak jsem z toho taky jelen... :slight_smile:
28. zář 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dělala test týden před ms a byli tam jasně dvě //
12. lis 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaazzz Nemyslím si, že je od tebe zrovna na úrovni pomlouvat tady nějaké šišlalky..... nejsi tu od toho , abys někoho kritizivala, ani nedokážeš s nadhledem přát jiným at si říkají, dělají a radují se jak chtějí ... to je nevyzrálý ....a nějaké zralé třicítky :grinning: jsem jedna z nich, taky nešišlám a toleruju puberťáky co si myslí,že my ostatní jsme staří :grinning:
13. lis 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj chci se zeptat uz pul roku se s pritelm snazime o miminko...plodne dny mam 10-15 den v mesici.menstruaci jsem mela dostata 3.6. a stale nedorazila ...mam divne tlaky v podbrisku a na vajecnicich semtam to nekdy i dost pichne..co jsem na sobe vypozorovala ze se me tvori vic slin nez obvykle..neustle mam hlad a mam hodne nafooukle bricho...taky trochu boli prsa ,a taky mam silene stavy ze se mi chce z niceho nic brecet...jo a neustale chodim na malou...dekuji za radu
6. čer 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dariss a aku radu by si chcela? nic sa nepytas :wink: .... skusala si si robit test?
6. čer 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
...já měla test pozitivní týden po vynechání MS :grinning:
20. čer 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj me to test ukazal cca za 5 dni byly tam 2jedna trochu slabsi tak jsem si udelala rano pro jistotu dalsi a zase :slight_smile: a 20.1 byla i pozitivni krevni testy :grinning:
20. čer 2014 v 19:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, chcela by som radu. S priatelom sa snazime o miminko 4 mesiace. Tento mesiac mi nedosla menstruacia ako mala a meska mi uz 10 dni testy mam stale negativne. Dneska idem ku doktorovi a som maximalne vynervovana. Neviete preco by to tak mohlo byt? Brala som pred tromatyzdnami antibiotika ale nikdy sa mi koli takemu niecomu neopozdili kramy..... Mam mierne bolesti v podbrisku take zvlastne partner ma pocit ze mam asi aj prsia trocha vecsie, niekedy mi je nevolno , vela chodim na wc a mam problemy niekedy ist na velku. V minulosti som bola na interupcii a teraz mam strach ze nebudem moct mat deti.... Viete mi niekto pomoct?
22. říj 2014 v 08:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankabitalova Antibiotika mohou cyklus rozhodit.
22. říj 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Je mi to jasne ale toto sa mi este nestalo....mam hrozny strach....dakujem za odpoved
22. říj 2014 v 09:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.. mám takový dotaz.. už 8 dní jsem to nedostala.. myslíte že jsem těhotná ? bojím se aby to nebylo tak že jsem nějak nemocná..bohužel test jsem si ještě nedělala,vůbec nevím kdy je na to správný čas.. děkuji za odpovědi
1. únor 2015 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bricka udělej si test a hned uvidis
1. únor 2015 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shine2015 tak už asi nemusím.. Dnes jsem to dostala..ale porad me desne bolí prsa .. A takhle dlouho jsem to nikdy nedostala
2. únor 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja měla MS nepravidelnou, jindy mi přišla po 30 dnech a taky trvala dlouho 10 - 15 dnů, a i přesto jsem otěhotněla, ani nevím kdy jsem měla ovulaci, asi hned po ukončení MS, nevím. A navíc jsem 5 týdnů nevěděla, že jsem těhotná, a mezitím jsem ještě dostala menstruaci. Ono hodně záleží na tom tělu, jak si to vezme. :slight_smile:
2. únor 2015 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. Tak me se to samo vyřešilo.. 9ty den jsem to dostala.. Ale myslíte si ze i prez to bych byla těhotná ? Zda se mi ze mi i narostly prsa.. Hodně moc bych chtěla miminko,ale zatim se nějak nesnazime :slight_smile:
3. únor 2015 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek