Jsem těhotná a vztah už nefunguje tak jako dřív

suzza
15. říj 2012

Ahoj holky, s partnerem jsme si moc přáli miminko. Po delší době se zadařilo. Teď jsem ve 20. týdnu a začínám si uvědomovat, že mám hrozný problém. Přítel už mě nepřitahuje, začínám si na něm víc všímat chyb, které jsem dřív neviděla, a hlavně - vůbec si nedokážu představit naši společnou budoucnost. Jsem z toho v háji, jednou přemýslím nad tím, jaké by to bylo vyrůstat s dítětem sama, pak si za to nadávám, že dítě má na otce přece právo. A nejvíc ze všeho teď nadávám sama sobě, že jsem si neměla pořizovat dítě s někým, s kým to není úplně ono. Jenomže ono to před otěhotněním bylo jiné. Až teď se mi víc otevřely oči. Dokonce už jsem došla i k myšlenkám, jak to máme my ženský těžký, protože když se teď rozejdeme - on si najde novou partnerku v pohodě, ale kdo by chtěl osamcenou těhotnou ženskou?
Jste na tom někdo podobně? Přijdu si totiž jako blbec, všichni kolem jsou tak štěstní, těší se na miminko, užívají si těhotenství, plánují společnou budoucnost...

blahova_andrea
19. říj 2012

@kaata22 je dost smutné kolik žen si říká, muž nepije, nebije mě a na děti taky není zlej, tak jedem dál...ach jo... ☹ je mi za nás smutno...s takovouhle se nikam dál nehneme, protože generace jakou vychováme moc dobré vzory otců většinou nemá. a teď se holky nechci dotknout těch vás šťastných, které mají těch pár úžasných mužů, kteří na světě bezesporu jsou...jen je jich pro nás všechny málo! 😀

kristynapavelkova
25. říj 2012

Ahoj,nemyslím si že by tvé pocity byly vyvolané stavem těhotenství.......zažila jsem si to samé a díky své naivitě a neustálému přesvědčování sebe sama,že dítě musí mít otce,žiju teď s člověkem kterého nemůžu vystát,ve vztahu který mě neskutečně trápí a nejen mě ale i děti.......s člověkem tak sobeckým který myslí jen na sebe,nejradši by domů nedal ani korunu,dětem se nevěnuje a mě umí jen vyhrožovat a pro rány nechodí daleko.......a ráda bych tímto otevřela oči všem,které ještě váháte zda zůstat na výchovu sama nebo s člověkem o kterém máte pochybnosti a snažíte se jeho chyby omlouvat vysvětlením,že je to přece normální a že se to časem zlepší....!!!! v mém případě není východisko.mám na krku hypotéku,dvě děti,barák a chlapa s kterým se nenávidíme a několik oznámení na policii...........
Nechci tě v žádném případě zrazovat od tvého přesvědčení,jen je můj názor že pokud už teď cítíš že to není dobré,asi to těžko bude lepší po narození dítěte,kdy se tvé hormony daleko víc ,,zblázní,, a budou tě zaplavovat stavy zoufalství.....a chlap bude častěji utíkat a zůstaneš na všechno sama a jak už jsi naznačila,těžko se pak začíná znovu matce s dítětem..........mě dost pomohla i odborná rada rodinné poradkyně ale bohužel jsem ne úplně dala na její rady a jsem tam,kde jsem..........nenávidím se za svoje rozhodnutí,zůstat s ním kvůli dětem ale zatím není cesty zpět..........tak držím pěsti a přeji hodně štěstí a raději víc rozumu 😉

veruska12
17. čer 2020

@suzza tobě už povedlo miminko ?

veruska12
17. čer 2020

Ahoj už chci snažit miminko ... už sem dlouho neplodneho jak musí udělat a prosím mi pomoct a děkuji moc