Jsem těhotná, přítel nechce dítě. Jak to zvládnu sama?

salfik
27. pro 2011

Ahojky holky.
Moc vás prosím o radu .Je mi 21 let ,pracuji a zároven studuji posledni rok zdravotní školy s maturitou a jsem těhotná - podle doktora asi 6tt .Podařilo se to i přes to ,že jsem brala prášky a přítel si stejně dával většinou pozor ☹
Bohužel už v březnu jsem měla samovolný potrat a musela jsem jít ,,na vyčištění ´´ Takový zákrok vám povim není nic přijemného a doted si vyčítám ,že to byla určitě má chyba ,že jsem potratila ... - Je vám asi jasné ,že na potrat nechci jít ,přítel mi napsal ,že to dítě nechce .Jsem bezradná ,není noc co bych nepobrečela... ☹ ☹ ☹
Mám strašný strach z toho až mu řeknu ,že na potrat nechci jít.Vím ,že mi bude strašně nadávat a psát ošklivé zprávy,ale začínám se smiřovat s tím ,že budu s mimískem sama - Jak to ale zvládnu finačně ? Jak to zvládnu bez jeho lásky ? Je tu nějaká maminka co byla s dětatkem sama bez tatínka dítěte ?
Moc vám všem srdečně děkuji ...Jde mi hlavně o to dítě ♥

smajlilinka
27. bře 2017

Ahoj holky...Taky se podělim... S přítelem jsme nezačali zrovna šťastně. Ale ta za rok co jsme byli spolu jsme náš vztah upevnili. Mám dcerku z předchozího vztahu, kterou měl rád...
Pak jsme se rozhodli že chceme mimco. Povedlo se to celkem rychle.. nevím zda máte také podobně stavy ale já byla teď o víkendu docela nevrla..
Jeli jsme na výlet a cestou domů v autě na me začal křičet ze se chovám nemožně, ze si se mnou zkazil život a ze se mam sbalit a vypadnout...
Nedalo se s ním vůbec mluvit ani argumentovat.
Jsem teď těhotná asi 4.tt je mi skoro 35 a vůbec ale vůbec nevím, co mam delat....😢

terka228
30. dub 2017

@smajlilinka Ahoj,doufám,že ses rozhodla dobře....jak tedy pokračujete? Vrátili jste se k sobě neno ne? Mám 2 syny.Starší je z předchozího vztahu a bohužel má postižení Autismu a střední ment.postižení.Mladší synek je zdravý.Taky jsme zůstali sami.Jsem v 18tt.I přes to jsem šťastná,že dcerku čekáme,🙂 Mladší syn se taky už moc těší.Ňák to prostě musíme zvládnout,🙂 Mít dítě je obrovský dar...Kdyby sis chtěla popovídat,můžeš klidně i do sz😉