Nemůžu otěhotnět. Máte nějaké rady?

elizabeth666
23. kvě 2021

Dobrý den, před dvěma roky jsem byla na potratu (nechtěné otěhotnění s mužem co mě mlátil, takže jsem si dítě nechat nechtěla a to i z důvodu, že jsem ještě studovala.) A ano jak jinak, potrat byl s komplikacemi. První jsem dostala nějaký prášek na samovolný potrat. Ale to ze mě nevyšlo ven všechno, takže jsem musela jít ještě na normální potrat. Je mi 20 a mému snoubenci je 37. Máte nějaké zkušenosti nebo rady jak otěhotnět? Už opravdu nevím kde může být chyba a proč to nejde. U něj chyba není, jelikož jeho bývalá přítelkyně s ním čekala dítě, které potratila (naštěstí 🤣) Děkuji ☺️

eeevee
23. kvě 2021

@elizabeth666 bývala přítelkyně “naštěstí potratila”, no to je od Tebe opravdu pěkné 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@eeevee Je, podváděla ho..ne,nebudu to víc rozepisovat. Je laciná k*rvička a dokonce sme kvůli ní měli s mojim pohlavní nemoc a museli jsme být 2mesice na antibiotikach.🙂

daisy95
23. kvě 2021

@elizabeth666 wau.... 🙄🤦🏻‍♀️ Aby te nedohnala karma za tyhle blby kecy..

eeevee
23. kvě 2021

@elizabeth666 no tak když ho podváděla, tak třeba ani nebyla těhotná s ním, což?

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@eeevee Přesně,a hlavně šla na potrat dobrovolně.

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@daisy95 Jaké? To že ho kurvička podváděla a měli jsme od ni nemoc a museli byt 2mesice na antibiotikach? A kdyz ona sla na potrat dobrovolne? Za ty kecy?! Kdyz nenapisu jestli to byl samovolny potrat nebo chtěný, neměla by si hned vyšilovat jelikož víš úplný prd o tom jak to bylo...🤣

eeevee
23. kvě 2021

@elizabeth666 tak to je Tvoje předchozí sdělení dost zavádějící, potratit a jít na potrat je celkem rozdíl...každopádně to vylučuje domněnku, že na straně snoubence musí být vše v pořádku, takže se klidně může nechat vyšetřit. Nepíšeš, jak dlouho se snažíte a jestli jsi už to řešila s gynekologem?

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@eeevee 1rok. Ano u gynekoložky jsem byla a ta mi říká, že je vše v pořádku. Kdyby bylo vše v pořádku tak bez problemu můžu otěhotnět,ne? A to teda zrovna nemůžu.🤣 Přemýšlela jsem dokonce i nad nějakými prášky pro otěhotnění, ale moc tomu nevěřím.

madamas
23. kvě 2021

Máme s manželem syna přirozeně po chvilce snažení a teď čekáme miminko z umělého oplodnění. Ha, já v pořádku, manžel pouze 2% použitelných spermií. Jak na tom byl při početí syna, co se pak stalo a proč můžeme jen hádat. Předchozí potomek není záruka plodnosti.

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@madamas Wow, takže by se asi měl jít opravdu nechat vyšetřit.

madamas
23. kvě 2021

@elizabeth666 můžete oba.. manžel spermiogram, ty hormonální profil, štítná žláza, hematologie, reprodukční imunologie, popř. párová genetika, průchodnost vejcovodů atd.. Kontrola cyklu s prokázanou ovulací a růstem folikulu byla?

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@madamas Ano, byla. Tam je vše v pořádku.

treasurka
23. kvě 2021

No, nekdy priroda vi, co dela... 🙈

levandule_k
23. kvě 2021

Samovolný potratit a jít na potrat, je dost velký rozdíl. Když ho podváděla, tak to dítě také nemuselo být jeho...

Pro mě je potrat závažná věc a i když někoho opravdu nemusím, tak bych se nesmála potratu, to dítě je v tom nevině.

Ale standardní gynekoložka ti neudělá průchodnost vejcovodů, neudělá reprodukční imulogii, to jsou vyšetření z Centra asistované reprodukce.

Můžeš zkusit civiky od Mojžíšové, hormonální jógu, nebo něco na pánevní dno.

levandule_k
23. kvě 2021

Komentáře autorky jsou dost chaotické a přijde mi, že si protiřečí, že by zase někdo trolil při neděli?

drakenn
23. kvě 2021

@elizabeth666 tož to ten tvůj neměl chrápat s oběma naráz! Pak byste nemuseli všichni zobat ATB. Kdo ví, kdo to od koho chytil..

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@drakenn Nespal s náma nejednou. Rozešli se a byl potom se mnou 😉

klokanka31
23. kvě 2021

@elizabeth666 Tak ale když ho podváděla a vy jste kvůli ní měli pohlavní nemoc, takže spal s váma oběma pokud to chápu správně 🤔 a na ty řeči že naštěstí potratila, bacha na karmu.

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@treasurka Proč si to myslíš? 😉 Neznáš mě a ani mého snoubence. Ale hlavní je, že hend soudíš,bravo, tohle je logika českého národu. ☺️🤣

klokanka31
23. kvě 2021

@elizabeth666 A jinak že se snažíte rok, to ještě není tak dlouhá doba. A stává se že jsou oba v pořádku, a stejně to nejde...někdy to je i o té hlavě...

amazonkajanik
23. kvě 2021

@elizabeth666 je ti 20let,máš ve své podstatě ještě dost času. My se dočkali až po 6letech přirozeně ...umělé jsme zvažovali , ale nakonec převládl pocit, že buď a nebo ...

klokanka31
23. kvě 2021

@levandule_k Taky si myslím že je to troll, i vzhledem k velkému věkovému rozdílu...za 15 let ona v nejlepším věku, a on dědek před důchodem 🤔

klokanka31
23. kvě 2021

@amazonkajanik To jste jak my, my taky umělé nechtěli 🙂

treasurka
23. kvě 2021

@elizabeth666 No proc... je ti 20, vybrala sis chlapa, co te maltil, dalsiho, co te nakazil pohlavni nemoci, a z tvych prispevku zralost a zodpovednost jen cisi ;) Takze je to proste jen logika, a tak bych to asi nechala 🙂

madamas
23. kvě 2021

@elizabeth666 pokud jsou všechna vyšetření v pořádku tak by bylo asi potřeba ,, prověřit" případné následky toho potratu, děloha může být posrůstaná vlivem kyretáže, ale o tom se s tebou určitě někdo bavil před výkonem, o možnosti následné neplodnosti. Na ultrazvuku to vidět není, dělá se buď laparoskopie, já jsem zvolila hysteroskopii v centru asistované reprodukce ( zavádí se kamerka do dělohy). Bylo podezření na srůsty po císařském řezu, každý operační výkon může a nemusí dělohu poškodit.

themuffin
23. kvě 2021

@elizabeth666 rok není žádná dlouhá doba. My se s manželem snažili dva roky, chceme to nechat jen přirozeně, žádné umělé. Teď po dvou letech jsme se tedy dočkali, ale SP v 6tt.

cherie24
23. kvě 2021

@elizabeth666 karma je zdarma. Jako promiň, ale smát se někomu, že naštěstí potratil, pak z toho vyleze, že byla na potratu a ty taky. Při nevěře jsou vždy 2 a málokdy za to může jen jeden. Popravdě asi bych se i dost zamýšlela, jestli chci rodinu s někým, s kým o jeho bývalé vyprávíte, že je to laciná kurvička a je štěstí, že byla na potratu. Bude takhle vyprávět i o tobě? 😉 A taky moc nechápu tu logiku, že ty jsi byla ve 20 letech na všech možných vyšetřeních ohledně plodnosti, protože jste si jistý, že tvůj chlap je ve 40ti ultra plodný samec nepotřebující vyšetření a chyba je teda určitě u tebe? Když ani neví jestli to dítě bylo jeho... Buď jsi troll nebo asi nebudete ani jeden zrovna ty nejostřejší tužky v penále.

lachtanice86
23. kvě 2021

Ty si sla na potrat dobrovolně, ona potratila, to je dost rozdíl, tak se mírni. Navic jak si od ní mohla něco chytit? To si s tim svým spala, ještě když byl zadany s ni?

lachtanice86
23. kvě 2021

@lachtanice86 edit. Ona šla pry taky sama od sebe, ale píšeš jak tatar

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@cherie24 Ona šla dobrovolně na potrat! Čti si prosím komentáře! Neustále se musím opakovat?