Nemůžu otěhotnět. Máte nějaké rady?

elizabeth666
23. kvě 2021

Dobrý den, před dvěma roky jsem byla na potratu (nechtěné otěhotnění s mužem co mě mlátil, takže jsem si dítě nechat nechtěla a to i z důvodu, že jsem ještě studovala.) A ano jak jinak, potrat byl s komplikacemi. První jsem dostala nějaký prášek na samovolný potrat. Ale to ze mě nevyšlo ven všechno, takže jsem musela jít ještě na normální potrat. Je mi 20 a mému snoubenci je 37. Máte nějaké zkušenosti nebo rady jak otěhotnět? Už opravdu nevím kde může být chyba a proč to nejde. U něj chyba není, jelikož jeho bývalá přítelkyně s ním čekala dítě, které potratila (naštěstí 🤣) Děkuji ☺️

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@klokanka31 Troll? Wtf ok? Nezáleží na věku,ale na tom jestli si s tím člověkem rozumíš a máte se rádi - to je hlavní. 😉

elizabeth666
autor
23. kvě 2021

@klokanka31 Nespal s námi oběma ve stejnou dobu. Rozdíl byl asi 3 měsíce. Měl to ze začátku bez příznaků.

cherie24
23. kvě 2021

@elizabeth666 a to jako mění situaci jak? Potrat, ať chtěný nebo nechtěný, vážně není věc, které by se člověk zasmál. Vždycky je v tom zmařený nový život a pro spoustu žen je to nejtěžší rozhodnutí, které musely v životě udělat a nesou si to sebou celý život. Potrat není forma antikoncepce a pokud to ty bereš, jakože je to zcela v pořádku, tak už třeba víš, proč k vám miminko nechce.

michaela666
23. kvě 2021

S tím, jak se tady prezentuješ bude lepší, když to dítě ještě chvilku nepřijde... budeš mít čas dospět.

michaela666
23. kvě 2021

@elizabeth666 Mimochodem hodnotit ex a její potrat je dost nevhodné. Jako bychom tady hodnotili, že ty ses neuměla chránit a nechala se zbouchnout od chlapa, co tě mlátil. Dokonce ještě nedostudovaná....a pak šla jenom tak na potrat, protože jsi to mrně nechtěla...Sama asi uznáš jak blbě to zní, takže takové řeči o ostatních by bylo lepší si odpustit.

lucka662006
23. kvě 2021

Myslím, že tomu pravému miminku se k Vám prostě zatím ještě nechce. Asi se bojí, že by bylo potraceno. Důvody jsou Ti známé. Zklidni se trochu a buď chvíli s partnerem, uvidíte, jak Vám to bude klapat, ve 20 jsi ještě mladá kočka. Toť moje rada.

klokanka31
23. kvě 2021

@elizabeth666 Já měla v 19 o 20 let staršího chlapa. Jak já děkuju osudu že jsem od něj odešla. Když jsem ho nedávno viděla, tak mě málem švihlo. Později ten věk prostě bude znát...

gracinka7
23. kvě 2021

@elizabeth666 sama jsi byla na potratu a druhá je kvůli tomu svině a kurvička? Aha 🤣 S chlapem jsi chvíli a už se snažíte o dítě. Bravo 🤦

orisek56
23. kvě 2021
https://www.youtube.com/watch?v=GBvfiCdk-jc

takhle budeš vypadat za pár let 😆 hodně štěstí , konec hejtovani

barulinka20
24. kvě 2021

@elizabeth666 takové s prominutím slepice, jako jsi ty, mi opravdu dokážou hnout žlučí🤦‍♀️Že ex je ku*vicka a dobre, ze šla na potrat? To snad nemyslíš vážně...Upřímně, s tvým vyjadřováním a smyšleným, kor pokud takhle smýšlíte oba, si dítě ani neporizujte. Vypadáš dost nevyzrálá. Sama jsem jen o rok starsi, s manzelem čekáme prvního vymodleneho potomka a když pak vidím “frajerky” jako jsi ty, tak se ani nedivím, ze na nás mladé maminy se nahlíží skrz prsty a s opovrzenim. Chtělo by si to nejprve zamést před svým prahem🤦‍♀️

elizabeth666
autor
25. kvě 2021

@barulinka20 Pod mým prahem? Woa 🤦🤣 seš drsná hele, tobě může být u prdele úplně ale úplně co říkám o ni, neznáš ji a neznáš mě,kdyby jsi ji taky znala řekneš o ní to stejné. 🤣 A víš co? Jsi mi u jednoho místa...😊

elizabeth666
autor
25. kvě 2021

@gracinka7 kvůli tomu kurvička ani svině není. Je kvůli něčemu úplně jinýmu a to ti může být úplně ukradené. Měla by sis číst i komenty co jsem psala lol. Potom by jsi věděla, že to není kvůli tomu 😉

barulinka20
25. kvě 2021

@elizabeth666 kočičko, ono stačí vidět tvé vyjadřování, nejostřejší tužka v penále holt nebudeš. A to dítě opravdu radši odložte na dobu, kdy do toho oba dospějete😉

lachtanice86
25. kvě 2021

@elizabeth666 s tvým vyjadřováním a inteligencí je fakt lepší, že to dítě ještě nečekáš