Jsem v devátém měsíci a zjistila jsem, že mě přítel podvádí

malina2017
16. zář 2017

Nevím, co mám dělat. Za tři týdny mam termín porodu a zjistila jsem,že mě přítel podvádí s naší společnou kamarádkou. Ta je mimochodem vdaná a má dvě děti. Mám pocit,že se mi zhroutil svět. Bojím se,že mu nedokážu odpustit a zůstanu na výchovu naší dcerky sama. Nemam ale ani kam jít. Tvrdí,že to byl jen úlet, ale důvod mi říct nedokázal. Místo toho celý den mlčí a asi si myslí, že když bude od rána do večera pracovat na pokojíčku pro dceru,že tím něco spraví. Momentálně si ani nedokážu představit, že tohle má být moje podpora u porodu,že s tímhle člověkem, kterej mě dokáže podvádět, když já odpočívám doma s pukem, mam vychovávat svoje první dítě. Nečekám, že mi dokáže někdo poradit,co mám dělat, s tim se musím poprat sama v sobě, ale pomáhá mi o tom mluvit. Jak se mám teď chovat před jeho rodiči,kteří s námi bydlí v domě? Co mám říct svým rodičům, kteří se budou ptát, co mi je? Jak se můžu ještě setkat s naší partou přátel, do které patří i ona včetně jejího muže,aniž bych prozradila,co se stalo?

martinattt
17. zář 2017

Bala bych se, ze to mezi nimi neskoncilo a pokazde to bude mezi nimi jiskrit, i kdyz budou tvrdit opak. Jak jsem psala vyse, sla jsem to rict manzelovi a aspon trochu se mi ulevilo 😁

ivuska1986
17. zář 2017

Ahojky, píšu jen pro podporu. Je mi to moc lito. Za sebe bych ho asi navstivila v dětském pokojíčku, oznamila mu, že se dře zbytečně a odešla k rodičům. Třeba by ho ten reálný pocit, že vás ztrácí probral. Stejně si nedokážu představit, že at by v této situaci řekl cokoliv, pro me by se nic nezměnilo. Viděla bych ho aktuálně jako člověka, ktery mě zradil, pošpinil a s kterým aktuálně nechci mit nic společného. A to že spolu čekáme první miminko? Když zasouval pindoura do kamosky, tak na to asi zrovna taky nemyslel. Ted mysli jen a jen na sebe a miminko. Chovej se tak, aby Tobě bylo "dobře". Teď stejně nic nevyresis a tyhle věci potřebují čas. I kdyby Ti řekl, že chce být jen s Vámi, že to byla chyba, a podobný kecy, co by Ti to pomohlo, když uz jednou tvou důvěru zradil? Vaši Tě s mimcem určitě na ulici nenechají a uvidíš, jak se situace vyvine. Co se týče te super kamosky, asi bych se nesnizovala k nějaké smskove komunikaci, počkala bych si na náhodné setkani a tam ji dala do drzky, minimálně jednu dobře mířenou, to je snad jediný, co by mi pomohlo. A udělala bych to klidně veřejně, v tu chvíli by mi to bylo jedno, i za cenu, že bych svůj vystup komentovala slovy: tehotensky hormony, no, a pak bych si s velkým zadostiučiněním odkráčela👍 ona by pizda moc dobře věděla za co to má. Nebo ještě mužem udelat sraz těhotných z modrého konika a dát jim do držky společně💕👍 držíme palečky s přejeme, abys to vše ustala, hlavně teď mysli na sebe a miminko💕

mamiiinnaa
17. zář 2017

@malina2017 ahoj, upřímně mi je velmi lito, co ted prozivas a v jake si situaci. Za me osobne - s ni bych skoncila jednou pro vzdy, to neni kamaradka ale SVINĚ, ktera je schopna jeste napsat opravdu inteligentni sms, takze je jeste uplne tupa. Fascinuje me jakakoliv absence omluv, hlavne ze strany Tveho pritele. To me dost zarazi. A takoveho cloveka bych u porodu nesnesla, protoze si tam byt nezaslouží, ale to je uhel meho pohledu a muj pristup. Rodicum bych nic nerikala, dokud bych se opravdu nerozhodla co delat. Držím Ti palce, raduj se z miminka a drz se. Ja zazila neco podobneho v sestinedeli, i kdyz oni meli regulerni vztah, i proto chybela jakakoliv kajicnost, ale to snad u Tebe neni. Ale urcite se snaz byt hrda, silna a sebejista v kramflecich. Nic chlapa nerozhodi vic, nez zenska ktera se nehrouti, věř, ze vim o cem mluvim. Je to těžké, ale Ty to urcite zvladnes.

chimny
17. zář 2017

Ahoj, moc mě mrzí co se Ti stalo. Moc doporučuju se podívat na Jeronýma Klimeše a na jeho návod jak řešit nevěru, mě to před časem moc pomohlo. Přišla mi nejdůležitější jedna myšlenka, nic neřešit s horkou hlavou, když se vdáváš taky to rozhodnutí neuděláš ze dne na den. Rodičům ani nikomu bych zatím nic neříkala, pak bys toho třeba litovala pokud by ses rozhodla s ním zůstat. Zeptala bych se ho na rovinu co teda bude ale netlačila bych ho a pokud by řekl, že chce být s vámi tak bych řekla, že si to musím rozmyslet. Držím moc palce, ať to dopadne nejlépe pro Tebe a pro miminko.

pavlinar
17. zář 2017

A co si teda psali, když podle ní o nic nejde, nic se neděje..? Vyplývá z toho jednoznačná nevěra? Asi ano, že.
Snažím se do toho vžít, a vůbec mi to teda nejde. Pokud by její manžel by byl můj kamarád, tak bych se s ním asi podělila.. zas ale pokud to bude chtít zkusit slepit, tak čím míň lidí a hambuku kolem, tím líp.
Tvůj muž se zatím nevyjádřil? Otázka já nebo ona je zcela na místě. Zatím bych zkusila vymyslet, jak se obejít bez něj, s pomocí rodiny, kamarádek.. aspoň dočasné řešení

malina2017
autor
17. zář 2017

Děkuju všem za zprávy. Opravdu mi to pomáhá. Nakonec jsme si včera promluvili, ale samozřejmě až na můj popud. No promluvili .. mluvila a ptala jsem se spíš já, on seděl, koukal do země a občas něco zakuňkal. Mě prý miluje, byla to chyba a nechce o nás přijít. Tvrdí, že nedošlo ani k sexu, možná za to můžou hormony, ale pro mě to je úplně stejná obří zrada. Rozhodla jsem se, že mu zkusím odpustit, ale vím jistě, že už to nikdy nebude takové jako dřív. Opravdu jsme měli krásný vztah, bez hádek a plný tolerance. Na jednu stranu nevím, jestli chci vůbec něco lepit, ale kvůli miminku to musím zkusit.

kackacka37
17. zář 2017

@malina2017 treba to opravdu nebylo tak horký, a nejaky zajiskreni vedle se stat muze kazdymu i tomu kdo se tady ted kasa , ze jemu nikdy.Jde o to jak to kdo dokaze zarazit a ustat. Verila bych mu, ted to pro tebe bude lepsi, ale dej mu jasne najevo, ze se od ni bude drzet dal a ona od vas navzdy.S ni bych se uz nikdy nebavila. A v klidu si udelej plan co bys delala kdyby nahodou to pokracovalo a ty by ses rozhodla odejit.Jen tak do zalohy ho mit. Ale myslim, ze to bude dobré podle toho co pises. Nikdy nic neni ideální, uvidis dal jak se bude snazit a po porodu jakej bude tata.

luska__
17. zář 2017

@malina2017 upřímně nevěra je hnus , ale dá se odpustit.
Ano, muže to pokračovat , ale taky se člověk muže napravit.
Ja bych si o tom plnohodnotné promluvila s přítelem a ji bych to teda řekla taky.
Az na základě toho, bych zbytek řešila..
je to situace, kdy uz nejde jen o Vas.
A odejít můžete kdykoliv. Ted bych se snažila to vyřešit nějak domluvou a soustředila se na porod.. a kdyz to bude dále pokračovat , což bohužel člověk podezření mit bude a bude sakra podezrivavavy, tak to budete řešit..
Přeju hodně štěstí.

hofida
17. zář 2017

Přesně tak... odejít můžeš vždycky... zkus mu uvěřit a čas ukáže... podle SMS od rajdy si myslím, že opravdu k sexu nedošlo... už nejde jen o tebe a tvé trápení, ale především o miminko... zaslouží si úplnou rodinu a věř mi, že podpora manžela se ti bude v prvních týdnech po porodu hodně hodit...

galatea_a
17. zář 2017

Uvidíš, jestli bude sekat dobrotu, ale tím, že to nebyl jednorázový úlet, ale trvalo to delší dobu, je to ještě komplikovanější. Čekala bych, že se bude omlouvat a nosit tě na rukou a ne že něco zakuňká, když na něj uhodíš. Reakci "kamarádky" ani nemá cenu komentovat, už bych s ní v životě nechtěla přijít do styku. Držím palce, ať to nějak zvládneš! 🌷

elvira
17. zář 2017

Mě teda dostala reakce "kamarádky" - to bylo jako by ti omylem rozbila sklenici...
Jestli se teď rozhodla se tobě a tvému muži vyhýbat, tak to je "ohromně velkorysé "gesto... Tak na přesržku! Takže v první řadě bych si udělala pořádek v přátelích.
Za druhé - radikální řešení bych nechala až po porodu. Teď se zaměř na sebe a miminko.
Postupem času se ukáže, jestli to manžel myslí s tebou vážně, jak se bude zapojovat do péče o miminko / a to si piš, že bych ho zapojovala maximálně, aby neměl čas na krávoviny/ atd. Hodně sil.

anatanka
17. zář 2017

@malina2017
Jestli nedoslo uplne k sexu, tak bych to casem nejak prekousla a odpustila (cim dyl od toho ubehne casu, tim to pujde snaz), ale s ni uz bych se neschazela a zasadne si stala za tim, ze ani on nebude. Kamarady pozvat, ale bez ni.
Pritel se asi stydi a ma vycitky a neni ten typ, co by za tebou lezl a prosil a skemral, coz mne by bylo teda prijemnejsi nez sliby a dolejzani. Snad mu tahle udalost aspon pomohla usporadat si priority a bude ted dobry partner a tata 🙂

leki
17. zář 2017

@malina2017 urcite to mas ted moc tezke, vubec si to nedovedu predstavit, obvzlast takhle v tehu ne.. Tvuj chlap je docela hajzl, ale je opravdu mozne, ze se pouci a opravdu si uvedomuje, ze to byla chyba. Jen chci neco dodat k tomu mlceni.. Mozna to nebylo tim, ze by se nechtel omluvit nebo tak.. Ja s muzem (tehdy jeste pritelem) resila taky jeden jeho pruser (o co slo neni dulezity, ale mevera to nebyla). Prisla jsem na to nahodou. Dala jsem si panaka a vybalila na nej, co to jako ma byt a jak to mam chapat. Taky mlcel a nerekl snad ze ho to mrzi, nebo ze o me stoji a nechce prijit.. Ja byla naprosto v soku, rekla jsem ze jestli nic nerekne nebo neudela, tak ze odchazim a uz se nevratim. Jediny co udelal bylo, ze zamknul. Nemluvil semnou jeste dva dny.. Tehdy jsem to brala jako neco hroznyho, ze ny se mel omlouvat, rikat ze me miluje, potrebuje.. Pozdeji mi rekl, ze byl tak v soku, ze to vim a tak hrozne se stydel ze nedokazal vubec nic rict ani udelat. Ja zpetne myslim, ze je to dobre. Promyslela jsem si, co chci, zda o nej stojim a za jakych podminek a kdyby mel tehdy plnou pusu sladkych slov, stejne bych mu neverila, pravdepodobne bych po nem neco hodila a urcite bych odesla k nasim, ke kamosce.. Minimalne na jednu noc.. Chci tim jen rict, ze to, ze neprisel s omluvama nemusi vubec vyjadrovat zda o tebe stoji ci nikoli..

saffy
17. zář 2017

Já bych to tedy manželovi té dámy práskla. Konec konců, jste kamarádi a až na to za nějaký čas přijde, bude si ještě víc připadat jako idiot, což bych kamarádovi nepřála. A nemáš absolutně žádný důvod tu holku krýt, zvlášť když Ti tvrdí, že o nic nešlo. Pak bych si sbalila věci a do porodu zůstala u rodičů / dobré kamarádky. A pak by se vidělo podle chování přítele...

moravanka
21. zář 2017

Taky bych to manzelovi te kamaradky praskla. At si ji vic hlida. Aspon s nimi uz neprijdete do styku.

baris
21. zář 2017

@malina2017 je mi to moc líto, co prožíváš. Těžko soudit. Vždy jsem byla pro radikální řez, ale čím jsem starší, máme s manželem dvě dcery, tak si začínám myslet, že bych až tak radikální nebyla a určitě bych se pokusila o novou šanci.

Tady nepomůže nic jiného než čas, vzájemná komunikace. Brzo se vám narodí dcera - což je nový impuls a důvod, proč se s nikým z "party" nestýkat.

A ano - soptila bych, byla zklamaná, naštvaná, zrazená ... ale rozhodně bych nic nepráskala manželovi tzv. kamarádky. Mají 2 děti - ty za to nemohou, že jejich maminka je taková. 😕 Tím nepotrestám tu "kamarádku", ale její děti.

dendasubaristka
21. zář 2017

@malina2017 no :( děs. Asi bych ho za prvé nevzala k porodu. Ať si uvědomí co udělal. Už bych mu nikdy nevěřila,vždy kdyby nebyl doma myslela bych si ze me podvadi. To podle toho co napsala mi prijde ze nema v planu se s nim prestat stykat. A to co dela on,jako by mu to bylo jedno a ceka az vychladnes. Ja bych mu zbalila tasku hodila na chodbu a at jde. At se aspon snazi,pokud toho lituje. Takhle kdyz ho nechas doma,tak si myslí ze te to prejde. A to co komu rict? Jeho ridicum bych to rekla a tvym ze mate krizi ni a znamim vse,at to vi. A jak zmiňovala pani,jejimu manzelovi taky.

lasicek
21. zář 2017

Já bych raději bydlela u rodičů, než s podvodníkem ☹