Kamarád/ka opačného pohlaví

carodejkakiki
25. kvě 2017

Ahojky. Mám pár známých společných s manželem, z toho jsem si našla 2 lepší kamarádky. Všechny kamarádky jsem po seznámení s manželem přestala vídat (prostě kamarádství vyšumělo). Před pár lety jsem začala jezdit do práce s jedním klukem z vesnice. Máme pár společných zájmů a docela si rozumíme. Ráda chodím do přírody a jezdím na kole, ale musí mě někdo vytáhnout, sama se nedokopu a manžel na to není. Tak jsem si myslela, že bych občas mohla vyrazit s ním. Jenže podle rodiny a manžela je to krajně nevhodné a nepřípustné. Teď se nám narodilo dítě a on krásně fotí, tak jsem myslela, že by nám mohl udělat pár fotek, ale i tam jsem narazila. Na cesty z práce a do práce byl manželovi dobrý (máme jen jedno auto a to si bere on), ale víc nic. Ano, asi by mi taky vadilo, kdyby manžel chodil na procházky nebo na kolo s nějakou ženou, ale když on na společné aktivity není... Každý máme jiné zájmy. Po pravdě, náš intimní život nestojí za nic, tak třeba by ho to i donutilo trochu žárlít. Na druhou stranu je manžel hodně urážlivý a bojím se, aby doma nebylo dusno. Co mám dělat? Nechci o toho kamaráda přijít? Jak to máte vy s kamarády opačného pohlaví? Smíte/nesmíte?

japona
25. kvě 2017

@j.a.n.i Myslíte, ze nezadaný kamarád by se zakladatelkou trávil čas a jezdil po výletech, kdyby se mu ani trochu nelíbila? To fakt ne..

To, že se o nic nepokusil, nic neznamená. Dejte mu jasně najevo, že na vašeho manžela nemá a NIKDY s ním nic mít nebudete a uvidíte, zda se ještě bude chtít kamarádit🙂 Ale dle popisu to vypadá, že jste manžela už odepsala a přemýšlíte, jak být co nejvíc s kamarádem..
@carodejkakiki

kaja2016
25. kvě 2017

@carodejkakiki Tak já bych v této situaci řešila neklapajici intimní život a nespokojenost ve vztahu, protože bych se dovtipula, že to, že se chci kamaradit s klukem, chodit s ním na výlety a nechat ho fotit moje dítě znamená, že bych s ním chtěla zaplacnout díru po nenaplňují čím vztahu. Jinak já na kamarádství mezi mužem a ženou nevěřím, podle mě je v tom vždycky sex.🙂

japona
26. kvě 2017

https://www.modrykonik.cz/forum/rodinne-problemy/zarlim-na-partnerovu-kolegyni-z-prace/ podobna diskuze, ale z "druhé" strany - kamarádku má manžel..

netopejr
27. kvě 2017

@carodejkakiki myslím,ze si to trochu maluješ. Bud.ses opravdu tak ciste naivvni, nebo si tu druhou variantu nechece/nemuzes/neumis pripustit.
Ciste přátelství mezi muzem a ženou možné je, ale zas splnění určitých podmínek na obou stranách, které se však sejdou jen naprosto vzácně.
Muž a žena spolu nemusí nutne něco mit, ale jsme bytosti sexuální - staci se podívat do domovu duchodcu, kde jsou výhradně jen zeny (muži), nebo kde se mezi babkama objeví jeden dva strarici (starenky). Nic spolu nemají, ani neuvaziujou, ale zacnou fungovat hodně jinak.

A jakkoli by Tvé pojeti bylo nejscistsi, tak jak vis, ze je kamarádovo? Muze byt leta lplatonicoy zamilovan - a možná právě proto tu pritelkyni nemá. Jinak by totiž udělá lip, kdyby chodil kamkoli jinam nez s vdanou pani na kolo. Tam přítelkyni rozhodně nepotka, ba v ocich tech normálních je tim rovnou vyrazen.

Tvůj typ - s Tvým typem bys možná skončila v posteli jednou dvakrát aniž byste ve vašich zivotech chtěli cokoli měnit, ale sprizena duse? Och ano, to se neodrezava, to je silne přitažlivé... A pro Tvé manželství tisíckrát nebezpecnejsi. A neni jen nevěra tělem.

V Tvých ocich ma kamarád sama pozitiva (az na ten neidealno vzhled, ale ton ten druhej miue byt Quasimodo na vozíku,když je to spriznena duse, neodolas), a manžel je out, nemáš zájem, nepracuješ na vztahu.... Každý vztah umírá, když se o něj nikdo nestara. Jako květina. Nikdy nemize byt statická. Bude roste, někdy kvete, nebo uvada.

Ne, neni bezne, zdravé ani bezpecne pro manželství, zvláště pro to, kde to trochu skřipe, trávit cas se spřízněnou duši.jineho pohlavi. Od manžela utíkáš ke kamarádovi.

kacenka1111
27. kvě 2017

@netopejr 👍