• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamarádčin přítel má profil na seznamce, máte zkušenost?

11. března 2014 
vůbec bych do toho nešťourala
26. únor 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dnes se celá situace vyřešila sama... viděla jsem se s kamarádkou a ona mi řekla, že nemá smysl, abych se s jejím přítelem hádala, že jí to všechno řekl, že jsem našla ten profil a že jsem byla rozhořčená a že jsme se kvůli tomu chytli, ona mu na to prý řekla,že jestli se mnou má problém, ať si to vyříká se mnou, že ona to řešit nebude, že mě chápe, že jsem naštvaná, když jsem mu ten profil našla, že jsem její kamarádka, která má o ní starost a po mých zkušenostech, že se mi ani nemůže divit...zároveň mi tedy řekla, že o profilu ví, že ho má založený dlouho a že ač jí to není tedy úplně příjemné, tak mu věří, že si tam jen sem tam s někým napíše a že to neřeší... že mi děkuje, že jsem se za ní postavila, že pokud bych někdy zjistila, že jí třeba zahnul nebo něco podobného, že by to rozhodně chtěla vědět, ale že tímhle už se nemusím trápit..tudíž se mi velmi ulevilo, tohle už je zcela jejich věc a nebudu nad tím dál přemýšlet:slight_smile:...
8. bře 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@carrie_b Nakonec by to mohlo vypadat, že ho chceš kamarádce přebrat. Kdyby byl šikovnej a vychytralej otočí to proti tobě :frowning2: Řekla bych to kamarádce narovinu.
11. bře 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@codal Tak už je to vyřešené, to je dobře.
11. bře 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ebsian díky bohu:slight_smile: jsem ráda, že jsem z toho venku:slight_smile:
11. bře 2014 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek