Kamarádčin přítel má profil na seznamce, máte zkušenost?

codal
8. únor 2014

Jak jsem teď sama, tak občas koukám na seznamky, jen tak, kdyby náhodou🙂. Našla jsem tam profil přítele mé kamarádky (jedné z nejlepších kamarádek, která se mnou prožívala celý můj příběh a hodně mi pomohla, když mi bylo nejhůř). Ten profil je už zřejmě hodně dávno založený, každopádně je akutalizovaný, s novými fotkami (jejího přítele mám na fb , takže vím že jsou nové, protože má stejnou jako novou profilovku). Píše tam, že nehledá nic vážného (v závorce flirt, sex). Poslední přihlíšení před několika dny a těch přihlášení tam má hodně. Ona teď dodělávala diplomku, takže měla hodně práce a vídali se jen o víkendech. Vím, že to není má věc, vím, že je to jen mezi nimi. Ale ona o něm tak hezky mluví, jak mají hezký vztah a jak ho miluje a on jí, a po tom, co jsme našla mi to příjde jako velký podraz. Po svých zkušenostech jsem na tyhle věci hodně citlivá a navíc je to opravdu blízká kamarádka a já nechci, aby jí někdo ublížil, zaroveň jí ale nechci zničit vztah, pokud o nic nejde. Už nám není 20, abychom ztrácely čas se zmetky co nás podvádí, ale co když to tak není, já prostě nevím, jak s tou informací naložit, je mi to hrozně líto. Jeho znám v podstatě jen od vidění, takže ani neodhadnu, jestli je to jen blbé zvyšování si ega nebo jestli to je něco víc... Já si prostě sama o sobě myslím, že takové věci se ve vztahu nedělají, že u psaní zpráviček to začíná, ale většinou nekončí.. tak se ptám, co s tím? Jaký máte názor? Jak byste se zachovali vy? Já vyčkávám, zatím neplánuju žádné unáhlené kroky...

luckyhoney
26. únor 2014

vůbec bych do toho nešťourala

codal
autor
8. bře 2014

Dnes se celá situace vyřešila sama... viděla jsem se s kamarádkou a ona mi řekla, že nemá smysl, abych se s jejím přítelem hádala, že jí to všechno řekl, že jsem našla ten profil a že jsem byla rozhořčená a že jsme se kvůli tomu chytli, ona mu na to prý řekla,že jestli se mnou má problém, ať si to vyříká se mnou, že ona to řešit nebude, že mě chápe, že jsem naštvaná, když jsem mu ten profil našla, že jsem její kamarádka, která má o ní starost a po mých zkušenostech, že se mi ani nemůže divit...zároveň mi tedy řekla, že o profilu ví, že ho má založený dlouho a že ač jí to není tedy úplně příjemné, tak mu věří, že si tam jen sem tam s někým napíše a že to neřeší... že mi děkuje, že jsem se za ní postavila, že pokud bych někdy zjistila, že jí třeba zahnul nebo něco podobného, že by to rozhodně chtěla vědět, ale že tímhle už se nemusím trápit..tudíž se mi velmi ulevilo, tohle už je zcela jejich věc a nebudu nad tím dál přemýšlet🙂...

ebsian
11. bře 2014

@carrie_b Nakonec by to mohlo vypadat, že ho chceš kamarádce přebrat. Kdyby byl šikovnej a vychytralej otočí to proti tobě ☹ Řekla bych to kamarádce narovinu.

ebsian
11. bře 2014

@codal Tak už je to vyřešené, to je dobře.

codal
autor
11. bře 2014

@ebsian díky bohu🙂 jsem ráda, že jsem z toho venku🙂