• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lakomá babička. Jak je to u vás?

27. srpna 2008 
Holky..no já se teda spíš přikláním k těm,co si myslí,že prarodiče nejsou ničím povinnováni.My si celou výbavičku koupili za svoje peníze a myslím,že je to tak dobře.Je to přece naše dítě,my ho chtěli a oni se z něj můžou akorát tak těšit.Náš malej od prarodičů dostává dárky na svátky,narozeniny a Vánoce a úplně to stačí.Tchán má docela dost peněz,tak kupuje dražší dárky-ale je to jeho rozhodhutí,tak ho nechávám.Hlavní je fakt to,jestli mají zájem.Ale,i když by ho neměli,tak jim to nelze mít tak docela za zlý.Mrzelo by mě to,ale jak říkám-je to naše dítě a oni už taky třeba chtějí mít svůj klid.
27. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mne sa ten štvorlístok zdá byť krásny, a veľmi by ma potešil ... :wink:
27. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jenom babička,ale celé manželovo příbuzenstvo,naše dítka nedostávají nic ani k svátku,narozeninám ani na vánoce,jako bychom nebyli,dostane maxim.jen maža.
27. srp 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechapem, preco by som mala od niekoho nieco ocakavat. a ked niekto nieco donesie, tak sa potesim, samozrejme. a neporovnavam s inymi, kazdy sme predsa iny a v inej situacii. tolko moj nazor.
27. srp 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidite, a mne by stacilo, keby biologicka babicka mojho synatora aspon raz za pol roka napisala sms.. No co uz.. :pensive:
27. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
libka isto by stvorlistok potesil na narodeniny nejake dieta, tu mas troska datelinky moja vnucka
27. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewwe to bol štvorlístok pre novorodenca... nepochopené... nehovorila som o pasení sa, ale možno pre niekoho veľmi zložité... :wink:
27. srp 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez nemyslela pasenie
27. srp 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počas tehotenstva sme nedostali od nikoho nič... ani sme nič nečakali, postarali sme sa o naše bábo sami, a myslím že patrične...
Po pôrode som bola max prekvapená čo všetko ľudia nazvlákali :grinning: Aj svokrovci s ktorými až taký dobrý vzťah nemám... nič som od nich nečakala o to viac ma vyšokovali... dali nám fakt spústu peňazí, malá to má na sporení a raz sa jej určite zídu... A dostali sme od svokry aj staré veci po mužovi... v pohode sa naša malá v nich doma povaľuje a vôbec sa nesťažuje že nie su next alebo hm :grinning: je jej to fuk, prečúra ich rovnako kvalitne :grinning:
A máme starú postieľku a pritom je suprová, som rada že sme nemuseli kupovať novú :grinning: :grinning: a mohla by som menovať ďalšie a ďalšie použité veci čo máme kúpené cez net alebo sme dostali .... nechce sa mi...
27. srp 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek