Má někdo doma muže, který nemá rád Vánoce?

dendasubaristka
4. pro 2018

Zdravím holky. Mám doma manžela který nemá rád vánoce. Řešíme to každým rokem. Vždy období před Vánoci. Poslouchám doma depresivní řeči o tom jak nemá rád vánoce. Je to pro něj jen komerční a vyhazování peněz. Já vánoce milují a líbí se mi. Užívám si to. A proto mě to trápí, že když pomalu přichází on ma špatnou náladu a trápí se. S jedné strany je to způsobeno tím že jeho mamka řekla u štědrovečerní večeře že má jiného chlapa a za druhé. Že se trápí financemi. Pořád má pocit že je málo peněz. Já to vidím úplně obráceně.

dendasubaristka
autor
5. pro 2018

@duluxka já mu nenápadně říkám co by se mi hodilo,takže určitě s toho mít nervy nemůže 🙂

keilin
6. pro 2018

@dendasubaristka to se zvládne uvidíš ..asi to bude chtít víc času ale od toho se říká v dobrém i zlém...když uvidí že s tebou to je jen v dobrém otočí se to časem samo a dětmi to bude úplně něco jiného. Možná to bude i do budoucna plus pro tebe nedovolil by si ublížit vlastím dětem až budou protože ví jaké to je 🙂 krásné svátky

dendasubaristka
autor
6. pro 2018

@keilin díky :* také přeji krásné svátky 🙂

dashyyy
6. pro 2018

Můj pan manžel taktéž nemá rád Vánoce.. prý má z dětství vzpomínky jen na to jak se jeho rodiče hádali.. netrpí teda žádnýma depresema kvůli tomu ale spousta keců proběhne.. ovšem první Vánoce s trpaslíkem byly jiný.. i když byl malej opravdu malej tak to mělo jiný kouzlo.. loni když viděl oba naše trpaslíky jak jsou hotový, byl v pohodě.. věřím, že se vám to s prckem taky otočí 🙂 přeju ať jste za rok u stromečku ve třech 🙂

dendasubaristka
autor
6. pro 2018

@dashyyy děkuji :* jsem ráda že v tom nejsem sama

dashyyy
6. pro 2018

@dendasubaristka já jsem mu to vysvětlila, že je potřeba dělat dětem hezký Vánoce, aby oni neměly stejné trauma jako on a to zabralo 🙂 chápu, že může mít někdo vánoční trauma, ale fakt věřím tomu, že pak s vlastním trpaslíčkem je to jinak 🙂

janoma
7. pro 2018

Nemáš doma mého manžela. O komerčním svátků slyším též 😉

dendasubaristka
autor
7. pro 2018

@janoma :D no asi je fakt více takových chlapů no.