Má váš chlap každý den navařeno?

19. pro 2020

Dámy, prosím vás, zvládáte na mateřské každý den přivítat muže jídlem? Mám roční dítě, které se mi neustále motá pod nohama nebo někde leze do výšek, takže když vařím jsem ve stresu, že ho opařím, protože se mi pořád natahuje na věci na plotně nebo stahuje věci z linky nebo ho co 2 minuty odbíhám sundávat z různých míst, aby nespadlo. A muž přijde domů a představuje si, že bude mít uvařeno, bude uklizeno a budu ho vítat s úsměvem, protože udájně to tak všichni mají a takhle to prostě na MD vypadá. Všude kam přijde se ho prý ptají jak vařím, jestli mu chutná apod. Já už jsem z toho totálně ve stresu, připadám si pak neschopně, že jiné to teda v pohodě zvládají a nedělá jim to problémy. Ještě je to zjevně i těší a servírují muži teplé jídlo jakmile dorazí z práce. Zároveň si ale nepřipadám, že jsem vystudovala VŠ a teď bych měla dělat domácí puťku, která má neustále naklizeno a navařeno a klepe se na chlapa až dorazí domů a podle toho se hodnotí její kvalita.

codal
22. pro 2020

Vařím manželovi obědy, takže když je toho dost, tak si občas k večeři dá. Ale jinak děláme k večeři různé saláty (tělový, tuňákový, těstovinový atd.), takže večeři má, ale určitě ne teplou (on to ani moc nemusí když má teplý domácí oběd) nebo si dá rybičky, vajíčka, sem tam párek nebo pomazánku. Vyloženě teplé večeře máme jen když něco zbyde od oběda a je potřeba to dojíst nebo když dělám třeba boloňskou omáčku, tak tý je vždycky kotel, tak to si sem tam k večeří dá. Ale nevyžaduje to.

blondynka400
22. pro 2020

@somalicats souhlas, že je někdy náročné dorazit domů a jít hned něco dělat do kuchyně.... Ale mne to až tak nevadí, většina věcí se stejně dělá skoro sama, u toho se můžu bavit s dětma, s manželem.... Jen mně štve, když si spíš předtím musím uklidit kuchyň z toho bordelu, co mi tam nechali....
Ale nehroutím se z toho,že to někdy někdy nedám, když to někdy nevyjde, jak jsem psala, restaurace to jistí a jednou za uherský rok vyhlásím najdi si co chceš 😀 A když jsem pryč a nebo dorazím fakt pozdě, musí se o sebe postarat sami.
@stef9328 žena musí být a, co je obskakovaná chlapem? 😀 To jsem se dobře pobavila.... Chudák chlap, to je sejná úroveň jako manžel zakladatelky, co má řeči, když není teplá večeře na stole, úroveň je to úplně stejná....

stopobezite
28. pro 2020

Nechci strašit...ale na mateřské/rodičovské jsem mela neustale uvareno, uklizeno, v lete jsem zavarovala, furt delala nejake sirupy... Co mi skoncila RD, nezavaruju, nemam vubec takove zasoby, jako kdyz jsem byla na plny uvazek doma.😀 a jsou rádi, kdyz najdou 2 stejne čisté ponozky. Nedelejte si iluze, ze po RD je to lepší 😁