Mám to ukončit?

21. kvě 2020

Preji hezky den.
Nevim jak zacit, mam pritele, jsme spolu 8 mesicu. Vcera mi ze zarlivosti plivnul na ulici pred lidmi do tvare. Ja tam stala a brecela, byla jsem v soku. Byla to priserna ostuda, lidi mi davali kapesnik. Nechal me tam a odesel. Kdyz jsem prijela domu zacal se mi omlouvat, pak odesel a prinesl kytky a balon. Omlouval se a brecel a prosil.
Nemluvim s nim. Nevim co delat. Citim sa hrozne ponizena.

katkati
21. kvě 2020

Už to v tebe zostane a dokonca života sa budeš cítiť v podvedomí ohrozená a ponížená.

cherie24
21. kvě 2020

To je jen citové vidírání. To že teďka brečí a posílá kytky není projev zdravé lásky. Kdysi jsem s takovým chodila, byla jsem s ním skoro 3 roky a poslední rok jsem s ním byla jen ze strachu, že mi bude dělat scény na veřejnosti, když se s ním opět rozejdu. Když jsem se s ním rozešla, bombardoval mě telefonáty a zprávami a když to bylo bez reakce, tak mi nosil dárky, klečel předemnou na veřejnosti a brečel jak mě miluje před lidmi! Bylo mi to strašně trapné, ponižoval mě tím, ale svoje chování nikdy nezměnil a pořád se choval jako žárlivý idiot i když pokaždé samozřejmě sliboval, že se změní. Nevěděla jsem co je horší, jestli to s ním nějak přetrpět než odejdu na vysokou nebo ty scény co mi předváděl, když jsem to už po xté ukončila. Takhle rozhodně láska nevypadá, možná tě opravdu miluje a tvrdí, že žárlí z lásky, ale za chvíli tě nepustí ani s kamarádkou na kafe, aby ses náhodou nepodívala na jiného nebo sis jí nemohla poztěžovat, protože čím je pak vztah vypjatější tím víc se chová jako žárlivý magor

tulikiss
21. kvě 2020

@klea81 predstav si ze ano, i kdyz me to samotnou prekvapuje a pripadam si jako exot ze ja ji nosim jen v obchodech a davu.

cikitkapb
21. kvě 2020

To je klasický chování agresora... nejdřív do mrtě ženskou poníží (fyzicky, nebo psychicky) a pak ho to děsně mrzí, ale příště se to stane zase.

papousekpaja
21. kvě 2020

Das jednu sanci a pak dalsi a dalsi, dostanes se do zacarovaneho kruhu, jeho agresivita bude vzrustat a kdyz pred nim budes brecet, tak ho to bude jeste vic vytacet, prestane se omlouvat, protoze to jeho chovani neni jeho vyna, ale tva. Budes cekat az tvrde usne a budes v noci utikat brecet do parku, kde si pustis jako smicku jednu pisnicku (skvela je jelen - klidna jako voda) , ktera bude vyjadrovat tve nestastne pocity, az se uklidnis po hodine dvou, pujdes domu, usnes vycerpanim na gauci s jedinou myslenkou. Ta myslenka bude - tohle uz ne, uz to nevydrzim. Budes cekat jeste par dni na jeho dalsi vylev agrese a kopnes ho do prdele, protoze to ze ses v klidu a sama vybrecela ti dodalo spousty sily. A kdyz budes mit stesti, jeste ti i osud do cesty privede osobu, ktera v tvem zivote uz jednou byla, ktera na tebe nezapomnela a ani ty na ni, bude to tvuj zachrance, rytir na bilem koni. U byvaleho se, agresivni a ponizovaci chovani vuci me zacalo projevovat po cca 5 mesicich a prave to co jsem popsala jsem si sama prozila. Holka, rychle utec.

mourovatakocka
21. kvě 2020

Příspěvek dnes v osm hodin, situace ze včera. Pokud doteď nemá sbalené věci on nebo ty, sama sebe si málo vážíš.

sudylichozrout
21. kvě 2020

Tohle je tak blby, ze to asi bude pravda...
Pryc, pryc, pryc!

zelenaesmolda
5. čer 2020

Jak to dopadlo?