• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel chce zaplatit tchánovcům celou dovolenou

17. června 2014 
@baterie
Tohle bych doma rozhodně nezaváděla. Podle toho co si psala, rozhodně nemáte peněz na rozdávání a tchánovci mají být soudní a zaplatit si to sami. A není to fér vůči tvým rodičům...

Mě přijde, že je to takovej trend, říkat "víš nemáme peníze" přitom to není pravda. Neznám nikoho, kdo by řekl, že má tak akorát a může mít i mín :grinning:

Tvůj manžel se ptal tebe jestli jim to může zaplatit, nebo tě postavil před hotovou věc?
17. čer 2014 ve 20:36  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bych se do toho moc nemontovala a manžela přemluvila, aby jim přispěl třeba půlkou a né celou částkou, nevím, jak máte rozdělené finance a jestli ty můžeš do toho mluvit. Má cenu se kvůli penězům pak hádat? Na tvém místě bych řekla jasně svůj názor ale co jsem pochopila, rozhodnutí je na manželovi.
17. čer 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze o takovem typu vydaju by meli manzele rozhodovat spolecne.

Manzel ma uz jen maminku (tata umrel pred par lety), ktera ma dost maly prijem a problem kazdy mesic vyjit s penezmi. Takze ji cas od casu neco posleme, ale je to nase spolecny rozhodnuti a treba, kdyz jsme loni kupovali byt, pripravovali svatbu .. tak jsme nic neprispeli, protoze sami jsme meli malo. Ona nam zas vzdycky, kdyz se vidime da nejakou drobnost, nebo uvari ... proste nam chce udelat radost

Moji rodice jsou na tom mnohem lip, ale taky se jim snazime cas od casu ulehcit (treba jsme jim zaplatili letenky k nam na navstevu), jenze s nimi je to tezky, oni cokoli odmitaji :grinning:

Ja jsem urcite pro, aby si rodina pomahala, ale musi pro to byt dobry duvod
17. čer 2014 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek