Manžel je členem erotického fóra

kristynasefer
17. bře 2014

Ahoj holky,prosim vas o radu,jsem absolutne zoufala,zklamana.Vcera jsem objevila,ze manzel je clenem erotickeho fora,ma tam svuj profil,hleda starsi damy co se chteji setkat.ma tam i fotky sebe a to velice intimni..je mi z toho na zvraceni.Jsme spolu pomalu 7 let,mame spolu 10.mesicniho syna a zije s nami i jeho dcera(8) z jeho drivejsihovztahu o kterou se staram.Vsude se chlubim jak nam vztah klape,manzel je temer dokonaly az na tohle..Zacalo to asi pred 4rokama kdy mel jeste ucet na facebooku a zapomnel si ho zavrit a ja mu precetla,jak si tam pise se slecnami,ze jsou sladke,hezke atd.udelala jsem mu scenu ,jeho vytocilo to ze mu lezu do soukrom,ale to byla opravdu nahoda.dobry nakonec jsme se domluvili facebook smazal a byl klid.pokazde si bere mobila na zachod ,kde sedi az pul hodiny,ikdyz mu nikdo vola nebo pise tak mu ho skoro ani nemuzu podat.nedavno fotil maleho telefonem a ja si chtela pak fotky prohlednout taka vyjel na me ze to nesnasi kdyz mu saham a slidim v jeho vecech.Ptala jsem se ho jestli prede mnou neco taji,kdyz tak vyvasi a on ze ne.jenze me to nedalo zvedavost zvitezila a take ta duvera tady uz takova neni po te akci tenkrat na facebooku no a co nenajdu...prvne teda tu stranku kde ma svuj profil,fotky sveho...pise ze hleda kontakty zeny od 40let atd.me se uplne klepou ruce,jemi fakt spatne,skoro kazdy den mi rika jak me miluje ze je se mnou stastnej,ze jsem jeho velka laska,nejkrasnejsi atd.planujeme nase druhe spolecne dite,tento tyden jsem chtela zacit jelikoz mam ovulaci,ale po tomhle teda nevim.no a jeste pak jsem objevila druhou stranku neco jako facebook kde je zaregistrovany uz od ljara minuleho roku a zase to stejne pise tam asi 10 zenam,jestli se muzou sejit,jit na kafe,zmrzlinu,jidlo.myslim si ze jeste nikde nebyl s zadnou(teda doufam v to)z prace chodi vzdy domu.nevim co mam delat,mam pockat co se z toho vyvine jestli se opravdu s nakou setka,nebo si "jen" pise.nemuzu se na nej ani podivat.je mi z nej spatne.nebo prehanim?jeste ted o vikendu jsme se bavili na tema nevera ja mu rekla,ze pres to nejde vlak,ze bych s malym odesla.a on se smal,ze jsem jeho zarlivka,ale ze se mu to libi jak zarlivym atd.mam to nechat tak jak to je nebo vylozit hned karty na stul.nejradsi bych odejal k me mame s malym ale to by to potom prasklo v cele rodine.a to nechci.hlavne v me rodine nechci aby vypadal spatne.meli jsem takove tezke zacatkymoje rodina ho moc nerespektovala a ted je konecne vsechno ok.prosim poradte.predem diky.omlouvam se za zmateny pripevek,ale jsem uplne mimo a musim psat rychle,dokud jsem sama

ingrid838
31. led 2015

@marsrutka pořád opakuje, že nic neudělal, že má svědomí čistý a nikdy by mě nepodvedl, že to prostě byla blbá sranda...takže podle týhle jeho teorie se vlastně moc nemá za co omlouvat a je míček na mý straně hřiště - uvěřím a vezmu to, nebo neuvěřím a půjde to do kytek. Tak nějak to nastolil.

tarra27
31. led 2015

@ingrid838 on nepanikaří,....nemá důvod, má tě doma a kldine jde ven jako se projít a je mu uplne jedno, že ty jsi doma....

marsrutka
31. led 2015

víš v téhle situaci prohraje ten, kdo má rád víc a mám jistý pocit, že to budeš ty, odpustíš, uvěříš a zas ti ublíží..nejednou

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 takze ty svym zpusobem i vis ze kdybys odesla tak on s prosikem proste neprijde... no a s takovych chlapem chces byt do konce svyho zivota? chlapecek si te ma tak jistou ze vi at udela nebo rekne ty si proste jeho. Jasne ze kope.. lezes mu do soukromi a to ti prece uz vynadal ze se to nedela.. promin ale jake soukromi!! jste partneri nevim zda manzele.. ale to je jedno.. on pred tebou nema mit zadna takova tajemstvi. Jak by se tvaril on kdyby to bylo opacne? nevim holka.. nechci hned hazet vse do stejneho pytle.. ale tobe preci musi vadit zpusob jakym on toto resi a ze si ho nechala odejit ven ted to me taky prijde zarazejici.. byt to muj muz tak mu reknu ze proste nikam nejde ze mate hodne co si vyrikat a ze jestli pujde nemusi se vracet.. a to fakt nekecam mel by zbaleno za dverma a klice v zamku

nnell
31. led 2015

@ingrid838 v tomhle přece není rozhodující, jak to nastolil on, ale co si o tom myslíš a jak to nastolíš ty.. Je to jen o tom, zda přistoupíš a nebo nepřistoupíš na jeho představy...

tarra27
31. led 2015

@marsrutka mají spolu deti, je celkem pochopitelné, že odpustí, ale nesmí to byt zadarmo s jeho pocitem, že mu to v klidu prošlo.....

ingrid838
31. led 2015

@luciebx vadí mi strašně moc jak to řeší. A že se sebral a odešel. Jenže já si prostě nemyslím, že je v pořádku něco zakazovat a už jen to, že je tady oblečenej a chce jít, mi stačí. Pak už je mi vlastně fuk, jestli jde nebo ne, možná spíš jsem i raději, když odejde, protože jinak by tady stejně seděl a koukal jak bukvice a nemluvil...tak ať mám raději klid.

tarra27
31. led 2015

@luciebx on by přišel, ale proč by to delal, když ona přijde dřív...

ingrid838
31. led 2015

@tarra27 no je to tak. Jsem si vždycky myslela, že jsem rozumná a tolerantní, ale já asi budu slabá a blbá.

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 jenze to je spatne.. mas vyvolat valku ty... tu promlouvaci valku... chces slyset vysvetleni atd atd.. dokonce bych chtela aby otevrel ten profil a ukazal ti vsechny ty zpravy atd atd. prosla mu mobil atd atd.. pred jeho ocima.. pokud by kopal jasny ze neco zkryva.. pokud by nemel co tajit klidne ti mobil a profil ukaze a ty si muzes vse projit... pac lidi co maji co zkryvat proste okolo sebe kopou kdyz se neco provali. svadi vinu na druhyho pac oni jsou neomylni. On si je jisty ze den dva u vas bude ticho a pak vse jako by nic...

marsrutka
31. led 2015

@ingrid838 já bych mu to asi taky nezakazovala, aspoň tak uvidíš, jestli panáček vůbec přijde domů....

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 ne slaba a blba.. on te ma proste tam kde te chce mit... jak uz to tu padlo.. je to zkuseny manipulator. a nekdo to hold ani nepostrehne.. muj ex z Cr kvuli kteremu sem utekla do zahranici a do ted sem tu.. byl to same.. i kdyz prasklo ze me podvedl jeste to shodil na me.. a ja se citila ze je to fakt ma vina.. a to ze sem i nemela dukazy a po roce se vse provalilo delal jako ze si za to muzu sama.. a to sem do te doby byla opravdu silna pouze v kecach kde kdyz sem slysela o kamosce co ji pritel ublizuje podvadi tak sem hrde kricela jak bych mu dala kretenovi a pak sem se v tom sama valela vis.. a clovek ani nevi jak z toho ven. musis se nadechnout a dostat se nad nej. nebo te bude zkopavat pod sebe a nikdy se od tam nevyhrabes

ingrid838
31. led 2015

@marsrutka myslím že je v hospodě na pivu.. dorazí v noci, zítra se bude léčit s kocovinou a já asi fakt, holky, někam odjedu.

marsrutka
31. led 2015

@luciebx asi ještě nedospěla do tohodle zdravého postoje a rozhodnutí...

ingrid838
31. led 2015

@luciebx no to mě pak taky napadlo, že jsem tohle všechno mohla udělat - ať mi to ukáže atd.... jenže mně je to tak děsně proti srsti... to už bych si připadala fakt jak nějaká podlá havět.
Ono se to snadno řekne, sama to znáš... asi jo, má mě tam kde chce, ale jak se odsud vyhrabat? 🙂 protože on bude kopat hodně intenzivně, aby mi v tom zabránil, a já se fakt bojím toho, že by byl ochotný i obětovat náš vztah s tím, že já bych byla ten, kdo odešel a ještě kvůli takový "kravině"...

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 odesla bych... na par dni.. klidne k vasim.. rekla jim co se u vas deje.. ani bys neverila jakou sem mela v mamce oporu kdyz vse prasklo.. do ty doby sem jen mlzila.. fakt.. nadechni se.. a rano proste odjet. Nemusis zachazet do detailu co se u vas stalo.. jen rekni vasim ze proste chces byt par dni u nich

merunkova
31. led 2015

@ingrid838 Když nic neudělal, proč tedy rozflákal tablet a utekl? Prapodivná reakce..... Zeptej se ho 😉 A jestli je ochotný obětovat váš vztah, tak s tím neuděláš nic, a pokud se tomu budeš bránit, tak nebudeš nikdy šťastná. Neboj se ničeho, nic jsi neudělala, to on, ty buď hlavně hrdá a nedopusť, aby jsi se cítila špatně, ať to dopadne jakkoliv.

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 jenze tohle neni kravina zlato.. to si musis uvedomit.. ono i kdyz budeme brat to ze te nepodvedl ale mel x mesicu tyhle inzeraty. dava si tam fotky.. uhani starsi pani jen na sex atd atd.. i kdyby mu to zvysovalo ZATIM jen sebevedomi ze ho chce nektera dalsi zenska.. tak co vis co se muze stat za 5 let? muze to opravdu prerust v to ze jednou za cas si proste s nekym uzije.. ty o tom nebudes ani vedet..
vis co me hodne pomohlo? jak si ted prectavujes co bys udelala kdyby kdyby ... tak ja se tak v tech danych situacich zacala chovat.. proste kdyz doslo na dalsi aferu neco se podelalo.. uz sem nezklopila oci.. ale s hrdosti vyjela.. sice cumel.. klepala sem se jeste hodinu po.. ale citila sem se hrda ze mu nedam sanci na me zase slapnout. vim ze mate deti je to o dost slozitejsi my meli jen psa.. ale i tak.. musela sem myslet hlavne na sebe..

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 a jeste k dem dukazum ze bych si nechala vse ukazat a projit.. promin pokud je toto pro tebe dooost zavazny a proste chces mu verit.. ja bych si to nechala otevrit.. a chtela na vlastni oci videt ze proste fakt to mel jen jako zabavu a nic se nestalo... a to ze rozbil ten tablet.. kdovi co tam mel ulozeno vis.. jinak nechapu proc by to rozbijel.

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 jeste chci rict ze pokud je to fakt vse nevinne a jen si hral tak o tebe a deti bude bojovat.. nebude to brat jen to ze ti hrablo a ze delas problem.. bude se snazit.. a pokud ne.. to ti uz musi samotne zavanet necim divnym

merunkova
31. led 2015

@ingrid838 A chlap, který má doma těhotnou ženu a takto hnusně se k ní chová....promiň, ale to není chlap.Nesnižuj si svoji laťku níž, než je potřeba,udrž si svoji úroveň.Asi se bojíš, co by sis se 2 dětma počala atd atd...vždy se dá vše zvládnout, kor když máš tak bezva rodinu.Zmetkům se nemá nikdy ustupovat.Tak mu konečně ukaž to svoji silnou stránku, ať vidí, co měl doma za ženskou!!!!

tarra27
31. led 2015

@ingrid838 promin, ale tohle není kravina...vždyt tě to trapí....uvidíš sama....drž se a hodně štěstí

ingrid838
31. led 2015

moc vám všem děkuju, jste pro mě teď ohromná opora... vůbec sice nevím, jak to zítra nebo jindy dopadne, ale každopádně teď mi pomáháte cítit se líp a aspoň trochu víc za sebe bojovat a to je pro mě strašně důležitý. Díky! A dobrou noc 🙂

marsrutka
31. led 2015

co jsem pochopila, má s ním jedno dítě, stará se o druhé z jeho předešlého vztahu a uvažovala, že by se snažili o další, takže má jedno dítě, to není problém odejít až tak, ale když on si bere mobil na záchod.....odejde z bytu na večer, rozbije pc, vezme peřiny z ložnice a trucuje, to je chování nad kterým bych uvažovala minimálně na nějakým čase jen pro sebe, abych si ujasnila, co dál, vidíš, že ta seznamka se po letech opakovala znova, není to poprvé....

ingrid838
31. led 2015

@marsrutka seznamka je poprvé a my spolu máme dcerku a čekáme v dubnu miminko, jiné děti ani jeden z nás nemá. Chová se hodně divně..vždycky mi nba to zareaguje, že si myslel, že budu chtít mít od něj pokoj...všechno prostě hází na mě.

marsrutka
31. led 2015

@ingrid838 aha, tak to jsem špatně pochopila, omlouvám se, tak to chápu, že jsi citlivá a máš problém s rozhodnutím, ještě ti dělá takové nervy, nebudu do tebe rýpat co máš anebo nemáš, to fakt musíš sama si říct, hodně sil, ale lituji, co sis vybrala za chlapa

merunkova
31. led 2015

@ingrid838 A co kdybys mu řekla, že chceš mít naopak pokoj ty od něj, protože nosíš pod srdcem jeho dítě a potřebuješ klid...do prčic, on to snad neví??? Co je to za nevyzrálého mentála? Jestli můžeš, jdi k těm rodičům,už kvůli uklidnění situace.Pokud budete spolu, on bude utíkat, ty se trápit....co to vyřeší? Potřebujete být od sebe, čas ukáže, co dál.

nnell
31. led 2015

@ingrid838 koukni tady na ten článek, je to sice z časopisu pro ženy a ten popis je přesný http://www.marianne.cz/tema-marianne/vztahy/pod... Zamysli se nad tím, kolik bodů případně splňuje tvůj muž a podle toho přemýšlěj, co dál.. Tím, že všechno hází na tebe a nepřizná ani částěčný svůj podíl na tom všem mě prostě varuje ☹

ingrid838
31. led 2015

@nnell přečtu.. částečný podíl přiznal, omluvil se, jen tam vždycky následovalo nějaké "ale"...

merunkova
31. led 2015

@nnell Tak on hlavně ví, že ona je v jiném stavu, stará se o malé dítě a nemá tedy moc možností k obraně a k útoku .A je velice jednoduché ji v této situaci srážet dolů, proto je mi z takových typů na zvracení. Chlapi sami umírají pří rýmičce a těhotnou pak stresují kvůli svým přízemním chtíčům.....hnala bych ho svinským krokem k té své virtuální kobyle. 😠