Přítel a fotky holek. Co si o tom myslíte?

15. črc 2021

Ahoj

zajímá mě váš názor. Jsme spolu s přítelem 6 let, plánujeme miminko a chystáme se stavět. Hodně se spolu zasmějeme, žijeme oba s lehkostí, chodíme spolu do společnosti, za zábavou, , sportujeme, klape nám to v ložnici, pokecáme, přítel mě všude zve, platí skoro vše, včetně bydlení a těchto povinných plateb. Máme se moc rádi, nemůžu si stěžovat,

Vyjímečně se pohádáme např. kvůli úklidu, nebo si stěžuje na mé řízení, ale jinak se hádáme málo kdy, ani si to moc neberu.

Akorát jsem zjistila od kamaráda, že se přítel občas mezi klukama chlubí, jak mu bývalky posílaly vyzývavé fotky. Nebo si projížděj fotky holek na Instagramu, rád lajkuje modelkovské profily atd. , i já jsem bývalá aerobička a můj přítel má prostě rád tyhle typy. Na jedné party se prý zmínil, že by rád proháněl "dvacítky", mě je 27, ale že prý nikoho lepšího než jsem já nenajde a nechce si to zkazit, tak zůstává jen u řečí.

Myslím, že jen tak kecá s chlapama a reálně by mě nepodvedl, ale nevím, jak se k tomu postavit.

Myslíte, že toto prostě chlapi v hospodě dělají, že vedou silácké řeči, a mám se nad tím povznést, nebo vám to nepřijde ok, že se takto v hospodě baví s kamarády?

Díky, zatím radši anonym 🙂)

jjasmina
15. črc 2021

A proč se ho nezeptas?

meronym
15. črc 2021

Uplne normalni chovani. Kazdy chlap (nebo tedy 96%) sa rad koukne na hezkou zenskou. Pokud zustava u toho a u kecu s kamarady, nevidim nic k reseni. Nekazila bych si hezky vztah.

rebe
15. črc 2021

Proč ti to kamarád říkal? Čí to jako má být kamarád? Akorát vám oběma ublížil...

vladenkamaminka
15. črc 2021

Podiva se občas každý a řeči také mohou být jen klasické silacke... spíše bych se zbavila "kamarada"... většinou když už, tak se chlapi v tomhle nebonzuji, tady mi to zní, že vás chce rozestvat, takže to taky ani nemusí být úplná pravda, co ti říká

cilkat
15. črc 2021

Kdo z nás nekouká třeba na filmy prostě proto, že jsou tam hezcí chapy?

leiladelly
16. črc 2021

Prosím Tě, to neřeš..... Spíš nevím, proč to ten "kamarád" ventiluje... Jednak jsou to chlapské řeči, jednak se prostě každý z nás občas podívá na jiného člověka.... a neznamená to nic zásadního. Pravda může být i jinde, může to být trošku chlubení... realita pak jinde, spokojený vztah si nikdo kvůli vyzývavým fotkám bourat nebude.... Já jsem mnohem starší než Ty, tak z perspektivy věku a všeho bych radila pustit z hlavy a neřešit....

uzivatelkapetra
16. črc 2021

Pracuji v chlapském kolektivu a to jsou takoví borci občas, že je proti nim skála úplný zulc 🙂
Ale všichni jsou cítě horší než baby 🙂
Chlapi se prostě navzájem před sebou rádi dělají jací nejsou.

te_reza
16. črc 2021

Minulý týden jsem potkala kluka, co jsem ho na základce tajně milovala. No tři dny jsem s ním plánovala svatbu😂 já se taky podívám po chlapech, dokonce se s nimi i bavím, takže pokud se chlap dívá a spíš machruje,tak co🤷

barulina
16. črc 2021

@uzivatelkapetra presne tak taky dělám s chlapama, kecy silene, ale jak dojde s obidkem manželka tak seřazené nozky 🤣

michaela_2
16. črc 2021

@rebe přesně ...

budouci_maminka
18. črc 2021

Měla jsi pochybnosti o chování tvého pritele ještě před rozhovorem s tímhle kamarádem ?

esmeralda11
18. črc 2021

To, že to ten "kamarád" tvrdí, ještě vůbec nemusí znamenat, že je to pravda. Mohl si to klidně celý vymyslet a nebo překroutit, že to vyzní mnohem hůř než to bylo ve skutečnosti. Jakej měl důvod ti tohle říkat, pokud je to jeho kámoš? Vypadá to spíš na závistivce, kterej závidí svýmu kámošovi dobrej vztah natolik, že vyvíjí takovýhle trapný pokusy ho nečím narušit. Vůbec bych to neřešila.
Mimochodem všichni moji kamarádi mají takovýhle řeči a myslím, že můj manžel, když je s nimi, asi není jediný, co bude jen sedět a říkat "mě cizí ženský vůbec nezajímaji, mě zajíma jen moje manželka". Nikdo nechce před kamarádama vypadat jak největší podpantoflák...