Manžel je členem erotického fóra

kristynasefer
17. bře 2014

Ahoj holky,prosim vas o radu,jsem absolutne zoufala,zklamana.Vcera jsem objevila,ze manzel je clenem erotickeho fora,ma tam svuj profil,hleda starsi damy co se chteji setkat.ma tam i fotky sebe a to velice intimni..je mi z toho na zvraceni.Jsme spolu pomalu 7 let,mame spolu 10.mesicniho syna a zije s nami i jeho dcera(8) z jeho drivejsihovztahu o kterou se staram.Vsude se chlubim jak nam vztah klape,manzel je temer dokonaly az na tohle..Zacalo to asi pred 4rokama kdy mel jeste ucet na facebooku a zapomnel si ho zavrit a ja mu precetla,jak si tam pise se slecnami,ze jsou sladke,hezke atd.udelala jsem mu scenu ,jeho vytocilo to ze mu lezu do soukrom,ale to byla opravdu nahoda.dobry nakonec jsme se domluvili facebook smazal a byl klid.pokazde si bere mobila na zachod ,kde sedi az pul hodiny,ikdyz mu nikdo vola nebo pise tak mu ho skoro ani nemuzu podat.nedavno fotil maleho telefonem a ja si chtela pak fotky prohlednout taka vyjel na me ze to nesnasi kdyz mu saham a slidim v jeho vecech.Ptala jsem se ho jestli prede mnou neco taji,kdyz tak vyvasi a on ze ne.jenze me to nedalo zvedavost zvitezila a take ta duvera tady uz takova neni po te akci tenkrat na facebooku no a co nenajdu...prvne teda tu stranku kde ma svuj profil,fotky sveho...pise ze hleda kontakty zeny od 40let atd.me se uplne klepou ruce,jemi fakt spatne,skoro kazdy den mi rika jak me miluje ze je se mnou stastnej,ze jsem jeho velka laska,nejkrasnejsi atd.planujeme nase druhe spolecne dite,tento tyden jsem chtela zacit jelikoz mam ovulaci,ale po tomhle teda nevim.no a jeste pak jsem objevila druhou stranku neco jako facebook kde je zaregistrovany uz od ljara minuleho roku a zase to stejne pise tam asi 10 zenam,jestli se muzou sejit,jit na kafe,zmrzlinu,jidlo.myslim si ze jeste nikde nebyl s zadnou(teda doufam v to)z prace chodi vzdy domu.nevim co mam delat,mam pockat co se z toho vyvine jestli se opravdu s nakou setka,nebo si "jen" pise.nemuzu se na nej ani podivat.je mi z nej spatne.nebo prehanim?jeste ted o vikendu jsme se bavili na tema nevera ja mu rekla,ze pres to nejde vlak,ze bych s malym odesla.a on se smal,ze jsem jeho zarlivka,ale ze se mu to libi jak zarlivym atd.mam to nechat tak jak to je nebo vylozit hned karty na stul.nejradsi bych odejal k me mame s malym ale to by to potom prasklo v cele rodine.a to nechci.hlavne v me rodine nechci aby vypadal spatne.meli jsem takove tezke zacatkymoje rodina ho moc nerespektovala a ted je konecne vsechno ok.prosim poradte.predem diky.omlouvam se za zmateny pripevek,ale jsem uplne mimo a musim psat rychle,dokud jsem sama

brambora20
1. únor 2015

@ingrid838 uplne chapu tu bezmoc...kdy te debil postavi do situace...Neco se stalo...100% dukaz nemas...a ted je to na tobe ver nebo never...zazila jsem neco podobneho...ale verim ze Na kazdou svini, voda se vari!
V polepseni nevernika neverim...takze pokud nevernikem je, bude znova a jednou se to provali!!!

ingrid838
1. únor 2015

do čtyř spal, pak zase vlezl do vany, chodí kolem mě a neřekne slovo...nezabily byste takovýho idiota? 😠 fakt nemít malou tak jsem okamžitě pryč. To přeci nemůže považovat ani on za normální chování, absolutně si nemůžu nijak vyložit, proč se tak chová, s tímhle člověkem jsem vdaná, žiju a mám dítě??? To je fakt zoufalství...

ingrid838
1. únor 2015

a největší paráda je, že si měl v pět vzít malou, načež se těsně před pátou sebral a někam odejl. Samozřejmě bez jakékoli informace. To je fakt moc...

luciebx
1. únor 2015

@ingrid838 no ty woe... tak on ma byt s malou a jede do prdele? ti rikam.. ze by mel sbaleno pred barakem.. ten resi nejaky JEHO dulezity veci.. a aby jeste neprisel s nejakou novinkou a nejake PANI se kterou si NAHODOU strasne rozumi... holka ja ti rikam tatka nemocny nenemocny.. uz sem davno pryc... toto proste neexistuje... on si dela co chce a od tebe ceka ze budes skakat jak on piska.. by mel vymalovano na mesic odemne

shine2015
1. únor 2015

@ingrid838 Promin, ale co jsi cekala? Jak tu nekdo psal, mela jsi odjet. On - je si Tebou jistý .....až moc. Myslím si,že by jsi měla odjet k rodičům. A to na dlouho. Má Tě tzv na háku.

luciebx
1. únor 2015

@ingrid838 opravdu.. odjet... to ze ma tatka rymu a teplotu.. vim ze mala se ted z toho dostala.. ale pokud neodjedes prohralas.. on vi ze nikam nepujdes.. ze budes delat den dva hrdinku ale ze vse bude podle neho.. ja bych doma pro nej neudelala absolutne nic.. nevarila. neprala.. nevim proc bys mela vest chod domacnosti jako predtim.. on se taky nechova jako predtim.. aby si myslel ze hosanek muze udelat co chce a stejne bude mit doma navareno fusakle a trenky vyprany kosile vyzehleny.. tak na to by mohl zapomenout.. neexistuje. kdyz se takhle chova.. nedej mu sanci vyhrat..

shine2015
1. únor 2015

@luciebx musí pryč .... Mám ale z jejich odpovědi dojem,ze nechce, ona nevidí, ze on si dělá co chce,nemá důvod se snažit....je si ji strašně jistý. A do budoucna, pokud mu toto projde, je otázkou času, než půjde k jiné. Nebude ho přitahovat. Žádného muze nepritahuje žena, ke které si může dovolit všechno .....není pro něho zajímavá.

luciebx
1. únor 2015

@shine2015 tak tak.. mas recht.. ona mu musi ukazat ze proste on o ni musi bojovat musi se k ni chovat jako k jeho zene.. ne jako k osobe ktera mu doma pere vari obcas roztahne nohy..

luciebx
1. únor 2015

@ingrid838 zlato nadechni se.. a opravdu neco podnikni.. pac tohle vysedavani doma a cekani na nej az co on provede nebo neprovede.. to nema cenu a k nicemu to nebude.. pac proste on to bude delat furt a furt dokola.. ver mi..

shine2015
1. únor 2015

@luciebx bude....bude to k něčemu. Najde si brzy jinou. A ona tak jako tak půjde k rodičům akorát bez možnosti,ze on prileze,

luciebx
1. únor 2015

@shine2015 nepsala nahodou ze by stejne neprilezl ze by to bral jako konec.. uz sem ji psala ze jestli s takovym chlapem fakt chce byt.. musi neco podniknout nebo nema cenu tuto situaci vubec resit.. mozna se tu vypovida a bude si muset uvedomit ze v takovym vztahu bude na furt a da mu jeste vetsi silu s ni zametat jak jemu se zachce.. nebo bude muset udelat nejaka razantni opatreni. ale sedet doma na zadku a on aby delal ze jeste je to jeji vinna.. to teda neeeee... uz jen pro jeji osobnost.. musi s tim neco udelat..

shine2015
1. únor 2015

@luciebx jenže ona hledá důvody proč ne. K rodičům nechce. Raději zůstává někde, kde se k ni chová muž takto. Myslím si,ze my dvě to nezmenime. Spousta zen takto žije, pláče na foru\diskuzi ale doma nic neudělá. A tohle za ni nikdo neudělá. Není to snadné, ale v tomto případě nutné.

luciebx
1. únor 2015

@shine2015 jj ja uz ji taky napsala ze jednoduche to neni... ze tohle si musi vyresit ona... je fakt ze hodne zeskych tak zije ze proste se boji zustat samy nebo na verejnost oznamit ze jejich manzel je fakt magor a s takovym nebudou... ale jsou osoby co radsi budou s kdekym hlavne aby nebyli sami... coz je spatne... pac ted jsou jeste mlade.. sice to bude slozitejsi.. s detma atd.. ale furt se najde nekdo novy kdo je bude hyckat.. jen se fakt musi chtit... pac co az v 50 clovek fakt zjisti az budou deti odrostle ... co ted? kam v 50.. to clovek fakt uz pak bude sam... cim driv tim lip.. ono se taky muze stat ze tim toho chlapa trosku nakopnes a muze se zmenit. nebo si pak najde zase nejakou chudinku ktera ze sebou necha zametat.. ale ta tu silu na odejiti nenajde..

shine2015
1. únor 2015

@luciebx ale ona ma kam jít. Nemusí řešit ze by byla na vše sama, kam půjde bydlet atd 😉

zuzi.111
1. únor 2015

Procetla jsem forum a prijde mi, ze ten chlap resi uplne neco jineho nez neduveru zeny. Resi neco vetsiho se sebou samym. Jako kdyby chtel odejit od rodiny a nevi, jak to udelat a boji se toho. Je to hnus... A ze se vykoupe a jde pryc kdovi na jak dlouho??? Jde se vyplakat na jine raminko.

shine2015
1. únor 2015

@zuzi.111 podle me neřeší nic, ma doma zenu,děti, ze se z něho může po....a on si dělá co chce.

Momentálně neuvažuje o rozvodu apod. Zenu si nechává jako nekoho v záloze. Je doma, čeká na něj...

zuzi.111
1. únor 2015

@shine2015 mas pravdu. Tehotna manzelka doma je jistota. Prece se nezvedne a neodejde, ze? Na co se snazit. Ale stejne je to hnus takovy chlap.

shine2015
1. únor 2015

@zuzi.111 není sam. Dělá mu mámu....navareno, uklízeno, děti, kdy ma splín, ona ho podrží....a když se dlouho nic neděje a on se nudí, sup na net....a zazlobi, když mu na to přijde, nic neřeší, vsak ona se uklidní...popřípadě doleze. Přitom kdyby si dupla a udělala poradky, .....tězko radit. Podle me je pro něho nezajímavá, často ustupuje, jedna a chová se tak, aby ho nenastvala, taktne vše přechází v zájmu rodiny....a to je blbe. Hodně blbe. On se s ni doma nudí, ma ji prectenou. Navíc si ji neváží. Nemá důvod se snažit, než začne, ona prileze.

luciebx
1. únor 2015

ach jo. je to smutne.. ale pani se proste musi probudit z tohoto spatneho snu.. nebo v nem zustane na porad ☹

shine2015
1. únor 2015

@luciebx nezůstane, časem se to vystupnuje a ona mu poleze na nervy a on půjde za tou, která by s nim vyrazila dveře, kdyby se tak choval....a on bude šlapat jako hodinky za kousek pochvaly.....spokojeny.

luciebx
1. únor 2015

@ingrid838 tak jak? co doma? uz je zpet? resila si neco? odjezd k vasim nebo tak?nebo nakonec vystehovat jeho?

ingrid838
1. únor 2015

holky, jsem u rodičů.. vrátil se těsně po mém posledním příspěvku starat se o malou, ale co pak přišlo, mě totálně vykolejilo...obořil se na mě, že je naštvaný, že se se mnou vůbec nehodlá bavit. Že ho terorizuju a jestli to takhle půjde dál, tak se zastřelí. Tak to byla fakt poslední kapka, řekla jsem mu, že v tomhle žít nehodlám a on že taky prý ne. Tak jsem mu řekla že dobře, že odcházím a podávám žádost o rozvod. Načež jsem mu oznámila, že jdu zavolat mamce a odjíždím. Když jsem se po telefonátu vrátila (mamce jsem všechno vyklopila), tak nemluvil, já jsem beze slova balila. Pak začal pomalu otáčet...nejdřív že malou si s sebou neodvezu, no to byl nějaký výkřik do tmy..asi jenom zkoušel, jak vážně to myslím. Pak pochopil, že to opravdu není jen výhružka a začal se nekončně doprošovat, ať to ještě zvážím, ať neodjíždím, několikrát se strašně omlouval za svoje chování, za ten nternet, za poslední dva dny, uznal všechno co jsem na něj vychrlila, že se choval jak malej sobeckej spratek, nevyzrálý hovado, atd. Děsně se snažil udržet mě doma, že udělá všehcno na světě, snese mi modrý z nebe.....překecat jsem se nenechala, jen jsem mu dala prostor říct mi, co chce. Pořád dokola se omlouval a konečně si sypal popel na hlavu, což už měl udělat dávno...tvrdil, že všechno byla jen obranná reakce, že se bál že na něj spustím a budu mu nadávat...tak to jsem samozřejmě řekla, že na to mám plný právo, klidně dvě hodiny na něj řvát...všechno uznal, ve všem mi dal za prvadu, pořád dokola opakoval jak mě strašně moc miluje a nepřežil by o mě přijít, že beze mě doma to nevydrží apod....odjela jsem. Pak mi asi po 80km přišla dloooouhá sms, že dosud jel za námi až mu došel benzín, že nác chtěl vyprovodit. Že udělal největší chybu svýho života a choval se jako neskutečnej blbec...že si mě zapomněl v poslendí době vážit a to je strašný, jakou má nejúžasnější ženu na světě.....hromady omluv a slibů.....
Tak já nevím. Rodiče jsou samozřejmě vyřízený, ale probrali jsme to, s nima to vždycky jde. Pochopili naprosto, že jsem ho nemohla nechat mít navrch, že jsem naprosto v právu a on je ten, kdo teď bude muset přilézt.
Bylo jasně vidět, že kdybych zůstala doma a jen se s ním poštěkávala, nikam to nevede...tenhle radikální krok byl naprosto zásadní a možná...mu i něco došlo. Uvidím. Každopádně vám všem ještě jednou děkuju, hodně jste mě podpořily a nkoply tím správným směrem.

marsrutka
1. únor 2015

😉 🙂

shine2015
1. únor 2015

@ingrid838 huráááááááá 😉 🙂

shine2015
1. únor 2015

@ingrid838 hned ti je líp, vid? 😉 než aby jsi bya doma, ubrečená...a na nervy.

ingrid838
1. únor 2015

@shine2015 no to víš že jo.. kdybych zůstala doma, byla bych uzlíček nervů a on na koni 🙂 já sice nesnáším takovýhle taktizování a myslím si, že lidi by si měli být schopni věci vyříkat bez nějakýho postranního smýšlení, co a jak zapůsobí a jak to mám raději udělat...prostě všechno mám ráda upřímně a na rovinu. Ale jak je vidět, někdy to prostě nejde.

shine2015
1. únor 2015

@ingrid838 častokrát to nejde....ale neboj, nechej ho vydusit

domiz
1. únor 2015

No,nevím teda 😒 Ale s mým ex manželem to začalo podobně a to jsem ho nešmírovala.Taky si rád psal s jinýma slečnama nebo s bývalou.Dcerka měla tehdy 3měsíce byla jsem z toho úplně vyřízená a on se hrozně omlouval,že měl popito a nevěděl,co psal blá blá a jak nás miluje.Pak byl klídek pak si začal psát s nějakou holkou z práce a odjel pracovat do Polska s klukama a ona jela taky.Pak jsem se dozvěděla,že mi už tam byl nejspíš s ní nevěrnej.Předtím jsem přišla díky FB,když si ho nechal otevřenej,že má další hvězdu v práci s která mi to i potvrdila,že mezi něma něco je a bylo.On mi to totiž ten hrdina zapíral a byl tak v šoku,když jsem na to přišla,že šel spát ,debil prostě.Hrdinsky souhlasil,že se s dcerou odstěhuju a ráda se s ním na všem v klidu domluvím.Za pár hodin už prosil at neodcházím.Jsme od sebe víc jak rok a bylo to moje nejlepší rozhodnutí.Nevím třeba Tvůj muž nevěrnej nebyl,někdy radši nevědět ( i když já jsem ráda,že jsem se to dozvěděla),ale tohle je prostě HNUS! Je mi z toho zle!! Ale všechno špatný,co jsem zažila je už pryč a ted mám opravdovýho chlapa a úžasnýho tatínka pro dceru.Takže vím,jak se asi ted cítíš a přeji hodně sil a at to nějak vyřešíte.U nás tam bylo více problému,ne jen tohle.Držím palce!

kmotra87
1. únor 2015

@ingrid838 Jsem moc ráda, že sis nakonec dupla a odjela k rodičům. Jen ho nech vydusit a uvidíš. Přeju, aby už bylo všechno fajn. Držím ti palce 🙂

luciebx
2. únor 2015

@ingrid838 juuu ja sem se i o tebe zacala bat kdyz si nepsala.. tak sem rada ze si to takhle zakoncila.. fakt si musela odjet a bude jen lip.. moc ti drzim palecky