Manžel je členem erotického fóra

kristynasefer
17. bře 2014

Ahoj holky,prosim vas o radu,jsem absolutne zoufala,zklamana.Vcera jsem objevila,ze manzel je clenem erotickeho fora,ma tam svuj profil,hleda starsi damy co se chteji setkat.ma tam i fotky sebe a to velice intimni..je mi z toho na zvraceni.Jsme spolu pomalu 7 let,mame spolu 10.mesicniho syna a zije s nami i jeho dcera(8) z jeho drivejsihovztahu o kterou se staram.Vsude se chlubim jak nam vztah klape,manzel je temer dokonaly az na tohle..Zacalo to asi pred 4rokama kdy mel jeste ucet na facebooku a zapomnel si ho zavrit a ja mu precetla,jak si tam pise se slecnami,ze jsou sladke,hezke atd.udelala jsem mu scenu ,jeho vytocilo to ze mu lezu do soukrom,ale to byla opravdu nahoda.dobry nakonec jsme se domluvili facebook smazal a byl klid.pokazde si bere mobila na zachod ,kde sedi az pul hodiny,ikdyz mu nikdo vola nebo pise tak mu ho skoro ani nemuzu podat.nedavno fotil maleho telefonem a ja si chtela pak fotky prohlednout taka vyjel na me ze to nesnasi kdyz mu saham a slidim v jeho vecech.Ptala jsem se ho jestli prede mnou neco taji,kdyz tak vyvasi a on ze ne.jenze me to nedalo zvedavost zvitezila a take ta duvera tady uz takova neni po te akci tenkrat na facebooku no a co nenajdu...prvne teda tu stranku kde ma svuj profil,fotky sveho...pise ze hleda kontakty zeny od 40let atd.me se uplne klepou ruce,jemi fakt spatne,skoro kazdy den mi rika jak me miluje ze je se mnou stastnej,ze jsem jeho velka laska,nejkrasnejsi atd.planujeme nase druhe spolecne dite,tento tyden jsem chtela zacit jelikoz mam ovulaci,ale po tomhle teda nevim.no a jeste pak jsem objevila druhou stranku neco jako facebook kde je zaregistrovany uz od ljara minuleho roku a zase to stejne pise tam asi 10 zenam,jestli se muzou sejit,jit na kafe,zmrzlinu,jidlo.myslim si ze jeste nikde nebyl s zadnou(teda doufam v to)z prace chodi vzdy domu.nevim co mam delat,mam pockat co se z toho vyvine jestli se opravdu s nakou setka,nebo si "jen" pise.nemuzu se na nej ani podivat.je mi z nej spatne.nebo prehanim?jeste ted o vikendu jsme se bavili na tema nevera ja mu rekla,ze pres to nejde vlak,ze bych s malym odesla.a on se smal,ze jsem jeho zarlivka,ale ze se mu to libi jak zarlivym atd.mam to nechat tak jak to je nebo vylozit hned karty na stul.nejradsi bych odejal k me mame s malym ale to by to potom prasklo v cele rodine.a to nechci.hlavne v me rodine nechci aby vypadal spatne.meli jsem takove tezke zacatkymoje rodina ho moc nerespektovala a ted je konecne vsechno ok.prosim poradte.predem diky.omlouvam se za zmateny pripevek,ale jsem uplne mimo a musim psat rychle,dokud jsem sama

simour1
20. bře 2014

Ufff,tak já už se tady nedivím vůbec ničemu a jdu si nalít asi panáka -a to ještě není ani poledne,ať se teda taky trochu odvážu,když je dneska módní takovej free styl.Táta se bude divit až dorazí domů z práce!A co teprve dětičky! Bože,Bože,kam to spěje tahle diskuze!!! 😨

kristynasefer
autor
20. bře 2014

@gepe ja z neho udelala falesnym prifilem blbba???co on dela celou dobu ze me tu nejvetsi p..u.pardon ale vre to ve me neskutecne.ja se tam nemohu nahodou vyskytnout-nemozne.mam to cele dobre promyslene.reknu mu co tam dela a ze ja jsem ta slecna z internetu a s kolika zenskyma se dotedka setkal,ze vsechno vim,uz neni co zatloukat

kristynasefer
autor
20. bře 2014

@gepe ne prave to je ten amen urazu.je moje prvni laska

gepe
20. bře 2014

@simour1 ja uz se nedivim nicemu 😔 s muzem obcas oba kroutime hlavama oba a nechapeme. Dej si i za me, ja nemuzu 🙂
@kristynasefer no jak myslis, ja Ti to ukazala z druhe strany, jak to muze vzit on.

laurital
20. bře 2014

@ratatooy Rok a pul bez sexu je tedy dlouha doba, vis ja si nejake takove usporadani snad i umim predstavit v situaci, kdy jste spolu dvacet let, vychovali jste deti atd...ale ve triceti bych neco takoveho zit nechtela.Myslim si, ze pracovat se da na vse castech vztahu.Kazdy mame jinou potrebu sexu, ale vzdy jde najit rozumny kompromis a pokud je pro nekoho sex takovou prioritou, jako pro tveho muze, asi bych to resila ferove.Ukoncenim toho, co mi nevyhovuje, rozhodne ne dvojim zivotem.
Hele, ja to beru, kazdy to mame jinak, ale prijde mi, ze pokud to tedy tak prijimas a nevadi ti to, proc ho kontrolujes z toho falesneho profilu?Asi to takova pohoda a tolerance nebude, vid?

ratatooy
20. bře 2014

@gepe jj snad to dobře vyřeší i krystynasefer

ratatooy
20. bře 2014

@laurital ja nemám falešný profil,to am zakladatelka,ja ma profil normalni že si přes nej i pišem s chlapem

gepe
20. bře 2014

@ratatooy mam obavu, ze ona bude ta spatna a brat s sebou dite mi prijde uplne out nezavisle na tom, ze nema hlidani.
Osobne bych ho postavila pred hotovou vec doma, co vlastne chce v zivote. Co v ramci rodiny, ode me atd. A ne nejaky nahaneni pod falesnou identitou. Otoci se to proti ni a domnivam se, ze dost tvrde.

laurital
20. bře 2014

@kristynasefer Ja ti nevim, jestli delas dobre.Sice ho usvedcis, ale nac to bude?Budes k tomu muset zaujmout nejake stanovisko a uprimne si myslim, ze na to opustit ho nemas.

ratatooy
20. bře 2014

@kristynasefer neptej se ho co tam dělá normlaně přijdi k němu-pokud neprchne-řekni mu ahoj já jsem (tvuj nick) a čekala bych jak bude reagovat ale radši čekej že se to muže otočit i proti tobě,každopádně bude zaraženej a bude se snažit možná i tak vymluvit ale šla bych si s ním nekam sednout a všechno si poslechla proč co a jak,vim radi se to taklhe dobře ono potom emoce to trochu rozhodí

gepe
20. bře 2014

@laurital nema a dle meho chapani si asi naivne mysli, ze on procitne, bude se kat apod. 🙄
@ratatooy tvuj scenar je asi nejoptimistejsi 😀 mam obavu, ze to takhle jednodusse neprojde, no nechame se prekvapit.

ratatooy
20. bře 2014

@gepe jsny to chápu ale když an enj udeří doma bude se snažit zatloukat

laurital
20. bře 2014

@ratatooy Tak to promin.Podivej, pro me to je nepochopitelne, ale pokud ty to zvladnes, nam do toho nic n eni.Chapat to nemusim, tolerovat ano a diky za osvetleni.Kazdopadne je zajimave, jak rozdilne mohou byt vztahy 😉 .

ratatooy
20. bře 2014

ještě me napadá že ho možná jen láká asi je to blbost nevím ale takový to čekání a nervozita z neznáma,třeba by se fakt jen s nekym setkal a dal by to nepokračovalo

kristynasefer
autor
20. bře 2014

jdu tam proto to,protoze kdyz na nej spustim uz doma,je mozne ze mi rekne ze by tam stejne nesel.

ratatooy
20. bře 2014

@laurital jasny ja to beru ja osobě vím že jsem taková rarita většina žen jsou klasicky normální😀

gepe
20. bře 2014

@ratatooy nemusi uderit, staci kdyz mu rekne ze se to k ni doneslo, at si srovna v hlave co chce. No a nechat to na nem. Akorat se domnivam, ze on s tim nikdy neskonci dle drivejsich prispevku, a nachytanim na miste taky ne. Nemusi byt blbej a muze mit prichystane kryti na miste, kor kdyz ted se mu Kristyna zda divna a pta se co se deje.
Hele, uvidime zitra, mozna 🙂

ratatooy
20. bře 2014

@gepe ale bylo by to dobrý kdyby to tak šlo co?že by se v klidu domluvily jestly spolu končí nebo co a jak,každopádně pokud ji má rád jak říká bude hoodně překvapenej

ratatooy
20. bře 2014

@gepe ale víš co chlapi si nedavaji moc bacha na krytí u nich to vždycky jednou praskne

laurital
20. bře 2014

Holky ja se bojim, ze to skonci blbe.Kristyna tu konfrontaci take nemusi zvladnout a nakonec skonci tak, ze mu bude sex jinde zcela tolerovat ze strachu, ze ji opusti a manzel ji bude mit zcela v hrsti.

kristynasefer
autor
20. bře 2014

@ratatooy v to doufam,ale pochybuju vcera mi asi 5x rekl jak me miluje.vidi na me ze se neco deje,ale ze vsechno vim to nemuze tusit.bud je na me tak hodny,protze vidi ze neco je anebo ma spatne svedomi

ratatooy
20. bře 2014

@kristynasefer no asi to bude oboje

kristynasefer
autor
20. bře 2014

@laurital ne tak to ne sex jinde mu nebudu tolerovat nikdy.to v zadnem pripade.ted dostane druhou sanci,ja na to vzdycky pridju mam na to cich a on je v tomhle hloupy,nedava si bacha.ja byt chlapem ,tak to udelam uplne jinak.

kristynasefer
autor
20. bře 2014

@ratatooy pravdepodobne ano

laurital
20. bře 2014

@kristynasefer Spatne svedomi.Kolegyne v praci mela dokonaleho chlapa, ktereho ji vsechny zavidely, vozil ji do prace z prace, posilal ji do prace kytky, zamilovane sms a po peti letech prisla na to, ze byyl kompletne na vsech seznamkach a co pred nim nevylezlo na strom, to osustil, dokonce i kdyz byla v porodnici.
Druhou sanci si zaslouzi temer kazdy, ale jsi pripravena i na situaci, ze by to po provaleni chtel ukoncit on?

kristynasefer
autor
20. bře 2014

@laurital no vidis,vischni stejny prasata.Ano jsem pripravena na to ze by to mohl ukocnit i on-bylo by to rozhodne jednodussi.Hrozne by to bolelo,ale to uz boli i ted.To ale on neudela,mame spolu dite on maleho miluje nemuze bez nej byt.No uvidime.

martinahost
20. bře 2014

Držím vám upřímně palce, aby to dobře dopadlo, ale mám obavy že to dobré nebude, že budete zase vy ta zlá že jste ho šmírovala, ale doufam že když mu na vás záleži, tak si stoupi do svědomí a přehodnotí jestli mu to stojí za to, aby kvuli nějaké erot. seznamce stratit rodinu. Tak trochu píšete o nás, protože mě stále každý říka, že já jsem tá co nosí kalhoty a manžel je takovej utáhnutej, tichej, neumí řešit konflikt a raději stáhne uši.Taky když jsme se pohádali co bylo v minulosto dost často a když on udělal chybu, tak stále to shazoval na mě a prorkoutil aby jsem já byla ta zlá. Taky jsme řešili něco podobné ( ne nevěru, něco jiné ) a odešla jsem aby si stoupil do svědomí a uvědomil si jestli mu na nás záleži a chce aby sme se vrátili. Já jsem se mu jenom vyhrážala, že od něho odejdu a on si myslel že blafuju a nejsem schopná zbalit se a odejít, tak jsem mu taky chtěla ukázat že se hodně mýli a jsem toho schopná a jedného dne jsem se zbalila a nechala jsem mu jenom list na rozloučenou, přišel z práce a nás nikde. Kdyby jsem mu řekla že odcházim tak by byl schopní mi v tom zabránit, tak proto jsem to udělala po tajme. Díky Bohu u nás to dopadlo dobře 🙂 Deje o sobě potom vědět jak to dopadlo...

codal
20. bře 2014

@kristynasefer nezlob se, ale to jsou jen slova. Mě to manžel taky často říkal, dokoce dva dny před tím než mě opustil. Říct "miluju tě" je hrozně snadný, až činy ti ukážou, jestli je to pravda. A chování tvého muže svědčí o opaku, o tom, že si tě dostatečně neváží a jede si jen po vlastní ose, aby uspokojil své potřeby a nebere ohled na to, že ti to ubližuje. Tohle nedělá člověk, který miluje...

prapodivna
20. bře 2014

Já bych to klidně udělala, jak si plánuje zakladatelka- prostě pokud tam pojede, přijít za ním a říct mu, že jsem to psala já. Jestli by ze mě dělal špatnou, nebo ne, to už není podstatné, tam je podstatné to, že ona bude mít menší výhodu v okamžiku překvapení, bude mít v ruce důkaz a co se stane potom, je už jen na chlapovi, ať se zachová jak se zachová, nepřipadá mi tento styl konfrontace špatný. Jen by se měla zakladatelka připravit na to, že krysa zahnaná v koutě kolem sebe kope. Ale to je jeho vizitka, ne její. A taky by ses měla @kristynasefer připravit na to, že se možná dozvíš, že žiješ roky ve velké lži...

Navíc-on vidí, že se s tebou něco děje, pořád do tebe hučí-pokud by i tak jel na schůzku s nějakou babou, tak to je podle mě docela jasný důkaz, že mu na tobě vlastně nezáleží a že jsou to všechno jen slova, kdyby se opravdu trochu kál, tak na ten profil ani nevleze.

Popravdě ti moc nadějí nedávám, pokud ho chceš opravdu konfrontovat, jsi opravdu připravená to kdyžtak ukončit? Protože co jiného pak? je to jen můj názor, ale ten si druhu šanci nezasluhuje, je to sobec. Vidí jak ti ubližuje a co s tím dělá? Nic, jede si podle sebe.

simour1
20. bře 2014

@prapodivna Bravo!Naprostý souhlas 😉