Manžel mě chce zpět, miluju přítele. Rozum nebo láska?

romik123
26. dub 2011

Mám dilema jak dál s životem a potřebuji radu od nezaujatých 🙂
Mám dvě děti s bejvalím holka u mě kluk u otce máme dobré vztahy pak mám přítele s nim mimi neplánovaně ☹
Už před otěhotněním nám to neklapalo a chtěli jsme to ukončit pak se zjistilo že čekám tak jsme tomu dali šanci , ale už v těho bylo víc trápení než lásky a citu chlap začal si dopisovat s bejvalou já to zjistila udělala scénu a byl klid , ale kontakt udržuje stále☹ já chlapovy nevěřím už ani slovo pořád se domnívám že mi lže i když tvrdí že ne je tam propast bohužel ho miluji , ale problému je víc než dost a uvažuji že odejdu není to rodinný typ v práci celí den pak posezení v hospodě 2 x týdně a mi si připadáme stále sami.
Debatily jsme s bejvalím že on mě stále miluje a chce abych se vrátila, ale já ho nemiluji spíš by to bylo jen z rozumu mám v srdci přítele bejvalej mě tvrdí že se změnil život ho naučil,ale de aby jsme fungovaly když mám v srdci zmatek?Srovnám se s tím někdy oba chlapy jsou v jedné vesnici pár baráku od sebe.Přítel je s tím smířený že to neklape prej nejsem dost tolerantní ☹
S bej.sme probraly vše a nevidí problém s malím prej by ho měl rád , ale člověk nikdy neví.
Šel by někdo do toho vztahu??

leeena_4
26. dub 2011

@romik123 Ahoj nemáš to jednoduché. Já bych ti poradila rozejít se se současným přítelem, se kterým už to dlouho neklape. Ono milovat bohužel někdy nestačí, to vím z vlastní zkušenosti. Ale nehrnula bych se do náruči bývalého. Dala bych tomu čas a možná byla nějaký čas sama a jen se vídala s bývalým a buď budeš časem cítit, že chceš být s ním a nebo se objeví někdo úplně jiný, ale skákat ze vztahu do vzhatu - to byh nedělala. Přeci jen už se to netýká jen tebe, ale i dětí. 😉 Hodně štěstí, není to lehká situace 😉

vally.
26. dub 2011

Já osobně zastavám nazor že NE .. Proč? Proč bys měla odejít z jednoho vztahu hned do dalšího a ještě navíc k bejvalému ? Ty ho nemiluješ, tak nevidím důvod. Já osobně kdybych byla pevně rozhodnuta jeden vztah ukončit, rozhodně bych se nehrnula hned do dalšího, svobodné maminy byly, jsou a budou.. Dnes už to není ostuda. A když si představím že bych neměla doma nějakého pána tvorstva hned bych se rozváděla 😀 (to je samozřejmě vtip) Nevím sice proč ses s bývalým rozešla, ale nějaký důvod to byl a tak vážný že jste to oba chtěli ikdyž máte dítě. Tak se na to vyprdni a jak říká jedno příšloví "DVAKRÁT DO STEJNÉ VODY NEVSTOUPÍŠ" . A co se týče nynějšího partnera tak uvaž jestli ti nějakej (možná) omyl stojí o zničení rodiny. Ale zas na druhou stranu, jestli to neklapalo už dřív ... No to je na tobě nikdo nemá právo ti radit a už vubec ne my tady když tě vlastně ani neznáme. 🙂 Držím palce at to dopadne jen v tvuj prospěch 🙂

fangi
26. dub 2011

@romik123 Naprosto souhlasím s @leeena_4 !! 😉

romik123
autor
26. dub 2011

@leeena_4 nemám a trápim se ☹Rozejít sem se se součastným chtěla už dávnno dokonce jsem odjela i k rodičum abych zjistila coa jak , ale moc mi to nepomohlo.Asi opravdu milovat nestačí a to sem tomu tolik věřila.Já bych se taky nehrnula , ale de mi o ty děti takto to máme kousek k sobě jak odejdu a nepudu k ex tak budu muset na hory k mamce a to je 130 km už se nebudem tolik střídat víkendy někdy v týdnu a tak de mi o ty děti aby byly co nejvíc spolu

leeena_4
26. dub 2011

@romik123 Raději ty hory, než ve společné domácnosti s bývalým prožívat rozchod se současným. To nebude šťastný nikdo, ty, děti ani manžel. Alespoň nějakou pauzu by to chtělo 😉.

romik123
autor
26. dub 2011

@vally. ex pořád piše jak mu chybím jak mě chce jak by to vypadalo atd......Já bych to brala jen z rozumu vím že bych měla děti pohromadě a ještě si polepšila chlap je hodně společenský a chce cestovat to současný nehrozí tvrdí že na to nejsou peníze.Ostuda není třeba svobodná matka , ale to že sem nechala kluka u ex.a že ani teď mi to nevyšlo a ještě mám další mimi už si říkám co to semnou je jiný čekaj na otěh.roky a s problémama já od 14 beru ant.měla jsem i iněkce a stejně do toho spadnu ☹S ex jsme šli od sebe bylo toho na nás moc nazvládli jsme to práce dítě neplánované brzo barám úraz odvrácení rodiny druhé ditě a krach uzavřeli jsme se jeden před druhým ani jeden jsme nebyly připraveni do toho jít byly jsme mladí teď by tomu chtěl dát novou šanci už ví kde dělal chyby nechával vše na mě on měl jen praci a staráni okolo baráku,ale také se bojím toho dvakrát do stejné vody nevstoupíš.Vím že by se to dalo ustát s součastným , ale já už tomu šanci nedávám proč jsme toho nevyužily v mém těhu.proč ho kluk nezměnil ?Přeci rodina má být vše.Já potřebuji radu od těch co nejsou zaujatý nebo nedrží buď s ex , součastným semnou rodina říká di tam kde budeš mít děti pohromadě

fangi
26. dub 2011

@romik123 A nemáš možnost se odstěhovat někam blíž? Ke kamarádce nebo k někomu nebo sama bydlet bys neutáhla? Chápu,že se nechceš odstěhovat tak daleko kvůli dětem, to je pochopitelný,ale nemůžeš se přeci nastěhovat k ex jen kvůli dětem, když ho nemiluješ,byla bys nešťastná ! Třeba si k sobě ještě někdy najdete cestu, poznáš, že se změnil...ale ty si musíš nejdřív od všeho odpočnout a srovnat si to v hlavě a muselo by to k němu zajiskřit...ne že s ním budeš z rozumu, to je přeci blbost, trápila by jsi se a časem bys pak třeba musela odejít, jak bys byla nešťastná, a pro děti by to bylo ještě mnohem horší.

meleri
27. dub 2011

@romik123 já jsem takový člověk že bych asi šla do toho vztahu s bývalým..a co když se zas do něho zamiluješ? člověk nikdy neví...se říká stará láska nerezaví... 🙂 třeba by si s ním po chvíli byla štastnější, a jak píšeš, zmoudřel a měli byste děti pohromadě. a vůbec je super že by přijal i dítě jiného. to je podle mě super, moc chlapů by asi toto neudělalo. ale je to jen můj názor. určitě si nemyslím že jsi udělala něco špatně. mělas to těžší.

lamarika
27. dub 2011

@romik123 já bych taky šla zpět k bývalému a se současným se rozešla. Pokud mu už nevěříš a nijak se nemění, tak takovej vztah opravdu nemá cenu. A krom toho co dává dětem? Asi nic když je pořád v práci a pravidelně v hospodě.
Na rovinu bych ale bývalému vyndala karty na stůl aby nic vážnýho od toho nečekal, spíš přátelství a možná časem víc. Prostě, že potřebuješ čas. Pro děcka by to bylo supr a buď byste takto mohli fungovat a opravdu se z toho zase vyvynout vztah. A nebo by to nefungovalo a odjela bys k tvým rodičům.
Prvně bych této variantě dala šanci (jsem takovej blbec co myslí hlavně na děti), z mého hlediska je nejlepší. Pokud to nevyjde, tak se odstěhovat můžeš vždycky. Dětem bys to pak kdyžtak nějak vysvětlila. Jsou malý a se správným přístupem by to pro ně nebyl nijak hororový zážitek.

matildawilson
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tarra27
20. led 2015

@matildawilson to není dobre....není dobre s kýmkoliv manipulovat či jinak si zahrávat s magií...otočí se to proti Vám....
hodně štěstí v životě.

tarra27
20. led 2015

@romik123 ahojky, tak jak to nakonec dopadllo??

akirenka
14. únor 2015

Já ti skoro závidím že aspoň víš že ti ten současný vztah nefunguje. Já mám bývalého se kterým jsme užasní přátelé, nefungovalo nám to, pořád jsme se pro blbosti rozcházeli a vraceli. hlavně on. a nakonec to skončilo tím, že jsme s ním a jeho rodinou jeli na dovolenou ještě s mou dcerou kterou májm uplně s někým jiným kdo se ani nezajímá. malá ho má ráda, ale dovolená byla katastrofa, pro něj šok z cizího prostředí, pro mně to že jsem se před jeho rodinou strašně snažila nedat najevo jak o něj stojím. na výzvu abychom šli spolu v noci na pláž nereagoval, nepochopil to. Po navratu z dovolené jsem sin našla přítele. je super, po týdnu už jsme spolu bydleli, oba přesvědčení že to je to pravé, malá mu říká táto, máme život o jakém jsem vždycky snila. jen nám to nejde v posteli, on má zdravotní problém. je to pul roku....a najednou si s bývalým píšeme jak nás oba mrzí že jsme tu dovolenou zkazili, že jsme měli supr šanci se dát dohromady, a já ohrožuju to co mám. Dospěla jsem k tomu že miluju oba a nikdo mi nevysvětlí že to nejde, každý má pro mně uplně jiné přednosti a stará láska nezrezavěla. jen šanci na posun jsme si dycky posrali sami. skoro bych chtěla aby mně on nebo přítel něčím tak strašně zklamal abych to měla jednodušší, jenže oba jsou tak bezva chlapi, s bývalým jsem hrozně dlouho chtěla dítě a žít a všechno. se současným bYch ráda dítě taky, je to skvělej chlap, který si taky lecčím prošel. 🙂))) vymýt mozek potřebuju.

marsrutka
14. únor 2015

@akirenka asi kdyby ti s tím nynějším fungoval sex, viděla by jsi to možná jinak..

akirenka
14. únor 2015

marsrutka: to je možný, dokonce na to trochu spoléhám, že se to v posteli zlepší a já nebudu myslet na poslední sex s bývalým kterej byl fantastickej. pořád ho přitahuju. on mně už tak ne, protože dřív jsem letěla na hubený chlapy a on je fakt šlachovitej, a současnej partner je kus chlapa. .) sedí mi to víc, protože jsem taky silnější. Jenže s bývalým ta vazba je....prostě léta jsme se utvrzovali v tom že to je osudová láska, a hluboce se nám to zarylo do srdce, i když mám dítě s idiotem, který se nezajímá, moje první věta když jsem měla malou byla "škoda že není jeho" a stejně když jsem se pitomce zbavila, tak jsem se k bývalému co mně teď dává zabrat vrátila 🙂) prostě je to skvělej chlap, který by si zasloužil skvělou ženskou která mu bude partnerkou a kamarádkou. Jenže on ideál vidí ve mně, jedinná jsem s ním chtěla žít a zvládla jsem se srovnat i s jeho špatnými vlastnostmi. jako by to že jsme se k sobě x krát vraceli byl fakt osud. A pak najednou jsem jednou ten rozchod nezvládla a našla si někoho kdo je stejně tak užasný chlap, taky si to štěstí strašně zaslouží a já nemužu být s oběma i když oba dva mně hluboce milují a jsem pro ně ideál. 🙂)

nonacek
14. únor 2015

@leeena_4 plně souhlasim stvim názorem 👍

danfal
16. únor 2015

@akirenka Stále jste se rozcházeli, stále k sobě vraceli. To není správný vztah. Není to dobrý rodinný život. Když nevíš co dál, tak odejdi od současného a nevracej se k bývalému. Nauč se žít sama a budeš mít klid.

shine2015
16. únor 2015

@romik123 šla bych k ex....pokud to s přítelem neklape, manžel te chce i s miminkem, šla bych k manželovi.

hankasalm
16. únor 2015

Připadá mi to jako z bláta do louže, nevybrala bych si ani jednoho z nich pro společný život.

akirenka
17. únor 2015

Danfal: to jsem zkusila, vydrželo mi to pul roku, že jsem byla sama, s nikým se dohromady nedala. prostě bejvalej má rád moji přítomnost ať už fyzickou nebo duševní a já jeho taky. Máš pravdu, není to moc dobrý základ pro vztah. se současným přítelem se milujeme, chceme miminko, jsme spolu strašně šťastní. Tak to nechám jak to je a co se má stát to se stane. 🙂