• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

20. června 2009 
No co?
15. čer 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
stale nic.. cakame :unamused: dufam, ze na dobre spravy :confused:
15. čer 2007 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co su v tomto pripade dobre spravy? :unamused:
15. čer 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no napriklad, ze odisiel v klude aj so vsetkymi svojimi vecami a nechal ich na pokoji.. fikcia??? :unamused:
15. čer 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre spravy by boli, keby sa to nebolo nikdy stalo. V klude urcite neodide. :rolling_eyes:
15. čer 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjamin držím palečky at vše dobře dopadne .holky napíšete mi prosím co pepibulu vymyslela?jsem napjatá jak kšandy.
15. čer 2007 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasnenko, to už je stejně jedno, Benji se mi neozvala takže se to neuskutečnilo....
15. čer 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepibulu treba se jeste ozve, ja ji fakt lituju, ti chlapi js nekdy hrozni. No a kdyz je to jedno nechces to rict?
Taky by me to zajimalo asi jako kazdeho.
15. čer 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepibubu promin preklepla js se :slight_smile:
15. čer 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty68 neni to uz fuk?Ona se ozve,nebojte holky.Ma starosti a asi nema cas sedet 24h na netu :unamused:
15. čer 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky možná to ted řeší :frowning2: tak se na net nedostane.Jen at to dobře dopadne.Stejně se to tomu chlapovi všechno jednou vymstí.
15. čer 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pořád nic???
pepi nesehnala si na ben ten kontakt?
15. čer 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti bohužel nesehnala, a to jsem se snažila :frowning2:
15. čer 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo...snad nám dá vědět... :confused:
15. čer 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo... mám o ni opravdu starost ten její je takovej trotl...
15. čer 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na ni taky myslela.A to jsem si říkala, že v tuto dob už budu vědět,jak to dopadlo :sweat_smile:
15. čer 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já též, snad holka není na pohotovosti :frowning2:
15. čer 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benji, panebože kde ste? :frowning2:
15. čer 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sue, to tady asi všechny Benji vzýváme aby už přišla poreferovat :-/
15. čer 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a vieme niekto odkiaľ presne Benji je? Možno by sme sa mohli popýtať aj na mojasvadba/beremese alebo kde... uff... táto net anonymita je niekedy strašná :frowning2: ja som bola celý deň v robote, ale furt som na ne myslela a dúfala som, že keď sem prídem, bude tu napísané, že ten hajzel odišiel aj so všetkými haraburdami a podpísanou žiadosťou o rozvod :frowning2:
15. čer 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám,že jsou holky vpořádku :pensive:
15. čer 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky nechcem sa vam tu miesat a nieco tvrdit co mozno ani nie je pravda, ale verite , ze aj existuje Benji...co ak to niekto pise, aby bol zaujimavy a vobec to co pise nie je pravda a vy sa tu zbytocne stresujete :fearful:
15. čer 2007 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, to by bola tá najlepšia správa a možnosť :wink: :pensive:
15. čer 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sue ale je to v dnesnej PC dobe aj realne, ze si niekto tak vymysla...neviem preco , ale ja mam ten pocit, ze to vsetko co tu ten dotycny clovek napisal je loz :wink:
15. čer 2007 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to co tady čtu je hrozně smutný. Sama mám podobnou zkušenost. vzala jsem si chlapa o 13 let staršího, mně bylo 20, byl skvělej,naprosto vtipnej a hlavně jsem si myslela, že je už vyzrálej.CHYBA. to, že mě zbil už v těhotěnství, těsně před porodem, moje chyba, že jsem si to nechala líbit, ale nejhorší to bylo v mým 25-letech. Zjistili mi, že mám rakovinu uzlin, musela jsem chodit na chemoterapie a ozařování. Před tím jsem byla celkem pěkná, štíhlá holka a při chemo jsem ztloustla 30 kg, bylo mi strašně zle a na zvracení mi pomáhalo jídlo, byla jsem plešatá a tak. můj muž si ze mně dělal před lidma srandu a hlavně na mě kašlal. měli jsme 2 holky, 5 a 2,5 let. po chemkách jsem si sama jela domů, vyzvedla jsem si děti a šla jsem domů. doma jsem byla v agonii a ani jsem nevěděla, že jsou doma, ale manžel seděl v hospodě, jelikož, jak mi říkal, bylo mu ze mně zle, jak zvracím
15. čer 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, len ja pochybujem, že by ten niekto dokázal štyri mesiace klamať tu a vymýšľať si... načo? :frowning2: podľa mňa je to krutá pravda :frowning2:
15. čer 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cert..ova: to je děsný, já to nechápu, vždyť ve tvé nejtěžší chvíli tě měl podpořit ať už doma, tak na veřejnosti a ne si z tebe dělat srandu. Já nestačím zírat, takový ču...y by měli vykastrovat :angry: Jsi silná, je to obdivuhodný
15. čer 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky myslim...to by clovek mohl rict o komkoli v jakekoli diskuzi a cela tato stranka by byla nanic...snad se ben brzo ozve!!
15. čer 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak bylo ozařování, to bylo každý den a já tam musela mezi ty lidi brát každý den své malé děti, jelikož on neměl čas, ale oni mi je vždy pohlídaly a ještě mi nosily zeleninku ze zahrádek, no a pak jsem z toho všeho začala chlastat a všichni ho začali litovat, ale víte co bylo nejhorší, když mi kamarádka řekla, ty nesmíš umřít, protože by ho litovali ještě víc. Teˇje mi 29, jsem naprosto v pořádku a s ním už nejsem, trvalo mi to dlouho, ale našla jsem toho nejlepšího chlapa, kterýho milujou i holky, a ex? tomu je 42 a teprve teď začíná litovat. Všem vám držím palečky
15. čer 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to len moj nazor a citenie... :wink:
hanelka mohol by to povedat ktokolvek , ale tento pribeh je pre mna iba /ja to tak citim/ iba vymysleny...a taky clovek si dokaze vymyslaj aj viac rokov a nie len 4 mesiace :unamused:
zienky nechcela som vas poburit,je to moj pocit a ved same casom pridete nato co bola pravda :wink:
15. čer 2007 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek