Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

cert..ova
15. čer 2007

atreides, to jo, je to hrozný, když to vyprávím, tak to zní jak horor, ale holky, boží mlýny melou i když pomalu, tak melou a já tomu naprosto věřím

cert..ova
15. čer 2007

jo a ještě jedna věc, nikdy bych už nedržela manželství jen kvůli dětem, nemá to smysl, když se to zlepší, tak jen na chvíli a co my, když děti vyrostou? nic, budem jen frustrovaný ženský, nezlobte se na mě, je to jen můj názor

pepibubu
15. čer 2007

Janko, samozřejmě že i to nás tady napadlo, ale Benji mi přijde jako normální, nešťastná ženská s malou holčičkou. Na druhou stranu, kéž by to nebyla pravda, ale obávám se že je... Nevím co by z toho měla, navíc si myslím, že tyhle věci by si normálně smýšlející člověk ani nevymyslel

andik
15. čer 2007

janka1,

nevím,ale nemyslím si,že tady Benjamin píše něco,co není pravda.Proč by se tady stresovala,psala takové hrůzy a dělala si z nás dobrej den?Jak si na to přišla?

janka1
15. čer 2007

pepibubu,andik
normalny clovek urcite nie ..ale takych psychopatov , ktori take veci robia poznam a nie malo...

samozrejme netvrdim, ze benji je jeden ci jedna z nich, len konstatujem...

consti
15. čer 2007

Holky to je jedno, hlavně ať napíše!! 😕 😔

andik
15. čer 2007

to je jasný!Každý na ni myslí,snad je ok. 😒

evaje
15. čer 2007

Janka1, taky bych si přála, aby si to Ben vymýšlela. Bylo by to jednobužší. Ale diskuzi zakládala ona, tak si myslím, že si z nás bohužel legraci nedělá. Celý den jsem na ni myslela, snad to dobře dopadlo... 😔

kveta
15. čer 2007

Benjamin, ozvi sa, prosím Ťa...

benjamin
autor
15. čer 2007

Holky moje zlatý, nevim jak poděkovat za Vaši obrovskou podporu. Vhání mi to slzy do očí, jak cizí lidé nabízejí svou pomocnou ruku. Strašně moc moc moc moc moc DÍKY!
Moc se omlouvám, že píšu tak dlouho, ale dříve jsem se PC nedostala.

Pepi, děkuju, jsi úžasná. Nakonec však nebylo potřeba.

Myslím, že to dopadlo dobře. Odešel se všemi věcmi úplně v klidu. Bylo teda vidět, že je úplně hotovej, ale neřekl ani slovo a začal nosit pytle do auta. Ptal se jak to bude s penězma (máme společný účet). Já na to, že chci aby mi dával tolik kolik bude moct. A on, že to zatím nechá tak jak to je. Že, až si bude chodit pro Lucku, že mu vždycky nějaké peníze dám. Tak si říkám, že pro tuto chvíli ideální stav. Že nemusím mít strach jestli všechno uplatím. Uvidíme, jak to dlouho vydrží a co bude dál.
Měla jsem z toho co se bude odehrávat neuvěřitelnej strach, ale dopadlo to nad moje očekávání, aspoň něco!!

janka1, věř, že si nevymýšlím. Stále si připadám jak v nějakém špatném snu!!! Kéž by to nebyla pravda a bylo všechno jako dřív. Měli jsme se tak rádi.

cert..ova, hrozný!! Mám z toho husí kůži!! Taky zmetek neskutečnej! Vidim, že vždycky může být ještě hůř. Jsi holka šikovná, žes to všechno zvládla, máš můj obdiv.
Taky věřím, že boží mlýny melou. Jak se to říká, že na každou sv..i se vaří voda. Ono se jim to jednoho krásnýho dne všechno vrátí a i s úrokama. Tohle se prostě nedělá!

zusma
15. čer 2007

Ben, věř tomu, že co každý zaseje, to se mu taky vrátí. Stoprocentně!

andik
15. čer 2007

benjamin, super,konečně ses ozvala a je fajn,že to docela proběhlo v klidu. 🙂

pepibubu
15. čer 2007

Benji, hurá hurá hurá jsem ráda že se to pořešilo (jakž takž) v klidu.

consti
15. čer 2007

ben jsem ráda, že jsi v pořádku..aspoň můžu klidně spát.Všem hezký večer 😉

andik
15. čer 2007

ale byli to dnes nervy co? 😉

sue
15. čer 2007

Benji, odpadol mi obrovský kameň zo srdca 🤐 strašne som sa už o vás bála 😔 len teraz začni konať právne - aby si to všetko dostala na správnu mieru...

benjamin
autor
15. čer 2007

andík, to mi povídej... nervy jsou to hrozný, snad už budu mít trochu klid.

bielanevesta
15. čer 2007

Benji tak to sa mi uľavilo, že to dopadlo aspoń takto!!! Super 🙂

jjitulina
15. čer 2007

Ben,jsem tak ráda,že jste vpořádku.Snad ten zmetek nevymyslí nějakou svinárnu 😠 Přeju ti i Lucince aby bylo už jenom líp 🙂

benjamin
autor
15. čer 2007

Dneska mi jedna paní, kterou znám víceméně od vidění, řekla, že vidí, že mám obrovskej problém. Že mám prý úplně narušenou vztahovou čakru 😕 Tak nevím...

pepibubu
15. čer 2007

Holky, jak moc bych každé z nás přála pohodového chlapa.... Já si dnes znovu uvědomila, jakého broučka mám doma když bez většího zaváhání přislíbil v případě nouze pomoct někomu, koho jsem mu popsala ve třech větách.

pepibubu
15. čer 2007

Benji, škoda že jsi tak daleko, umím masáží čakry rovnat....

andik
15. čer 2007

Jak rovnat? 😉

Benji,a co říkal vůbec?Chce se rozvést?

pepibubu
15. čer 2007

andik, no představ si čakry jako "trychtýřky, směřující z tvého těla ven." někdo má některé čakry úplně zablokované, zavřené.... a já mám způsob, jak ho zase otevřít, aby tamtudy mohla nerušeně proudit energie

andik
15. čer 2007

a jak se projevuje to zablokování? 😲

pepibubu
15. čer 2007

to je hodně různý.... dost to rovnají i barvy, já na to jdu přes masáž a cdčko s harmonizační hudbou

wladka
15. čer 2007

pepi,to aby sme sa k tebe objednali.. 😉 ja hlavne..

benji, super.. ted to bude bolet, ale v klidunajprv si zariad to,co som ti poslala v mailu, a potom rieste ostatne.. 😉 .. poslem ti IP..

pepibubu
15. čer 2007

Wladko, ty bys to měla jako dobrej vejlet když koukám odkud jsi.... 😉 Já jsem až z Prahy...

benjamin
autor
15. čer 2007

pepi, máš fakt poklad. To je neuvěřitelný, že je ochotný pomoct někomu, koho absolutně nezná.
Taky mi ta paní říkala, ať přijdu a čakry mi narovná.

Andik, moc toho neřekl, ale rozvádět se prý nechce. Chvíli to takhle nechám uzrát a pak uvidíme co bude dál. Teď jsou v tom obrovské emoce. Musím to všechno trochu rozdejchat, srovnat si v hlavě a hlavně narat síly na případné další kroky.

wladka
15. čer 2007

ja vim..ja prahu znaaam moooc dobre 😉 ..ja jsem studovala v brne, a tak skoro kazdej vikend jsem byla v praze.. a nevis na nekoho kontakt, kdo to take dela? bliz u mne?