• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel mi sráží sebevědomí. Co dělat, aby si mě vážil?

16. července 2013 
@blahova_andrea Píšeš, že je tvoje věc jak mluvíš o svém muži a že kdo vás nezná, nemá právo soudit...
Tak to nepiš na veřejné forum.Já být tvůj muž tak zdrhám.
A mmch já fakt nevidím vše růžově, jsem vdaná třináct let, ale jako ty bych o svém muži nikdy nemluvila.
4. črc 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea no mně teda manžel taky zatím nic neřekl a kdysi mi řekl, že kvůli němu si sexy prádlo kupovat nemusím, že to te mě stejnak sundá :grinning:
4. črc 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
4. črc 2013 v 19:56 • laurital
@laurital já o něm neřekla nic špatného. jako každý má spoustu kladů i záporů. a pokud bude chtít zdrhnout, tak stejně zdrhne. já ho držet nebudu. to stejně není v ženiných silách, držet muže, který s ní být nechce. on zatím zaječí úmysly nemá a časem se uvidí. může se toho stát tolik...
4. črc 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer tak to jsou ti naši úplně stejní :grinning: kdybych věděla, že si všimne, pochválí, ocení...tak bych třeba i zainvestovala pár lepších kousků, ale my se skoro nevidíme, natož v prádle a když už na něco přijde, tak je mu jedno, co musí sundat, hlavně když to jde :grinning:
4. črc 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurital tady si někdo nevidí do huby a je hulvát, co? :wink: nechápu, co ti dává právo někoho urážet. totéž si teď já můžu myslet o tvém muži a vůbec každém z okolí. ale máš pravdu v jedné věci...jsem kráva a můj muž to ví a ví, že větší krávu by asi těžko našel a proto se mě drží jako klíště. přeber si to jak chceš. nemám potřebu se s někým jako jsi ty dohadovat a něco mu vysvětlovat.
4. črc 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea ale jako on by samozrejm pekne pochvalil. to jo, ale pak by se dal do prace:o)
4. črc 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer ten můj na slova moc není, tak myslím, že chválu by přeskočil :frowning2: :grinning:
4. črc 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Stačí si přečíst co o svém partnerovi píšeš.To bych se já styděla, ale vy to máte asi nastavené jinak.
A
5. črc 2013 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@risadomi Ach jo, je mi z toho tvýho příspěvku smutno a moc mě to mrzí. K tomu, co si o tom myslím (zdůrazňuju, že s vámi nežiju, takže pohled na celou věc může být značně zkreslený)...přijde mi, že jsi prostě jen záplata za tu druhou holčinu. A protože jí chce a zřejmě je pro něj dost komplikovaný jí dostat (je ženatý, se závazky, ona ho možná ani nechce,...) tak si tu frustraci vybíjí na tobě. A ty mu ochotně děláš obětního beránka.
Prosím nevykládej si to nějak špatně, tohle je můj názor, třeba je to úplně jinak...
Jak celou situaci řešit neporadím, protože nevím. Já bych se v první řadě nenechala urážet a klidně bych mu i vlepila pár facek kdyby řekl něco fakt ošklivýho. Ale je třeba rozlišovat urážku a "urážku". Někdy ti chlapi něco řeknou a ani to nemyslí zle. Pokud se ale sama necítíš dobře ve svým životě a pokud máš i ty sama o sobě nevalný mínění, tak bude těžký bojovat za to, aby tě respektoval, takže v tomhle případě bych začala pracovat na svém sebevědomí.
(A těch pár facek až potom :wink: :grinning: )
Odchod od manžela...nevím no...asi bych řekla, ať si najdeš někoho, s kým se budeš cítit fajn, ale je mi jasný, že se dvěma dětma se ti nebude chtít od manžela odcházet a rozhodně se ti nedivím, ne, že bych teda měla takovou zkušenost...
Držím palce, aby se to u vás urovnalo, pokud to jde. Užívej si života, je krátkej, děti vyrostou, vidím to na své holčičce, nedávno jsem rodila a dneska jsou jí 4,5 měsíce :slight_smile:
5. črc 2013 ve 02:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se hodila do gala a s manželem si o všem promluvilq, řekla jsem mu co mě trápí, že se mi nelíbí jak se ke mě chová. zůstal na mě hledět že netušil jak mě je, že mě má rád a kdyby tomu tak nebylo že by se mnou nebyl a kdybych se mu nelíbila tak by si mě nevzal.s ní že jsi píše kokotiny tak mě to řekl a že kdyby chtěl mohl mě podvést dávno. těch pár dní se ke mně chová ohleduplně, sex je lepší z mého pohledu tak uvidíme jak se to vyvrbí. taky jsem se nad sebou hodně zamyslela a je fakt že i já na sobě musím trochu zapracovat a nenechat si vše líbit.
5. črc 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@olivazelena Máš pravdu, určitě si za to všichni nemůžou sami. Já přece jen vycházím ze své vlastní naštěstí nulové nebo minimální zkušenosti s manipulátory tohohle kalibru...určitě mezi nimi budou tací, co by zmanipulovali kohokoliv nebo kteří dokáží předem vytipovat lidi, u kterých budou úspěšní...:-/ Pak by byla asi rada jen jediná...
6. črc 2013 ve 02:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Namaluj se,hezky se oblekni,dej deti na hlidani a nekam vyraz.Uvidis jaky zajem tim vzbudis.Zacne mit strach.Mam vyzkousene,nesmis polevit,musis vydrzet ikdyz uz bude vse ok
16. črc 2013 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek