Manžel nechce sex

smardik
4. únor 2015

Je tady taky někdo takový s kým manžel taky nechce spát? budeme spolu 8 let s manželem, máme 2 kluky ale v poslední době- no spíš dýl tak 2 roky jde náš sexuální život do háje ale v poslední době už tak, že naposled bylo milování někdy v říjnu ☹ tak co 3měsíce mu to stačí a mě ne.

Nevím jak to řešit, všechny řešení mi přijdou na houby, jen se hádáme kvůli tomu, prý mě miluje, přitahuju ho ale jen nemá chut. Jen je mi 30 a nechci takhle žít, sex 4x za rok ale ani ho nechci opustit nebo si hledat milence

zuzi.111
4. únor 2015

Vyhledala bych odbornika. Tohle sami nezvladnete.

smardik
autor
4. únor 2015

@zuzi.111 souhlasím jen manžel zatím tvrdošíjně odmítá, nechce nikam jít, nepotřebuje - není důvod, všechno je v pořádku

už jsem zvažovala dát i ultimátum - půjdeš nebo končíme ale mám strach, at to nezhorší akorát situaci

guinea
4. únor 2015

@smardik Tady je každá rada drahá. Zkus jít nejdřív ty sama k psychologovi, aby ti poradil, jak na manžela - aby uznal, že vaše situace není v pořádku a tudíž ji fakt řešit musí (musíte).
Nebo nenašla by se tady na MK nějaká psycholožka, co by poradila rovnou?

shine2015
4. únor 2015

@smardik ja bych zvolnila a prestala o sexu mluvit a uz vubec ho nevyzadovala....tohle se nespravi ze dne na den...cim vic to budes resit tim vic to nebude chtit....ty ho musis zaujmout jako zena...kupovala bych si hezke spodni pradlo, parfemy,snazila se hezky oblekat ale ne abych ho nalakala....proste kvuli sobe. A vubec o sexu nemluv a nedelej naznaky,spis bych delala drahoty...ale v souziti byla v pohode,mila....

nasilim ani domluvou to nepujde....

smardik
autor
4. únor 2015

@shine2015 jo to mu vyhovuje, jediné co řešil bylo že se moc starám a že ho plánuju opustit. sexy prádelko a tak je mu jedno, můžu být nahá a on si ani nevšimne

shine2015
4. únor 2015

@smardik delej to pro sebe, ne pro něho....

sheeni123
4. únor 2015

@smardik Nezmenil treba praci za psychicky a casove narocnejsi? Manzel to ted taky skoro nepotrebuje, je unaveny...

vendulka
4. únor 2015

mně přijde, že jak chlap stárne, tak to tolik nepotřebuje, vidím to na tom mým,kde jsou ty časy,když jsme se milovali 8x za den a každej den minimálně 4x 😀
možná je jen unavený nebo nemá třeba nějaký problém?Asi bych se pokusila si popovídat s nějakým odborníkem a nebo přímo bych se zeptala manžela, jestli ho něco netrápí...těžko radit

bobisek90
4. únor 2015

@smardik no, chlapi jsou nekdy na facku. Ja jsem s pritelem teprve rok a pul, je pravda, ze trovna cekame prirustek, ale se sexem se taky perem. Na zacatku bylo vse oka, temer kazdy den, ale ted jsem rafa 1 za 3 tydny. Mam za to, ze proste zlenivel. A taky ho muze vycerpavat prace. U nas je problem i v tom, ze pribral.

shine2015
4. únor 2015

domluvou to nepujde....musí to nechat uležet.....

povídání si o tom, rozebírání to jen zhorší.....nechat ho být...chut na partnera/sex si nevynutíš ani nevyprosíš ani nevypovídaš....tak prostě musí přijít....bez řečí....tak ho nechej, tři měsíce další s ním nic nemej...a nechej jeho až začne a ještě dělej drahoty....hezké spodní prádlo nos kvůli sobě a nemusí být vysloveně sexy....ale i elegantní....

zuzi.111
4. únor 2015

@shine2015 Tak ja pochybuji, ze to necemu pomuze. Nechce ted, nebude chtit potom. Vlastni zkusenost.

andelka
4. únor 2015

Něco se muselo stát..to není jen tak. Jako výkyvy má každý, občas, ale 2 roky? A fakt takhle málo? to nemůže myslet vážně že je mu to jedno a nevidí problém. Sex je ve vztahu hodně důležitý, bez něj důvěrnost a intimity do kytek. Bohužel když prostě nic nezabere, nemá chuť dlouhodobě (možná se snížil testosteron, nebo má problémy zdravotní, nebo dlouhodobý stres, nebo jinou babu, nebo krizi středního věku..?), tak se budete muset rozhodnout co s tím, jak to přijmout nebo nepřijmout. Chuť na sex se moc vynutit nedá, nemůže se na to tlačit ani nějak plánovat "na sílu", to je kontraproduktivní. A sama vím, že přestat o tom mluvit a řešit to, znamená pouze to, že sex nebude ani 4x za rok. Jemu to tak vyhovuje, ty přestaneš "žebrat a řešit", takže nabyde dojmu že to začalo vyhovovat i tobě a bude spokojenej.
Mrzí mě to, zažila jsem něco podobného a vím jak to člověka trápí a deptá.

shine2015
4. únor 2015

@zuzi.111 a co by jsi navrhovala??? nastoupit na něho a donutit ho?? nebo mu začí vyčítat? No potom mu to fakt pujde....

marketa233
4. únor 2015

@shine2015 Vyhledala by odborníka. Vždyť už to psala.

kukuss
4. únor 2015

Vím, že každý to má individuálně, ale konkrétně tohle jsem zažila sbývalým přítelem, došlo to do fáze, kdy jsme se rozešli po 3 letech a z něj vylezlo, že už jsem se mu nelíbila i když tvrdil opak, slova totiž nic neznamenají,pokud je nenaplníme činy...

amazonka.k
4. únor 2015

No, aby to chlapovi stačilo jedno za tři měsíce a když před ním chodíte nahá ho nechává chladným, není normální. Přemýšlela jste zda ho například nepřitahuje více druhé pohlaví, nebo nemá jiná přání, které se Vám bojí sdělit ?

marcinek
4. únor 2015

ja bych rekla, ze nucenim ho ještě vic odradis. Vidim to na sobe, manzel by chtěl porad a ja delam drahoty.Pak když o tom porad mluvi, tak me se tuplem nechce. A pak když nejakou dobu ne, tak prijdu sama, ze chci.Ale myslim, ze muj a svagr co jsem slyšela, jsou jedni z výjimek, jak pubosi. Vetsinou je to tak, ze když je chlap unaveny z práce, ve stresu, tak nechce. Kamaradka to ma taky tak, chtěla by, ale on nejak ne. Po narozeni druhyho dítěte frekvence párkrát do roka. taky to budou muset nejak resit

polaks
4. únor 2015

@smardik A môžem sa opýtať koľko má rokov??? Lebo sex raz za tri mesiace stačí tak chlapom po 50..Buď má problém s erekciou a bojí sa to povedať...alebo má iný psychický problém,o ktorom sa vám bojí povedať a nechce sex,lebo sa možno hanbí,že vám v niečom klame....no alebo ďalšia možnosť-má inú...
No a nebaviť sa o tom vôbec,podľa mňa tiež nieje úplne v poriadku,áno uháňať ho,je blbosť,ale nechať to tak,môže viesť k tomu,že vzťah úplne vychladne...

polaks
4. únor 2015

Základom každého zdravého vzťahu je komunikácia...mlčanie je začiatok konca...

smardik
autor
4. únor 2015

@polaks 38 bude mít

@polaks jo bohužel to není, manžel se akorát naštve a to je vše

andelka
4. únor 2015

@smardik naštvat se a neřešit je vskutku dospělé. Ach jo. Ono ten sex je takové ošemetné téma, jestli se naštve, tak asi nějaký problém bude, ale nechce o tom mluvit. Anebo je celkově nespokojený ve vztahu, tak nechce ani sex. A jinak kromě sexu se nějak projevuje? Jiné důvěrné činnosti bez tlaku na výkon? Objetí, líbání, pozornosti..že by se snažil to nějak vynahradit.

marsrutka
4. únor 2015

pokud jste měli sex naposledy v říjnu a jemu vůbec nechybí problém bude hluboký a rady sexy prádélko je blbost, je zřejmě rád, že má klid od tebe, chce to pokud není schopný k tobě být upřímný, odborníka a rozebrat to, jenže - nevěřím, že ta chuť se někdy ještě vrátí

smardik
autor
4. únor 2015

@andelka jo souhlasím, já chápu že je problém, ale ráda bych věděla jaký, nejde něco řešit když nevím co že. hele ale jo, kromě sexu to jde - obejme mě, pohladí, dá pusu, v noci se přitulí, sám od sebe tohle je

andelka
4. únor 2015

@smardik tak to není úplně marný. Ale jak přesvědčit chlapa, aby se svěřil? Oříšek.
Já kdysi na zjištění příčiny čekala rok. Vlastně vždycky když byl nějaký problém v tomto ohledu, tak než jsem zjistila (ne sama od sebe, musel mi to říct, protože mě samotnou by to nenapadlo co to nakonec bylo) důvod, trvalo to několik měsíců až rok. Nakonec i víc, ale to už jsem neměla na to řešit co se zase stalo, už jsem toho měla fakt dost a dodnes se můžu jen domnívat (a už je mi to jedno).
Nejhorší je nevědět, pak si člověk domýšlí to nejhorší, vztahuje si to na sebe, trápí se..a ono to vůbec nemusí být tím.

smardik
autor
4. únor 2015

@andelka jo to kdybych věděla, jako možná jsem naivní ale věřím že city nezmizeli a chce se mnou být. ale jak ho donutit netuším

saruska89
4. únor 2015

Nechci malovat certa na zed, ale co kdyz ma "bokovku" ?? Prijde mi u chlapa takovy podezrely ze nechce sex... A tak dlouho... A taky bohuzel znam par pripadu kdy to tak bylo (je)...doma jim to funguje, vsechno v poradku ale nespi spolu... Duvod? On na to mel milenku a manzelka to ani nijak neresila protoze byla zamestnana detma... A pak to prasklo a bylo zle.. Hodne zle...

andelka
4. únor 2015

@smardik já bych možná zvážila i to ultimátum. Sama jsem udělala chybu, že jsem se tomu vyhýbala ze strachu, že bych to ještě zhoršila. Naopak, kdybych to udělala, první problém by se možná dříve zjistil, a u druhého bych dřív zjistila že to nemá cenu a netrápila se.
Napřed bych na to šla asi spíš takovou tou emoční cestou..říct jak se cítíš, jak tě to trápí (přece když tě miluje, nemůže k tomu být hluchý), že ti může cokoli říct, že jste pár..A chvíli počkat, třeba si to v hlavě přebere a uzná, že se nemusí být se svěřit.
Když nepomůže, šla bych na to fakt ostře, jako poslední možnost. Protože tohle trápení pak vztah pomalu stejně rozežere, jen to bude stát další roky.

saruska89
4. únor 2015

Jeste kdyz tady ctu ty rady s odbornikama.... Ja nevim, ale podle me tim prilejes olej do ohne... Kterej chlap by chtel resit u nejakyho odbornika proc nespi s manzelkou? Spis si myslim ze tohle by toho chlapa urazilo? Nebo ponizilo? Oni jsou prece jenom takovy jesitnejsi atd... Nevim.. To je jen muj nazor.... Ale kdyby se tohle delo mne tak bych to odbornikem neresila...

marsrutka
4. únor 2015

mi se toto stalo s ex, kdy měl problémy se ztopořením,stále mi říkal, jak je vděčný, že netlačím na něj, že to je v něm, že se to brzy vyřeší, objímal mne, líbal, žárlil na mne a skutečný důvod: miloval jinou, měl jí v hlavě, takže pokud není nemocný nebo gay, je to hodně pravděpodobný důvod

elvira
4. únor 2015

Těžko říct - může za tím být cokoliv.
Chlapi neradi chodí po doktorech, takže za tím může stát i zdravotní problém.
Další možnost je bokovka.
A nebo je vyčerpaný, unavený - možná i v depresi? a potom to nejde.
Tady prostě nevykoumáme nic, ale od října nic - je docela dlouhá doba.
Ultimátum bych nedávala - nebo ne hned, ale zkusila bych si vážně promluvit.
Když se do toho vžiju :" a pokud spolu nezačneme sexovat, tak jdeme od sebe..." - tak by se mi "moooc" chtělo se milovat. 😝