Manžel oslavil narození miminka v bordelu

ivonak
12. led 2011

Možná pro někoho nepochopitelné, ale mně se zhroutil svět. Slavil s kamarádama narození našeho maličkého a skončili v bordelu. Prý to bylo blbý, vůbec se mu tam nechtělo, ženský na tyči byly ošklivé, ta "jeho" taky nic moc, řekl mi jak se jmenovala a že se spolu jenom normálně bavili. Prý s ní nespal. Ona samozřejmě chtěla, sváděla ho. Holky, jsem z toho na prášky. Já mu nevěřím. Sebevědomí je na nule, nevím co mám dělat, bolí mě to. Hrozně moc. Co si o tom myslíte ? Stalo se vám něco takového ? ( a ten trouba vám to řekl ) ?

arianka
12. led 2011

V bordelu skončil i můj 🙂 Sice ne při narození miminka, to nás teprve čeká, tedy to narození, ne bordel 😝 , ale myslím při nějaké jiné oslavě. A řekl mi to 🙂 A já za to byla ráda. Některé pravdy se slyší špatně, vím, ale za jeho otevřenost bych byla ráda i v Tvém případě. Ne, že bych mu děkovala, to zase ne, ale brala bych to jako součást oslavy a víc nic. Chlapi jsou takoví, potřebují si něco dokazovat a je to normální. Nevěš hlavu. Nebuď smutná ani na prášky. Začla Ti nová epizoda života a Tvůj chlap je s Vámi, ne s tou od tyče. Jestli se podívá na nahou ženskou na počítači, nebo někde naživo ve strip baru, není to totéž ? Není to nevěra myslím .., je to kus jejich přirozenosti. A život jde dál. Kdyby tam chodil pravidelně, pak je něco špatně a evidentně má problém, ale takhle ? Ne, to myslím by nemělo narušit důvěru v toho druhého, právě proto, že Ti o tom řekl 😉

granda
12. led 2011

taky bych to tak neřešila. možná, že máš pohnuté city i od miminka.Podívej do historie, do bordelu chodili chlapi vždy, je to jejich přirozenost. Potřebují být obdivováni od ženských.
A souhlasím s názorem, že když koukaj na porno na netu, tak bordel je to stejné.

lenkabu
12. led 2011

Mohl být tak ohleduplný a neoblažovat tě takovou zprávou po porodu 😅 ale jinak jak píše arianka.....nic tak hrozného to není, nešel si tam zasouložit ale prostě slavit,kdyby se tam s někým vyspal tak ti o návštěvě vůbec neřekne 😉 Na loučení se svobodou si chlapi i ženy zvou striptéry,tohle bych brala jako něco podobného 😉

ivonak
autor
12. led 2011

@arianka , díky za rychlou odpověď, nejsem nějaká zakomplexovaná puťka, máme hezký vztah, rozumíme si, jen mě zaskočilo že se to stalo. Vím, že bych neměla o tom přemýšlet jestli s ní spal nebo ne, ale vrtá mě to v hlavě. Sakra, já ještě v šestinedělí, připadám si tlustá a nehezká, a nějaká ku... mi svádí manžela. A krásně si to užívají. Paně bože.

ivonak
autor
12. led 2011

Ano, hormony se mnou cloumají 🙂 Je na to nějaký lék ?

zazulka
12. led 2011

@ivonak ty bláho... doufám, že se tady nedočteš něco, co by Tě ještě víc ranilo, zatím na Tebe holky reagují povzbudivě a moc mile, obávám se ale, že ne všechny reakce budou takové. Já si myslím, že něco takovýho si ženská po porodu teda opravdu nezaslouží, ale nesoudím. Držím Ti pěsti, abys to rozdýchala a manžel Tě za Tvoji velkorysost nostil na rukou!

berynka
12. led 2011

@ivonak , stát se to mně po porodu, tak ho asi zabiju 🙄 😎 . za normálních okolností bych z toho taky nadšená nebyla, ale na druhou stranu neznám chlapa, který by v bordelu nebyl... aspoň se podívat teda 😀 .

delapa
12. led 2011

Věř, že kdyby byl Tvůj chlap sám, určitě by ho to nenapadlo. Ale byl v partě a to se pak chování úplně mění. 😠 Ten tlak je velkej, najednou musí házet ramena i kdyby nechtěl... Vdyť stačí jakýhokoliv chlapa sledovat mezi ostatníma chlapama a je úplně jinej, dělá frajera, jsou to prostě kohouti.
Taky bych neměla radost, že do bordelu šel, ale na druhou stranu člověk se celý život učí, prochází různými zkouškami a situacemi a proto je manželství tak těžké. Vlastně stojíš při něm ve věcech, které Tě můžou zranit, máš se dívat na jeho pády, které Tě bolí. On se tam evidentně dobře necítil, věř že ne, ale utýct by chtělo velkou odvahu (kdy chlapi pochopí, že slaboch není ten kdo uteče ale naopak - silný člověk umí říct nechci??).
Ještě budete mít moc a moc společných pádů a vzestupů. A je důležité se neustále snažit, i když uděláme chybu, semknout se a věřit si - ne věřit ve smyslu, že nebudeme chybovat. Ale věřit si, že když jeden udělá chybu, bude se snažit vstát a druhý mu v tom pomůže. A když se takhle spolu propojíte, potom vás nezdolá vůbec nic na světě. Protože budete opravdu jedno tělo a jedna duše, i se všemi chybami a ranami. Dojte třeba do cíle občas dotlučení, ale spolu ve spojení a lásce.

PS: Tvůj manžel Tě miluje!

antlen
12. led 2011

ahoj, pokud ti řekl dobrovolně, že tam byl, tak bych mu věřila, jestli máte jinak hezký vztah. A jestli se jen koukal a povídal si...tak se nic neděje. Ruku na srdce, která z nás by se nešla kouknout třeba na striptéry a i si s nima povídala? já teda jo 😀 Ale normální chlap nemá potřebu š...t nějakou rajdu. To by ti o tom neříkal.

matusaci
12. led 2011

Tak já taky nevím co bych dělala.vim ze manzel jeden cas v bordelu delal a rikal ze snima nikdy nic nemel.je to jen o duvere take se mi moc tomu nechce verit a hlavne kdyz vim jaky ma vztah k sexu tak radeji na to ani nemyslim jelikoz bych se musela zblaznit ke vsemu jezdi kamionem tak ty myslenky jsou docela casto a hlavne kdyz prijede domu na vikend a sex treba nechce a neni sex treba mesic...ale je to o duvere.hlavne me zaskocil jednou vetou kterou nedavno vyslovil kdyz ja nebo ty se snekym vyspis tak to netahej domu a delej to jinde e nebo jeste rekl kdyz jde jen o sex neni to nevera taky jsem nevedela co tim naznacuje jestli podezira me a nebo ma spatne svedomi.ale verim ze sel jen slavit kdyby ti to nerekl a ty ses do dozvedela tak by to bylo horsi.budu drzet pesti aby to bylo vse ok

antlen
12. led 2011

a přesně jak píše delapa, v partě jsou jak ve smečce a jsou za frajery, co kdyby nápad odmítli realizovat, tak jsou za bačkory, podpantofláky, slabochy, což si samozřejmě před partou stejně doma poslušných kohoutů nedovolí 😀 je to jak pes - pokud je sám, je poslušný, ale jak jich je víc, je to smečka, která zdolá všechno 😀

pepibubu
12. led 2011

Ty bláho, to nevím jak bych rozdýchala i normálně, natož v 6n.... asi by mi to taky na pár dní vzalo vítr z plachet, ale máme toho s Honzou za sebou už tolik, že bych to ustála. A jak píšou holky, chlapi jsou v tomhle stádní, takže když stádo zavelí jde se do bordelu, tak se jde. A kdyby řekl že nejde, tak by na něj začali ať není srab, bla bla bla, tak radši šel. . Hlavně nebuď uražené božstvo, aby tam nešel znova a dobrovolně (no nebo dobrovolně - tobě natruc). Důležitější teď bude, jak se bude starat o malinký, ke kterýmu moc gratuluju, o tebe, a ne kde zapíjel mimčo 🙂 na druhou stranu lepší, že ho sváděla od tyče, u té se to dá předpokládat, taky mohli jít do vinárny a tam po něm jet někdo u koho se to nepředpokládá, to by se hůř poznalo a tím i hůř odolávalo.

Drž se.

kaci1
12. led 2011

ivonak, myslim, že tě všichni dokážeme pochopit. Myslím, že většina z nás ví co dokážou ženské hormony a co potom po porodu. Opravdu si tuto lahůdku mohl manža nechat pro sebe,ale věřím, že kdyby k něčemu došlo, tak by se tím nechlubil. Chtěl se s tebou podělit o zážitek a vůbec si neuvědomil, že nejsi ve stavu kdy to raz, dva zkousneš. Buď silná. Mého manžu taky jednou zatáhli do nějakého pochybného podniku. Řekl mi o tom a věřím, že nic nebylo. Přece jenom svého manžela znám.-) a jestli se kouknul na jinou? To já se taky ráda otočím po pěkném mužském.-)
Manželovi klidně řekni, že mu věříš,ale že by si měl uvědomit, že nejsi ve stavu kdy se ti takové pikantnosti lehce poslouchají. Držím palečky,ať je brzo dobře a s manžílkem si o tom promluv,ať nemáte doma dusno a ty si v pohodě. Máte přece miminko a to potřebuje pohodové a milující rodiče, tak na to oba myslete.-) Napiš nám jak to dopadlo.

miriska
12. led 2011

U nás se teda nikdy nic takovýho nestalo, ale uplně tě chápu. Jindy bych to rozdýchala, ale když si vzpomenu v jakým psych. stavu jsem byla po porodu, tak by mě to asi položilo. Brečela jsem i kvůli tomu, že manžel musel na 2hod. odejít z domu, natož kdyby se šel někam opít a skončil v bordelu. Je to prostě bouřka hormonů a všechno se hůř snáší, uvidíš, že jednou se tomu třeba i zasměješ. Jak píšou holky, je to prostě pro chlapy přirozený koukat na ženský. Ovšem říct ti to mohl až budeš mít trochu uklidněný hormony 😠

delapa
12. led 2011

On si chlap ani neuvědomuje, že šestinedělí je už tak složitá věc a ne ještě poslouchat nějaký takový věci. Já jsem v šestinedělí pokaždé dosti paranoidní, ubrečená, naštvaná, lítostivá, prostě taková naprd. A chlap si tohle prostě neuvědomí, on jaksi nemá tucho, že se nám potřebuje usadit hladina hormonů. 🙄

delapa
12. led 2011

Hlavně vyžeň z hlavy případné "kdyby mě měl rád, tak by to neudělal". Kolikrát někoho milujeme a přitom zraňujeme - a proč? Protože jsme jen hloupí lidé s chybami.

ygreen
12. led 2011

he, manža udělal to samý teď po porodu dcery,a le byl v tom "nevinně" 😀 pařili s klukama na Václaváku a parta se rychle rozpadla a zbyl jen jeden a ten je takovej šílenej pařič co má peníze, tak zatáh manžu do bordelu, sedli k baru, dali si pivko. Jirka se tam necítil nijak dobře, tak se dohodli, že tam počkaj jen do doby, než dorazí kámošova holka a vyzvedne si ho. No a asi po 10 minutách šel Jirka už prý ven, že to tam bylo děsný. Když se kámošova holka objevila tak byl radostí bez sebe, předal jí kámoše a pelášil domů 😀 takhle mi to vyprávěl a 100% mu věřím.

Pokud máš pochybnosti, promluv si o tom s manželem, řekni mu co tě trápí a naposledy se ho zeptej, zda s ní nic neměl. Pokud NE, tak mu věř a hoď to za hlavu.
Já si myslím, že minimum chlapů zahne se šlapkou v bordelu.

aja123
12. led 2011

@ivonak každý chlap byl alespoň jednou v bordelu, ať už tam dělal cokoliv 🙂 A který říká že ne, tak lže. To není můj názor, ale názor chlapa, mého manžela 😉

katy.m
12. led 2011

pokud si jen povídali,neviděla bych to tak tragicky,je fakt že se nechal strhnout partou,sám by tam zřejmě nešel,ale jen Ty znáš svého manžela a víš,čeho by byl schopen.Zkus si s ním o tom promluvit,říct mu,že tě to ranilo,aby se to třeba neopakovalo i při druhém 😉

ivonak
autor
12. led 2011

@katy.m Druhé už nebude, tohle bylo poslední 🙂 Ale je to parta ženatých chlapů, čas od času si udělají pánskou jízdu. To nebylo poprvé. vždycky ale říkal, že on pak jede do hotelu a chlapi pokračují v zábavě...

Jo a promluvit si s ním o tom ještě jednou ? Nevím, přijde mi to jako že se trochu ponižuju tím, že to před nim rozpytvávám... A tak to rozebírám ve své hlavě a to mě ničí 😔

delapa
12. led 2011

@ivonak ale to není ponižování, když Ti to řekl, musí počítat i s tím, že to potřebuješ nějak vstřebat. A Ty to nevstřebáš tak že odtáhneš na pivo s kámošema a budeš si čistit hlavu a honit ego. Ty o tom máš právo mluvit, neoznámil Ti koupení rohlíků v jiném obchodě ale návštěvu bordelu a to se potřebuje vstřebat. On měl důvěru Ti to říct, tak Ty měj důvěru s ním o tom mluvit.

deyana
12. led 2011

@ivonak Asi by mi to taky vadilo, ne - určitě by mi to vadilo. Ale pokud se jen bavil a s nikým tě nepodváděl, nebrala bych to tak tragicky..

frisbee
12. led 2011

ivonak..o tom s ním musíš mluvit,protože ať je jaká chce doba,toto normální není a jestli to patří k jejich firemní kultuře,je to jenom otázka času,kam to až zajde...nehledě na to,že toto se prostě ženě v šestinedělí nedělá 😠 😠 😠 😠
my s manželem jsme stará škola a toto je pro nás opravdu nepředstavitelné..nevím,asi patřím do jiného světa,toto bych nerozdýchala...a pokud s manželem o om nemluvíš,ani nezjistí,že ti to ublížilo 😒

madelen
12. led 2011

@ivonak Mně osobně by to naštvalo taky ale co naděláš 😒 . Mám pocit, že když se narodí miminko, jsou hrdinové a oslavenci hlavně pánové a ženská jen doplněk 😠 Ale každý chlap to oslavit musí, musí být " poplácán " ostatními koleky a kamarády po ramenou, připadají si jako velcí frajeři a hlavně mají důvod se rozšoupnout. Ten můj to slavil 4x, z toho 3x mimo bydliště, takže tam přespával. Kdybych si z toho měla dělat " hlavu ", tak mě klepne.POkud by chtěl zahnout, nemusí chodit zrovna do bordelu, jezdí často i na služebky. Třeba se Ti chtěl jen pochlubit, že v bordelu byl a že s ním to ani nehnulo ale neuvědomil si, že Ti udělá takovou strarsot. Já kdysi do bordelu taky s kolegy chodila a moc se mi tam líbilo 🙂 . Perfektně jsme se " odvázali " , pokecali jsme i s ženskýma, mrkli jsme na tanečnice u tyče a na striptérky 😀 . Jedna mi dělala návrhy 😀 ale nikdo nešel s žádnou na pokoj. Prostě jsme jen řádili, protože hospody už byly zavřené. Věřím, že takový podnik se nemusí navštěvovat jen kvůli sexu. Navíc pánům stouplo seběvědomí, že poznali další zábavný podnik a jsou" inn " 😀 😀 Vykašli se na to a věnuj se miminku, držím palce, ať se s tím smíříš 🙂

frisbee
12. led 2011

ještě chci dodat...nemusíš to pitvat,jenom mu natvrdo řekni,jak by se mu to líbilo,kdybyste chodily s kamarádkami za gigolami...nejlepší je ukázat mu tu situaci,aby mu o došlo.

vanesska2010
12. led 2011

No koukám že tady je spousty názorů na to, ale já bych to po porodu brala jako ublížení, protože je spousta jiných věcí který se dá dělat, a byla bych mnohem radši kdyby se ožral do nevědomí, než šel do bordelu...Každopádně (ivonak), mi připomínáš trošku mě, taky jsem byla takhle podrážděná a taky by mě to bolelo..a Navíc každej chlap je jinej, takže ne všichni chlapi chodí do bordelu, ne všech chlapů je to přirozenost..třeba ten můj to nesnáší ....ale tak je to můj názor...držim ti palečky, zkus na to nemyslet, protože jestli mu to budeš vyčítat a pak se i v hádkách dejme tomu vracet k tomuhle, tak tě to bude bolet víc, musíte jít dál zase a nepřipomínat si starý věci, když tě to povzbudí, mý kamarádky chlap jí odešel u porodu s tim že jí řekl, že de pryč, že ho to čekání přestává už bavit, tohle by bolelo víc si myslím. Hodně ti štěstí vám všem🙂

frisbee
12. led 2011

...protože normální by to bylo,kdybyste na to měli stejnej názor..zásada je nedělat druhému,co mu vadí..proto je tady tolik nešťastných žen a vláken o nevěře 😒

lavazza
12. led 2011

@ivonak taky by se mi to nelíbilo, hlavně v šestinedělí, ale když ti to sám řekl, tak to bude asi pravda co se dělo, když sme se brali, tak měl tehdy přítel rozlučku u nás doma a jeho kamarádi mu objednali striptérku, no ani by snad nevadila ta striptérka, tak jako to, že byla u nás doma, manžel mi o tom taky sám řekl, ale na kluky byl dost naštvanej a byl proti tomu, to že k nám tenkrát tu striptérku pozvali bylo ale spíš kvůli nim než kvůli manželovi, tenkrát sem byla dost naštvaná a tak ti rozumím jak ti je, hlavně v tomhle období

nikka.vo
12. led 2011

@ivonak pokud je ti blbé o tom najednou z ničeho nic zase začít mluvit, tak se chvilku chovej sklíčeně, nebo smutně a on se brzo zeptá co ti je. Pak mu můžeš v klídku říct co cítíš a že to nějak nedokážeš pustit z hlavy. Ale podle mě by ses měla vyhnout nějakým velkým výčitkám a dělat z toho zase moc velkou vědu, protože v takovém případě se může stát, že už přestane být upřímný. To že ti to řekl podle mě znamená, že tě miluje a měl výčitky, že tam vůbec lezl. Triko si před tebou určitě nehonil. 😉 Je mi jasné, že takovou zprávu přijímá ženská těžko v jakékoliv situaci, natož v šestinedělí, kdy nás rozpláče pomalu i špatné počasí. Ale opravdu je důležité o tom mluvit. A sama v sobě si ujasni, jestli svému muži důvěřuješ, nebo ne. To že tam šel není zase až tak strašný prohřešek, asi by mi trochu vadilo, že tam měl čistě pro sebe holku a s tou si celou dobu klábosil. To by mi asi na tom všem vadilo nejvíc. Jinak samotná návštěva bordelu jen na kukandu není nic strašného. Podle mě je to to samé, jak už tu padlo, jako se podívají na nahou ženskou na netu, v časáku apod, jen tady je to live. Tady jde jen o to, že my ženy to snášíme špatně, protože víme,že kdyby se neovládli, tak může dojít i na sex, což třeba ve strip baru ne, ale musíš svému muži věřit. Vždyť kdyby chtěl, tak tě může podvádět jakýkoliv jiný den, jen by to nebyla lehká děva, ale normální baba někde na ulici. A užíráme se mi ženský tím? To nemá smysl. Buď mu věříš, nebo ne. 😉 Řekla bych mu, že mu věříš, ale že ti to ublížilo a ať už to nedělá.

marecek4
12. led 2011

@ivonak dost síla,ale přišel s tím sám a nemusela ses to dozvědět od druhých a případně vyzvídat jak to bylo což bych brala jako plus,osobně bych mu dala pocítit,že mi to je nemilé,ale asi bych to dál nerozebírala

já mám jiný problém

@arianka ty myslíš,že ženské na netu nejsou nevěra?já zase ano-pokud jim dává přednost přede mnou,co jsem otěhotněla tak jsem na druhé až kolikáté koleji,o pusu se musím doprošovat,ale videí a fotek stažených z netu má v mobilu nesčetně,o tom že si dal na seznamku,že sice žije s přítelkyní,má dítě ale je to nezávazné a hledá ženskou ani nemluvím-a krásně si s nima dopisuje,a nejen s nima,i s bývalou kolegyňkou z práce-na všechno přicházím ta nějak postupně a hlavně náhodně-zapomenutý mobil-někdo volá a nahá ženská na tapetě,nezavřené emaily,a poslaný odkaz na tu seznamku bylo to poslední,ach jo,že si Ti chlapi pořád musí něco dokazovat a my se tím jen trápíme