Manžel říká, že jsem špatná máma

michaelahorakova
29. bře 2018

Dobry vecer prosim co mam delat porad jen posloucham ze jsem na nic ze se o kluka nestaram ze ho nevychovavam nechodim ven a ze vse dela jen on mam na starost cely byt ktery mam dokonale uklizeny ptotoze nesnrse nepiradek dite je najedene ciste vse delam jak mam ale pro nej to je malo cekame jeste druhe a nevim jak to bude dal nekdy mi samozrejmne pomuze za to jsem rada ale pri dalsi prilezitosti jak se mu to hodi mi to vycte poradte co mam delat uz jsem z toho zoufala 😩😩😩😖

marii90
30. bře 2018

@chocolady presne.... pak zjisti, ze ten uklid, ktery tebe stoji tydne 4 hodky mu zabere 4 dny a priste uz radsi mlci 😂

hlasimse
30. bře 2018

@chocolady dobře mu tak. Stejně si ale myslím, že on se fakt celý den zřejmě flákal na gauči u tv, takže tím by mohl dospět k názoru, že maminka na mateřské to má taky tak 🙂

marii90
30. bře 2018

@hlasimse @chocolady Na co si stezovat... nadobi se myje a utira samo, hajzlik a koupelna se myjou samy, chlupy ze zvirat samy pristanou hned v kosi, pradlo se roztridi podle barev, dojde z kose do pracky a pak se samo vyzehli, posklada a ulozi do skrine, do toho si malej sam sunda plinku, oplachne prdku, napudruje, vybere si ze skrine nejakej peknej outfit, ohreje si obed a pak hodi flasku do sterilizatoru.....a ty jen sedis u telky a koukas na Esmeraldu 😂😂😂😂😂

chocolady
30. bře 2018

@marii90 presne tak

verusky
30. bře 2018

@michaelahorakova Tvuj muz je nevyzraly chlap, ktery si mysli, ze mit decko je na pohodu. a bude okrikovat zenu, aby makala jeste vic. podivej, za chvilicku budete mit dalsi mimco a nezlob se, to teprve bude peklo. obstarat dve deti za sebou, kdy se starsi nezabavi samo, pro me to bylo silene a do te doby bys mela zacit na chlapa kaslat, delat si sve. Ty poslouchas, jak on kvaka a jedes podle nej. to nezvladnes s dvema miminama... takze bud zmenis svuj pristup a z chlapa si nebudes nic delat anebo to u Vas vyeskaluje (nebo jsi uzasna, ze zvladnes takovy servis i se dvema miminama, ale ani bych to nedelala...). rada, co tu byla napsana, at mu na par dni nechas maleho je UZASNA. zkus to. mas rodice, kamaradku? prijed si k nim odpocinout. treba jen na vikend nebo aspon cely den. syna mu nechej. mozna mu navar, at je obed, at to zacne jemne. za mesic opakuj a treba bez obeda. a delej ze sebe vetsi chudinku, vzdyt za chvili rodis! ceho se bojis? jeho kritiky? ja se taky bala... a dopadlo to spatne. ja byla za nejhorsi a musela jsem s dvema malymi detmi odejit. malo jsem prosadila sve potreby a s odstupem dvou let vidim v chovani exe manipulaci.... nenapadnou manipulaci... precti si o tom nejake clanky, myslim, ze toho sveho v tom taky poznas. a pak zmen svuj pristup... bud Ty ta, ktera si dela sve s rozumem a rozvahou. ne ta, ktera posloucha chlapa. a- po porodu budes poslouchat dve deti, plnit vsechny jejich potreby... nepotrebujes plnit prani tretiho ditete (muze).

jipe
30. bře 2018

@michaelahorakova
@marii90 tak to jo, to bych mu taky řekla, že když se mu to nelíbí, at si to uděá sám, je to i jeho domácnost a jeho dítě. Já preferuju tu péči o děti, jak na konci těhotenství, tak ted s dvěma je tu slušný bordel. Pokud m někdo nepohlídá aspon jedno dítě, tak některé činnosti nedávám

kladpol
30. bře 2018

@michaelahorakova Pokud přijde domů a vytelí se na gauč, tak to bych ho hnala teda, za ty jeho kecy. Ty doma taky neležíš a lítáš kolem malého. Dala bych mu to ať si to na jeden den vyzkouší a pak měla stejné pindy jak má on a pokud má trochu pochopení, tak uvidí, že to není taková sranda. 🙂

nafuka
31. bře 2018

Dej si nohy nahoru a chlapovi kecy pusť jedním uchem tam a druhým ven. Hlavně si z toho nic nedělej.🙂

kaatus
3. dub 2018

@michaelahorakova prosimte promin, ale proc s nim jsi?? Myslis, ze u druheho se to zlepsi? Ja zila s nekym kdo jen umel shazovat a ponizovat..sam byl samozrejme reditel zemekoule..skoncili to tesne pred tim nez by doslo k fackam..z jeho strany. Jeste ze jsem utekla.

klaraslavickova
3. dub 2018

Něco podobného zkusil kdysi dávno manžel říct mě tak sem se sebrala a do večera šla pryč dcerka už byla větší a věděla sem ze to zvládnou.. no už to nezopakoval nikdy..

raduushka
3. dub 2018

Jako by byla řeč o mém bývalém, ještě že se nám nepovedlo miminko a já stihla utéct :/

garalela
22. dub 2018

Jak dřív žily rodiny víc dohromady,kolem děti litalo víc lidí,takže na to často nebyly ty ženské tak samy,jak se dneska buší na prsa,že zvládaly rodinu a domácnost lépe.ja třeba teprve nedávno zjistila, ze moji mame prala pleny babička a takže si dovedu představit jaká moudra mohou mít synové od matek,ale už bez té omáčky kolem,kdo všechno v rodině co dělal nejen co kdysi měla všechno hotovo

zanetkamaresova
22. dub 2018

Ach jo, někteří chlapi jsou na facku. Díky Pane Bože za mého muže který mě pomalu seřve že jsem uklidila, že proč neodpočívám.