Manžel sa odsťahoval. Čo mám povedať deťom?

tanulka007
8. pro 2011

Ahojte.Už skôr som písala o tom ako sa môj manžel divne správa. Vôbec sa nevenuje deťom, len vtedy keď musí aj to ich stále iba komanduje a kríčí na nich keď nie je tak ako si to on predstavuje. Venuje sa viac kamarátom ako svojej rodine atď. To bolo keď som bola ešte na materskej dovolenke . Ale teraz chodím do práce a robím a na smeny a aj cez víkendy. Keďže trávil s deťmi minimum svojho času, tak deti nie sú vôbec na ňho zvyknuté a majú k nemu minimálny citový vzťah. Preto musím volať každý deň keď som v práci moju mamu. A to mu strašne vadí. Malá je chorá tak nie je v škôlke.Poobede ide spať. Akurát idem v tom čase do práce, s ním si ľahnuť nechce. Tak čo teraz? Tak príde babka a on je strašne urazený , že načo babka keď on je doma. Ale to napätie trvá už dlho. Teraz to vyvrcholilo tak, že manžel si zobral zopár vecí a odišiel od nás k svojej mame. Preč je zatial druhý deň ale deti sa vôbec doteraz naňho nepýtali . On robí tiež 12-tky denné a nočné takže to berú normálne lebo sú zvyknuté na to že nieje doma. Ale som zvedavá čo ak nepríde ani o dva týždne. Možno potom im dojde, že dačo sa deje. Čo im mám povedať? 😒

evaviki
13. pro 2011

@tanulka007 pravdu.. ze mate nejake problemy, za ktore ale oni nemozu.. a ze ich obaja mate velmi radi a to, ze spolu nie ste na tom nic nezmeni..