Manžel si píše s jinými a vím o tom

emily007
28. led 2013

Holky, dámy, ženy prosím poraďte.
Mám milujícího manžela, který by pro mě udělal cokoliv, máme spolu krásnou zdravou dceru 3 roky. Ale mám problém a nevím jak ho řešit.
Zjistila jsem, že si manžel píše s jinýmy, nevadí mi, že jsou to ženy, jeho kámošky, i já si píšu s kámošema, ale zjistila jsem, že si chatuje s kámoškou a to dost důvěrně - jak by mu ho vykouřila a on, že by ji .... ani to nechci psát. Píšou si na netu - ne sms. Nebydlí ani v našem městě, ale jak jsem to zjistila, tak mi je z toho špatně. Nevím jak to řešit. Když mu to řeknu, tak na mě vyjede, že co mu lezu do soukromí. Ano vím, že dělám chybu, ale prostě se stalo. Už jednou mu kdysi dávno přišla sms od nějaký fuchtle a to jsem mu vyčetla. On ani nevěděl kdo to je, ale bylo hned zle, že je to jeho mobil, co mu do něj co lezu atd. A nakonec jsem byla špatná já. Ale že on dal nějaký fuchtli mob.číslo to jako vůbec nevadí. Ta kámoška co si s ním teď píše je jeho kámoška. Ale máme spousty společných známých, já osobně jí neznám, ale ona mi stále pochlebuje, jak jsem hezká - myslím na fotkách na FB, jak jsme skvělý pár atd. Vím, že je chyba na straně manžela, že on je ten který jí také píše, jako třeba co ty moje prdelko atd. , ale ona má manžela a píše jak se na něj těší.
Nevím jestli napsat jí, ale to se bojím, že to tomu mému hned vyslepičí, prostě co dělat. Všem děkuji.
Jinak opustit ho rozhodně nechci. Miluju ho nade vše. Máme spolu dítě a hypotéku na dům.

michaelka83
28. led 2013

@emily007 Já bych mu dala nůž na krk a pokud by s tím nepřestal, tak bych ho tedy rozhodně opustila, protože tohle by mě opravdu jako ženskou uráželo, ponižovalo... 😠 Ale je to jen můj osobní názor, nevěřila bych mu.... 😒

emily007
autor
28. led 2013

@michaelka83 On podle mě nevidí nic špatného asi v tom, že si jen píšou.... jako dokud to neprovede.
Nevím jestli mu nebo jí napsat, třeba jako někdo jiný, že to vím, ale zase kdo by to mohl vědět než oni dva, že.

emily007
autor
28. led 2013

A opustit..... co bych pak dělala, hypotéku sama neuplatím, a nemám ani kam bych šla s dcerou.

camelinka
28. led 2013

@emily007 souhlasim s @michaelka83, tohle by pro me osobne bylo ponizujici a sokujici, ze bych jim uprimne asi rozbila drzku obema 😅 .Ne, ted vazne, dala bych mu nuz na krk a uz bych mela problem mu dal verit. Deti, hypoteka atd se da vsechno resit, zalezi, jestli si ochotna tohle snaset, ci je on ochotny to utnout. Rozhodne bych ale nedelala, ze o nicem nevim, bude te to uzirat zaziva 🙄

zamilovanadonej
28. led 2013

@emily007 Já bych si to vyřešila doma, jí bych nekontaktovala. A nebo tvrdší varianta- konverzaci si vytisknout a na férovku jít za jejím manželem. Jinak- nejsem si jistá jestli něco vyřešíš...bývalý měl tyhle konverzace taky ve zvyku a dnes jsem ráda že s ním nejsem. A jakmile tohle dělá teď, je možné že to bude dělat za pár let pořád nebo znovu. 🙄

luc1979
28. led 2013

A Tys to našla hledáním nebo omylem? To, žes to objevila omylem by snad mohl pochopit, ne? Já myslím, že byste si měli o tom popovídat buďto rovnou, že řekneš jak jsi to objevila a chtěla by sis promluvit proč je to pro něj fajn nebo co to pro něj znamená, nebo vymyslet nějakou odbočku, že hypoteticky se to někomu stalo, jak by to řešil on, nebo Ty. Tohle asi nejde přecházet, protože Tě to evidentně trápí. Jde o to, jak máte k sobě upřímný vztah, třeba to opravdu nic není, jen nějaký ventil, i když trochu divný a vůči Tobě ponižující.

michaelka83
28. led 2013

@emily007 Je to určitě těžká situace, ale já bych na to neměla....Vím,že chlapi (i ženský) dokážou občas "uklouznout", chlapi k tomu holt mají větší sklony. Rozhodně bych neopustila svého manžela kvůli nějaké jednorázové nevěře (samozřejmě pokud by toho litoval, nebyly v tom city atd - bolelo by to, nechala bych mu to pěkně vyžrat, důvěra by taky byla na bodu mrazu, ale zvdládnout se to třeba dá), ano máme spolu dítě, společný majetek (to je to poslední, co by mě ale zajímalo), ale pokud by si soustavně psal s nějakou rádoby kámoškou a ještě věděl, že to vím a nepřestal by a bylo by to psaní jak ty tady píšeš (se sexuálním podtextem), tak bych ho hnala....

verunkak
28. led 2013

Ahoj,to je mi líto. Znám tento pocit,taky jsem to s přítelem několikrát řešila. Vždycky jsem to vymyslela tak,že jsem na to přišla úplně náhodou 🙂 ale nikdy jsem do toho nezatahovala tu další. Byl to problém čistě mezi námi,přítel byl ten,kdo něco provedl a bylo pod moji úroveň psát jí. Vždycky jsem si říkala,že když si s ním takto píše,tak to není nikdo moc inteligentní a akorát by se mi stejně vysmála. Teď řeším zase prekérní situaci,jen v tom nehraje roli osoba žádná a já za boha netuším,jak mu mám říct,že to vím :D tak držím palce,ať se vše vysvětlí a manžel zmoudří🙂

megy
28. led 2013

stejně si to budeš muset vyřešit sama. za mě - nemáš právo mu lézt do soukromí, to, že si takhle nějak píše s kamarádkou, tak si píše, to prostě neovlivníš. pokud tě miluje, tak mu musíš věřit, pokud ho miluješ , tak neřeš. já zastávám názor, že je spíš nechutné, když jeden druhému nedůvěřuje a hrabe se mu v sms, či psaní a pod., to je důvěra na bodu nula :-/

zamilovanadonej
28. led 2013

Soukromí nesoukromí.... Jak by se asi mému nebo vašim chlapům líbilo kdybych si já nebo vy psala s kamarádem jak mi jí vylí.....a jak mi ho tam dá atd...? Asi by neřešil jak na tu konverzaci přišel. Podle mě je potřeba to řešit. Jakmile mezi partnery není důvěra tak je to začátek konce. Vyříkat si to je důležité.
@emily007 Držím palce!!!!

emily007
autor
28. led 2013

Našla jsem to omylem, nechal zapnutý fb a viděla jsem ten rozhovor. Asi jsem udělala chybu, že jsem na něj nevyrukovala hned jak jsem to viděla. Ale navzájem si známe hesla a tak už občas prostě z toho trápení vlezu na jeho profil. Někdy tam nějaká zpráva ještě je, ale on to začal mazat. Takže právě nechci aby věděl, že mu tam chodím.
Bože tohle je tak těžký. Prostě, že ani jí to není blbý a přitom i mu píše jak jsem skvělá, hezká, že má štěstí, že mě má a pak tohle. Ten její pracuje někde mimo republiku a vrací se k ní třeba po 14 dnech a ona píše jak už se ho nemůže dočkat atd. Je to taková rázná ženská i podle profilu co tam píše a dává za fotky. Dává tam samý kozy a nahý těla a píše jak se těší, no a ten můj z prdele jí napsal, že si musí pomoci sama no a tím to začalo...píšou u toho jéje to by byl průser kdyby se to dozvěděli ti naši, a usměváčky a sranda..... ale mě to tedy sranda nepřijde. A nevím co vše si píšou, protože to maže.

emily007
autor
28. led 2013

A jsem posera, ale nějak se bojim to říct jemu do očí, aby prostě jsem nebyla ta špatná já. Nevím jak tenhle stav popsat.

emily007
autor
28. led 2013

Já ani nevím jak bych mu to měla říci, jako co přesně mu říct, jak ten rozhovor začít. A když začne vysvětlovat, že to nic neznamená, že to píšou jen tak z prdele.... tak já jsem pak hrozná a neudržím se a začnu na nějk ještě víc nadávat. A pořád chci nějaké vysvětlení a pořád mi to nestačí...se znám

michaelka83
28. led 2013

@emily007 Ty za nic nemůžeš, tak si nic nevyčítej, prostě mu narovinu řekni, že to víš, že sis to přečetla (dozvěděla) tak a tak a že chceš vědět co tím jako myslí. A že tohle se v manželství, partnerství nedělá...Nejlepší je moment překvapení, ne že bude mít čas si vymyslet nějaký výmluvy.

michaelka83
28. led 2013

@emily007 Jinak já osobně bych v sobě nedokázala nic dlouhodobě dusit, takže jak se znám, tak bych ho okanžitě přitáhla k tomu PC a ten rozhovor mu ukázala....

emily007
autor
28. led 2013

No to si já říkám pokaždý, že mu to ukážu, že si ho pěkně podám, supím, všechno ve mě vře, ale jak se zvednu a jdu k němu, tak jsem jak beránek. Prostě to nedokážu. Najednou se ta hrdinka ztratí.

michaelka83
28. led 2013

@emily007 Tak to já jsem v tomhle jiná, asi bych pěkně ječela 😉 😀 a beránek by byl po tomhle on 😀 😀

michaelka83
28. led 2013

@emily007 Třeba mu zrovna na to vztahu tohle chybí a hledá to jinde...tak zkus nebýt ten beránek, ta která po poslechne a jde mu na ruku...dej mu důvod k žárlivosti, ukaž mu, že i bez něj jseš úplně v pohodě, že máš svůj život ...ukus být ta nedobytná🙂🙂 omotej si ho něčím, ať ta druhá kouká 😀

toinetta
28. led 2013

... musis si verit, kdyz s timhle pujdes na svetlo, nesmis byt ta, ktera se bude citit provinile ... proste si nechal zapnuty FB, ty sis neco precetla a ted ti to musi vysvetlit, je to jeho problem, ze si ho nevypl ... jsou dve moznosti - promluvit si, nebo to nechat vysumet ... ta druha varianta pripada v uvahu, kdyz by byla zenska nad veci a moc to neresila ...

jakoubka
28. led 2013

tak ono je důležité co si píšou ...a to,že si píšou se sexuálním podtextem je trošku horší kafe.
Promluvit si !!! ale já se znám už bych mu nevěřila :((
Držím palce,at se vše vyvrbí k Vaší spokojenosti 😉

luc1979
28. led 2013

jednoduše mu musíš říct, že Tě to trápí a nejjednodušší je popsat jak se to stalo, že s tím jdeš až teď, protože se to snažíš vnitřně vysvětlit, ale že k tomu prostě potřebuješ to vysvětlení jeho, že se s tím sama nemůžeš popasovat - a to že v tom budou emoce je jisté, ale čím dýl budeš čekat, tím budou horší, protože si v duchu budeš pořád přehrávat jak moc tě to ponížilo, naštvalo a pak budeš ječet za ty všechny stavy, co sis v duchu přehrála, takže nečekat, že to samo nějak vyšumí nebo vychladne, jít si, ale co nejvíc v klidu to půjde (vím, že to se snadněji poradí) vše vyříkat - a snažit si hned říct, že to chcete nebo naopak nechcete už dál řešit

monka1987
28. led 2013

Ale tys mu nikde nesmejdila nasla jsi to nahodou, jeho blbost ze nechal zaplej fb,
jinak ja si myslim ze nic vazneho to neni jen si treba zvysuje ego?
Urcite tebe a dite opustit nechce ale pokud se neozves tak se budes uzirat jak uz tu nekdo psal a hlavne s tim neprestane bude v tom pokracovat at s ni nebou s jinou.
Drzim palecky vim jak to pro tebe je tet tezke

lenicka07
28. led 2013

Holky já teda nevím, ale osobně jsem se setkala na těch různých chatech apod. s takovým zvláštním jevem - připadá mi že spousta chlapů se o sexu a různých fantaziích ráda baví, i když ví, že pokud jde o protějšek nikdy k ničemu nedojde (např. velká vzdálenost) a opravdu jdou i do nejrůznějších důvěrností. Mě teda takové věci vadily (hledala jsem tehdy po rozchodu jiného partnera a nebo jsem si chtěla aspoň pokecat) ale nemůžu říct, že by šlo o nějaké "úchyláky" jen to prostě byli kluci kteří momentálně neměli partnerku a prostě asi "strádali " 🙂 Tak mě napadá, jestli třeba to manželovo chování nemůže být způsobené i tím, že třeba doma touží po víc "odvázané" partnerce a tak si to kompenzuje takovými rozhovory ? Z toho co jsi napsala, jsem pochopila, že jinak máte pěkný vztah, tak pokud ho nechceš ničit, což si s ním nejdřív promluvit v tomhle směru (co by se mu při společných chvílích líbilo) a nebo ho v sexu něčím překvapit. Protože pokud mu budeš natvrdo něco vyčítat, číst mu jeho soukromé rozhovory, jen budeš ničit to , co vlastně ničit nechceš. Já ho vůbec neomlouvám, úplně tě chápu, jen mě napadlo jestli by v tomhle nemohl být zakopaný pes. Chlapi jsou prostě jiní a potom co se mi ženský soustředíme na děti, může jim doma něco chybět.

buldok
28. led 2013

Já nevím, to je těžké a záleží na tom, jak to vnímáš ty. Někdo by to neřešil a řekl by si, že potřebuje upustit páru a že pokud jde jen o psaní a flirt, tak je to v normě a dokud k něčemu opravdu nedojde, tak se vlastně nic tak hrozného neděje. Druhý by argumentoval tím, jak dlouho to bude trvat, než to k něčemu povede, což může být pravda, ale taky ne, taky to opravdu může skončit u tohohle. Hlavně bych jen nevyčítala, ale s odstupem bych se podívala na sebe a popřemýšlela, co chlapovi z mé strany asi chybí, že to řeší takto, protože tam bude asi zakopaný pes. A pak, až bych měla jasno v tom, co si myslím, že to způsobuje, bych si s ním o tom promluvila, ale v klidu. "Víš, já na to přišla náhodou, rozhodně jsem tě nešpehovala, ale trápí mne to. Možná potřebuješ jen upustit páru a já věřím, že jsi mne fyzicky nepodvedl. Ale myslím si, že to způsobilo to a to. Myslíš, že to tak je? Co můžu udělat proto, abys nehledal povyražení jinde? Ubližuje mi to, tobě by se to taky asi nelíbilo, kdybych to dělala já. Tak se na to prosím vykašli a radši mi řekni, co můžu udělat, aby to před námi zase bylo vše v pohodě." Asi tak. Já nevím...fakt je to těžké. Každopádně bych to neztotožňovala z nevěrou jako takovou...takže bych hned nedělala nějaké scény a nevyčítala, protože jak vidno, dle reakcí tvého muže na jeho soukromí to vypadá, že čím víc budeš vyčítat, tím víc se zatvrdí a tím víc do toho půjde.

stastnanevesta
28. led 2013

Mně to taky přijde,že on nevidí nic špatného na tom,že si s ní píše a dokud se nic nestane,tak asi nemá důvod mít špatný svědomí nebo já nevím. Je fajn mít pěkný vztah a myslím,že ani on ho nechce zničit,ale souhlasím s holkama,možná by pomohlo si o tom promluvit i třeba trochu otevřeněji,protože to trochu dělá dojem,jak kdyby možná hledal něco,co doma nemá,nevím. A výčitkami a čtením soukromých zpráv se rozhodně nic nespraví,není nad upřímný rozhovor,ať už je výsledek jaký chce.

moucha
28. led 2013

ahoj.Tohle jsem přesně řešila dva roky.Jak se dostal k Pc, hned chatoval a mobilem si psal s kýmkoliv....Pak už mu to nevyhovovalo a našel si jinou ženskou.

lrg
28. led 2013

To je hnus, nechápu, že si to necháš líbit. Trocha hrdosti ne? Musí tě mít pěkně ochočenou, když dělá tohle a ještě ti za to dokáže vynadat 😀 Navíc kde bereš tu jistotu, že si jen píší?

camelinka
28. led 2013

@lrg napsala si to s prominutim "na plnou hubu" ale vpodstate mas pravdu 😔

loafeer
28. led 2013

Ahoj, to psaní je alespoň podle mě úplně nevinné, prostě si tak zvedá sebevědomí, srandičky, které snad ani nejsou myšlené vážně a nebála bych se. Na druhou stranu si to ale nenech, normálně bych mu řekla, že jsem na to náhodou narazila, a jako jestli se ze mě dělá srandu, že ze mě dělá krávu před nějakou cizí slepicí, jestli mu to přijde normální ( a že je prasák a hovado omlouvám se za ty termíny, ale jen jsem si představila sebe v té situaci, normálně tak spolu s mužem samozřejmě nemluíme:o). Pokud by na mě vylezl s tím, že co mu lezu do soukromí, tak bych mu řekla, že když jsem omylem narazila na tuto konverzaci, tak jsem zůstala úplně šokovaná, že se nemůže vůbec divit a sám na mém místě by udělal to samé. A navíc, jak můžu vědět, že to s ní nedělá doopravdy!!!! Takže jestli si s ní bude dál psát, že mu nakopu zadek 😀 ..a nebavila bych se s ním, dokud by sám nepřilezl s omluvou...prostě mu řekni přesně to, co si myslíš a co cítíš.

lrg
28. led 2013

@camelinka jej, doufám, že jsem nikoho neurazila. Jen mě to trochu šoklo, většinou sem holky píší, že šel s kámoškou na kafe, nebo že lajkuje někomu fotky na fb a najednou mezi tím vším taková bomba..... 🙂 Nechci šablonovat, ale myslím, že ve fungujícím a láskyplném vztahu je tohle už hodně přes míru, i kdyby to bylo jen virtuální. A proto mě překvapilo, že tazatelka, místo aby kopala hroby, tak řeší, jak mu to říct, aby ji nevynadal.