Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

lenkavano
30. čer 2010

@magdalena2 \magdi tak já nevím.já bych skoro ani nevěřila že nějaký student co potřebuje doučovat existuje ☹

vlastovka385
30. čer 2010

@lenkavano Jo, máš pravdu, mně jenom přišlo zbytečný kvůli jedné čůze zahazovat manželství, pokud ji teda Magdin manžel nechce za partnerku, podle mě by k ukončení manželství měl být nějaký závažnější důvod, ale jak jsem si to přečetla dál, tak těch problémů, viditelných i skrytých, je tam víc.

lenkavano
30. čer 2010

@vlastovka385 jo já jsem už předtím něco v tom smyslu magdě psala ale právě podle toho co píše dál ...no já bych už prostě ztratila trpělivost.a tady jde i pak o tu důvěru dál.vždyt už ted v ní musí být dost trhlin.

vlastovka385
30. čer 2010

@magdalena2 JInak s tím sexem tě chápu, u nás jsem to taky já, kdo má větší chuť a taky jsme se kvůli tomu hádali, hlavně před těhotenstvím, spali jsme spolu jednou za měsíc. Ono se i tam dá vždycky vystopovat důvod, teď přesně vím, proč to tenkrát bylo. Myslela jsem si, jak si užiju při dělání dítěte, a prd velebnosti, bylo to na druhej šup hotový, v těhu nebylo nic, tak jsem si říkala, že je asi šlus nebo co, ale paradoxně se nám to po narození malýho zlepšilo. To ale neber jako návod 😉 .

lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magdalena2
autor
30. čer 2010

Holky, já vím, že mi tu některé napíšete, že se nemám proč omlouvat, ale stejně se omlouvám. Ani nevím za co, asi že tu tak často píši nebo za cokoliv jiného, třeba za to, že si tu lámete hlavu nad nějakou magdalenou, která si neumí vyřešit svoje problémy sama. Ale spíše to je tak, že tak nějak cítím, že to není správné, že tu není správné psát a nechávat si zdarma radit od tolika lidí... Že sice Vám to asi až tak moc neubližije a nezatěžuje Vás to, ale já se cítím divně a trapně a říkám si, že jsem možná hrozný slaboch, že to tady tak "veřejně" řeším...

Každopádně moc Vám všem děkuji... A nebojte, ještě sem napíšu, pokud Vás zajímá, jak to dopadne, když už jdete se mnou tak dlouho a některé čtete možná poctivě skoro všechno... Jen jsem chtěla napsat, že ono asi fakt nemá cenu řešit každý pidi problém, každou situaci, která nastala. Pokudím se tu napsat někdy brzy, já nevím, třeba už zítra, ale prostě až tehdy, až si to v hlavě trochu srovnám, momentálně po příchodu manžela v tom mám ještě větší chaos, guláš, prostě nepořádek... Prostě už jen nechci, abych sem něco napsala a pak zase den nato tu napsala, že se situace otočila, pak zase otočila tam, pak že je to dobré a tak... Nechci si pohrávat s něčími city, i když jsou jen skrze internet...vím, že některé vás to chování té ženské a tak štve a cítíte se bezmocné...

Napíšu tu zkrátka brzy, ale musím si to v hlavě srovnat a musí si to hlavně srovnat manžel... Dnes jsem prostě tady asi neměla až tolik vylívat své emoce... Jinak pokud budete chtít, klidně mi napište do soukromých zpráv, kdybych se delší dobu neozvala...ale já se ozvu, ono to dlouho trvat nebude, takhle už dlouho fungovat nedokážu...to je u nás jako v blázinci, každý den spousta emocí, každý den se něco děje, každý den ta ženská nedá pokoj...

Snad to chápete...

A stejně Vám moc moc děkuji...strašně jste mi pomohly a dodaly sílu něco dělat, poslechla jsem si hodně názorů a mám tak trochu pocit, že jsem si ten problém pro sebe už alespoň dokázala pojmenovat a našla si vlastní cestu, jak s ním bojovat (ale skrze Vás)... Vím, že nejde si nechat s..t na hlavu, ale zase nejde všechno řešit jen emocemi a ultimáty a odchody... Snad je ta správná cesta někde mezi...a snad se mi to vše je ště podaří zachránit....ale samozřejmě za pomoci manžela 😉

Ještě jednou tedy díky a brzy se ozvu...

studanka789
1. črc 2010

magdi držím palečky aby se brzy všechno srovnalo at tak a nebo jinak 😉

frisbee
1. črc 2010

@magdalena 2...magdi,vůbec se neomlouvej,od toho tady jsme,abychom ti alespoň trochu pomohly a ty zvraty...to je v těchto situacích úplně normální,hodím ti do IP link.Drž se a hlavně napiš. 😉

valkil
1. črc 2010

Jenom pro info. Dotyčná manipulátorka na FB sdílí veřejně jen málo údajů, ale ani ty nejsou úplně standardní. Takže spousta koresopndence, o které magda píše, se zobrazí jen přátelům.
A z přátel dotyčné jsem nevypozorovala, který z nich je magdin manžel 😅

frisbee
1. črc 2010

valkil...Jiří tam je jenom jedinej..a stačí projít i fb jejich přátel...

frisbee
1. črc 2010

toto snad mluví za všechno..

Kazdy vcetne me potrebuje nejakou
motivaci a inspiraci ... momentalne to smeruje na ..., nezlobte se. ale
je stredem meho zájmu.... nevim na jak dlouho a proto do toho musim jit
na plno ... a rizkovat... nicmene, pravidla jsou pravidla

83ja
1. črc 2010

@magdalena - držím palce, ať to dopadne co nejlépe pro tebe. A ať se co nejméně trápíš. Umím si představit, jak ti musí být...tak hodně štěsti.

83ja
1. črc 2010

@frisbee to má na fcb ta manželova kamarádka??

studanka789
1. črc 2010

83ja jo má já to taky četla tam a má tam spoustu jinejch věcí 😠

valkil
1. črc 2010

@frisbee Jo tak to já nevěděla, že se jmenuje Jiří...
Hele ona je fakt kráva (a to je slabý slovo), podle mě jí dělá dobře, když ví, že s tím někoho vytáčí. Jak spolu snídali, tak si hned dala na zeď text písničky od Gotta, ne? (Když muž se ženou snídá)...(v práci se na FB nepřipojím).

frisbee
1. črc 2010

holky,to je na tom to nejhorší..že ona se tím baví 😠

kveta
1. črc 2010

Milenka môjho exmanžela sa tiež takto na facebooku bavila... prestalo ju to baviť, až keď som požiadala o rozvod a nechala ho... Zároveň mala dvoch a vedela, že som práve podstupovala umelé oplodnenie... Proste niektoré "slečny" vôbec necítia zodpovednosť alebo súcit k svojim obetiam...

valkil
1. črc 2010

Jo jo, já taky myslím, že se tím právě baví. Pokud by ho opravdu chtěla a byla do něj zamilovaná, tak by na to mohla jít přece rafinovaněji. Chová se jak nejhorší puberťačka 😨 Z mýho pohledu ten chlap bohužel v tuhle chvíli není na žádný vztah zralý. Otázka je, jestli někdy vůbec bude.
Fakt držím magdě pěsti, ať se z toho co nejdřív vymotá.

valkil
1. črc 2010

@kveta a mimčo teď čekáš s ním, nebo je to někdo jiný?

vlastovka385
1. črc 2010

Holky, ale bacha, ona se může podívat, kdo si prohlíží její profil, možná jí to je divný, že se tam najednou dívá tolik cizích bab, třeba to tam píše naschvál, abysme se ještě víc vytočily. Kdoví, jestli nevyšpehovala aji tuhle diskusi, možná by nebylo od věci to tady zamknout.

kveta
1. črc 2010

@valkil Mimčo čakám s iným... Mala som podľa lekárov ešte štyri mesiace na otehotnenie po radikálnej liečbe endometriózy /viac píšem v téme Zázraky se dějí../, takže som sa s veľmi čerstvým priateľom rýchlo snažila o dieťa, aby som aspoň nejaké bábo mala... Bábo vyšlo, vzťah s priateľom nie... Takže ostávam slobodnou maminkou... Proste "slečna" mi zo zábavy vyhodila život do vzduchu.. Ani neviem, či vie, ako sa teraz mám, ale podľa toho, že sa mi ani slovkom neospravedlnila, tak tipujem, že ju to ani nezaujíma...

83ja
1. črc 2010

Napište mi do IP její jméno na fcb prosím prosím...
@vlastovka385 to snad nejde zjistit kdo si prohlíží tvůj profil ne

magdalena2
autor
1. črc 2010

@83ja Ne, nejde to zjistit, to bych Vám jinak nedávala odkaz na její Facebook 🙂 A nebojte, kdyby věděla, že tady tahle diskuze existuje, už dávno by o tom manžel věděl 😉

valkil
1. črc 2010

Přesně tak, zjistit to nejde.
Spíš mě také děsí, že takoví lidé u nás můžou pracovat ve školství 😲

drago
1. črc 2010

magdalena2 já tě fakt obdivuju s jakým klidem to vše bereš. Mě kdyby se tohle stalo, tak bych s ním vyrazila dveře. Nejen kvůli důveře, ale i pocitu, že by ze mě dělal blázna a stavěl na druhou kolej. Já na mou povahu bych nesnesla ani cizí ženskou v našem domě. Bych té potvoře přála, aby se jí stalo to samé až bude mít rodinu a děti. Aby sama pocítila jaké to je. Přeju ti, aby se vše vyřešilo a abys byla štastná. 🙂

vlastovka385
1. črc 2010

Fakt to nejde zjistit? A co je tam ta funkce Big Brother? Já FB skoro nepoužívám, tak se v tom zas tak nevyznám.

valkil
1. črc 2010

@vlastovka385 všechny tyhle funkce jsou fake...

vlastovka385
1. črc 2010

A jo, to sem nevěděla, tak sorry za paniku 😅 .

drago
1. črc 2010

podle mě to zjistit nejde. Ono stačí, aby byla v nějaké aplikaci nebo skupině a už si může její profil skouknout spousta lidí.

kveta
1. črc 2010

@magdalena2 Ako sa máš?