Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

magdalena2
autor
1. črc 2010

@kveta Dobře, moc dobře, vypadá to holky nadějně 😉 Včera jsem šla spát sice taková zase jako ve snu, ale dnes se mám konečně po dlouhé době na výbornou. Včera v té hospodě jí manžel jasně řekl, že si nebudou psát, že ať mu ona ale klidně píše, že on jí odpovídat nebude. Brala jsem to na lehkou váhu a myslela si své. Naštěstí zatím slib dnes plní. Ta koza jedna rohatá hnusná, obecná mu opět dnes psala mmsky, smsky, volala... a on nic. Ráno dostal dvě mms odněkud z Českého ráje (ona si jen tak jezdí po ČR a druhý den se zase vrátí domů...prostě "šetří" peníze a pak si půjčuje), poté mu prý psala, což mne už fakt pobavilo, že touží po dítěti - prý jen ona, on a dítě... když ani to nezabralo, tak se naštvala a napsala prý něco hnusného, pak zase mu psala opka, že jsem tedy vyhrála (asi jako že Jirka je můj), pak volala, pak volala z jiného mobilu...nezabralo, tak pět minut nato manželovi napsala, žeje opět ve srabu s tím chlapem a policií...a že potřebuje pomoci. A nezabralo.... Takže teď jen čekám, čeho se ještě manžel v smskách dočká 😉 A tiše doufám, že už jí neodepíše, že si jen napíše o peníze, které mu dluží, které ji půjčil a které má od ní dostat za to včerejší učení angličtiny...

helcah
1. črc 2010

to jí to trvalo pochopit, že jsi vyhrála...ale už dávno, jelikož si manžel vzal tebe

kveta
1. črc 2010

@magdalena2 Čo Tvoj muž povedal na to, že s ním chce kamoška dieťa?? 😲

magdalena2
autor
1. črc 2010

@kveta No nic, neodepsal ji, neodepisuje ode dneška na nic, snad mu to vydrží 🙂 Ona moc dobře ví, že on jí nechce, že jí odpálkoval už tehdy, když po něm chtěla sex...

studanka789
1. črc 2010

Magdi tak se ti vyplatilo čekat 😉 ted už snad bude jen líp a líp 🙂

frisbee
1. črc 2010

no fuj,ošklivka jedna...takové sebevědomí bych chtěla mít..a to že on má doma manželku jí vůbec netankuje...držím pěstičky,ať mu to odhodlání vydrží,magdi 🙂

vercaberca
1. črc 2010

po dlouhé době zdravím,

teda magdo, ta plivanda se rozjela. ale sázím, že sms ona, on a dítě nebyl krok správným směrem. paní na dítě už má manžel v tobě 😉 . a první den prázdnin si jako učitel jistě rád od dětiček na chvilku odpočine. pevně doufám, že ho těma smskama a zprávama znechutí. takové uhánění - to by z tvého muže udělalo totálního tupce.

pevně držím palečky, aby už ta kr..a z tvého (vašeho) života vypadla.

ještě mě napadlo pár stránek zpátky, že bych možná sama odjela někam na týden pryč - nejlépe nějaká dovolenka s kámoškou. a nebo bez kámošky na cvičící pobyt. ale jestli to manžel vydrží i nadále ignorovat, tak na dovolenou jedině s ním 😉 .

valkil
1. črc 2010

@magdalena2
Jejda, tak to jsou strašně milé zprávy na závěr dne. Tak moc na Vás myslím, ať to dopadne dobře. Když už si vydržela čekat tak dlouho!

kveta
2. črc 2010

@magdalena2 Napadla ma ešte jedna vec: mala si obrovské šťastie, že manžela balila takáto nevyrovnaná osobnosť.. Keby sa trocha viac dokázala ovládať alebo vedela, čo robiť a ako baliť chlapa /milenka toho môjho ma pred ním nikdy ani slovkom nespomenula, čo ten môj považoval za dôkaz jej dobrej povahy... no, bola to šikulka na balenie zadaných.../, tak by to u Vás pravdepodobne dopadlo katastrofálne. Čo tým chcem povedať: nežeň sa teraz do miminka, najskôr zastabilizujte vzťah, vyriešte si časom vzťahové problémy, seriózne zváž, či chceš s týmto mužom byť najbližších 50 rokov /bez debaty je to riziko a budeš ustupovať tam, kde väčšina žien ustúpiť nemieni.../ a byť na ňom na materskej závislá... a až potom skúste miminko... alebo rozvod. Veľa šťastia... 😉

magdalena2
autor
2. črc 2010

@kveta Neboj, já se neženu do miminka, nejdříve bychom se chtěli snažit od března příštího roku, ale fakt nejdříve... a to je času dost na srovnání si priorit.

Jinak dnes manžel odjíždí na čtyři dny s rodiči pomáhat na chalupu, tak nějak jsem ráda... když už nic,alespoň budu mít chvíli klid... Dneska mu ale opět dotyčná otravná osoba psala na icq, samozřejmě "pracovně". Něco si tam psali, on ji s něčím odmítl, ale ty peníze mu prý dá příští středu, co mu dluží, tak jsem zvědavá... Manžel se totiž zařekl, že žádného chlápka učit nebude, dokud za tuto středu neuvidí peníze. Akorát na icq prý zase řešili toho chlápka (kterému posílá ty asi výhružné dopisy, protože okradl, když s ním chodila, jejího tátu), s kterým má ted ona potíže a do čeho manžela namočila, když jeli spolu tím autem a on jim zatarasil cestu (pak jeli na tu policii to nahlásit). Ona po manželovi chtěla, aby jí dělal "právního zástupce", protože se dozvěděla, že ten chlápek jede za 14 dní na policii s právním zástupcem vypovídat. Tak nevím...manžel neodmítl přímo, ale mně tvrdil, že ji stejně pomáhat nebude, protože se v právu nevyzná, že pouze když si jej předvolá policie jako svědka... No a hodinu nato mu napsala něco v tom smyslu, že pokud nějak jí policie nedá vědět nebo co, tak že za 14 dní jede to firmy od toho chlápka a už je jí jedno, jak to vše dopadne, že buď rychle vyhraje, nebo prohraje. A když prohraje, tak už jí nikdo nikdy neuvidí... Takže další, tentokrát nejkrutější vydírání manžela - naštěstí mi ten e-mail ani neparafrázoval, ale dal mi ho rovnou přečíst, protože tušil, která bije, že ho fakt tímto vydírá... prostě jako by napsala: jestli mi nepomůžeš, tak mi rupnou nervy a jdu se oběsit...

Ale o tomto, co napsala manželovi na zeď, už fakt nevím, co si myslet: "už není třeba, vše přebírá na starost policie ČR, a my alias ZZ TOP Services tam budeme učit jazyky ... HOP nebo T(R)OP ... vyřeší to ZZ TOP :o)" To asi znamená, že už není třeba jí dělat právního zástupce, že si to vyřešila asi tak, že zajela sama na policii a za to, že budou asi na její straně nebo ji někoho zdarma dají (nebo já nevím) je bude učit zdarma angličtinu... Fakt už nerozumím, nechápu a raději neřeším...ona prostě není normální...

magdalena2
autor
2. črc 2010

Prostě jednou se "věší" (tím ale, že jí nikdo nikdy neuvidí asi myslela, že někam daleko odjede autem), podruhé a hned nato má všechno vyřešené a ještě mu to píše na zeď facebooku... Ale já už ji nějak nevěřím ani slovo... I kdyby to byla nakrásně všechno pravda, tak ať s tím laskavě neobtěžuje manžela...

magdalena2
autor
2. črc 2010

Jinak kdo máte odkaz na její facebook, tak se stačí kouknout, mně už rozum jen zůstává stát, co tam zase za posledních 24 hodin dokázala napsat... 😖

83ja
2. črc 2010

@magdalena2 - je to opravdu neskutečné a já obdivuji tvoji trpělivost. Ta paní nebude moc normální asi.

frisbee
2. črc 2010

@magdalena2..nelíbí se mi,koukla jsem tam,a ty Eláni..Zanedbaní sex...a ty hlášky,že to není poslední řešení....buď opatrná,manžel ať ji ignoruje 😕

frisbee
2. črc 2010

zanedbaný...nedívám se,co píšu 😝

frisbee
2. črc 2010

..jo,a ten,kdo vyhrožuje,že si ublíží,to neudělá..to je primitivní vydírání...vy nejste za ni zodpovědní 😠 ..chová se jak puberťačka,kolik jí je,30????

magdalena2
autor
2. črc 2010

@frisbee Jo jo, skoro 30. Ona nevyhrožovala, že si ublíží, ale že odjede a už o ní nikdo neuslyší nebo tak nějak to bylo. A k tomu poslednímu řešení, to asi nepatřilo manželovi, ale tomu jejímu handrkování s tím chlápkem, který jejího otce přes ní okrad (nikdo, ani já, ani manžel nevíme jak... řekla manželovi jen, že prostě s ním chodila a on jejího otce nějak okrad o velké peníze a o firmu či co). No a teď to s tou policií asi už nějak vyřešila nebo já nevím, nevidím do toho... Vím jen, že ona mu posílala v noci do schránky jakési dopisy, jezdila okolo jeho firmy a on, když k nám tehdy s manželem jela v autě, aby ho zavezla domů, tak je obklíčil a ona zavolala policii (on zdrhnul) a pak to šli s manželem jako svědkem nahlásit... On se omluvil, že přijde až za 14 dní s právním zástupcem na tu policii a ona se zalekla asi. Tak chtěla po manželovi, at jí dělá alespon v této věci poradce, což on dnes odmítl nebo nevím, co jí přesně řekl... A pak na facebook manželovi i sobě napsala, že to vyřešila (nevím přesně jak, ale předpokládám podle toho, co tam psala, že nějak skrze hodiny angličtiny zdarma, které bude dávat těm policajtům...fakt nevím...). Ale hlavně, že ještě hodinu či dvě předtím píše manželovi e-mail, kde je zoufalá a že pojede do té firmy od toho chlápka a už je jí vše jedno...že to asi vyřeší přímo s ním...a že pokud nevyřeší, tak že odjede neznámo kam a už se nevrátí...prostě vydírání manžela, aby honem honem jí litoval a začal jí pomáhat nebo spíše začal ji milovat...

Ten zanedbaný sex nevím, co má znamenat... Bojím se, že když byla s manželovým studentem (z jeho třídy) někde v tom Českém ráji předevčírem, tak tam s ním něco měla (a to je narážka na to)... Jí je všechno jedno - student nestudent... Už aby jí policie zatkla, škola vyhodila nebo něco se stalo, nechápu, jak jí to všechno tak prochází...

frisbee
2. črc 2010

Já se taky divím,že j to prochází..co píšeš o tom chlápkovi,kterého vydírá..z toho mám pocit,že ona udělala víc přestupků proti zákonu,než on...ona je fakt magor 😠

vercaberca
2. črc 2010

ty jo magdo, ona je fakt magor. sice nemám link na FB, ale z toho, co sem házíte jsem celá hotová. to už by se skoro měl manžel obávat, že ho čeká totéž, co toho chlápka před ním. když je schopná jezdit v noci házet dopisy do schránky apod., neumím si představit, kde jsou její hranice. skoro bych manželovi doporučovala, aby jí nedělal svědkaa na policii. aby vám potom věřili, až na ni budete volat policii vy.

vercaberca
2. črc 2010

jé frisbee, ani jsem si nevšimla, že i tys ji označila za magora 😅

studanka789
2. črc 2010

jéžiši ta ženská snad nemá ani srdce ani rozum 😠 ta patří zavřít do Kosmonos 😠

magdalena2
autor
2. črc 2010

Holky, nenávidím ji, ale zároveň lituji, protože mi silně připomíná mou matku. Moje matka se ani 16 let po rozvodu s tátou nebyla schopná vyrovnat s tím, že ji opustil kvůli její vlastní sestře. A tak se mstila... nejvíce skrze nás, její dvě dcery. Já tyto lidi lituji, lituji jejich zhrzenou zraněnou duši, jejímž cílem je celoživotní pomsta člověku, který jim ublížil. Je to jejich náplň života, že ne je to dále. Navíc asi u téhle praštěné ženské to došlo tak daleko, že se mstí jemu skrze jiné lidi, kterými stejně manipuluje jako kdysi on jí, když asi z ní vylákával peníze jejího otce. Ale to je pouze čistě má osobní verze... nevím, jak je to doopravdy, co se kdysi u ní událo a proč se tak chová, čeho chce docílit.

Já už se ani nebojím, že by se do ní manžel zamiloval, to snad ani nejde se zamilovat do takové psychoušky... Já se jen bojím, že jestli ona je doopravdy zamilovaná do něj, tak to nedopadne dobře... Doufám, že už se neumí zamilovat nebo doufám, že jí manžel jen sexuálně přitahuje. Protože kdyby byla zamilovaná a on s ní nadobro skončil, tak se bojím, že by se mu pak mstila a opravdu bychom ji na tu policii museli už nahlásit my... Ale snad se jen příliš bojím a ona dá brzy pokoj, až s definitivní platností zjistí, že manžel na její manipulátoroskou hru nepřistupuje... a také doufám, že po prázdninách už ani nebudou mít ani ten pracovní vztah...protože by to nikdy, nikdy neskončilo...ona by otravovala pořád...

lenkavano
2. črc 2010

magdi jak píše vercaberca být tvým mužem vůbec bych v nějakém svědčení nefigurovala,prostě by měl od toho dát ruce pryč kdoví do čeho by ho namočila.na to opatrně.jinak jsem ráda že už to směřuje správným směrem,ikdyž to ještě asi chvíli potrvá když je ta ženská mišuge 😝 držím pěsti.na fb raději nekoukám byla bych snad schopná ji tam i něco napsat. 😠

magdalena2
autor
2. črc 2010

@lenkavano Neeee!!! Nic nepsat, to by byl můj konec 😉 Navíc to myslím ani nejde, když nejsi/nejsme v jejich přátelích... Jinak máš pravdu, chvíli to asi ještě potrvá, ale doufám, že ne dlouho...

lenkavano
2. črc 2010

magdi neboj nic ji nenapíšu,ani tam nechodím ale vztek mám .ale neboj už kvůli tobě nic nenapíšu.no ted jde hlavně o to aby byl tvůj manžel opravdu důsledný a komunikoval s ní minimálně ne-li vůbec. 😉

morgan
2. črc 2010

No to jo, minimálně by jí to vyprovokovalo k ještě většímu tlaku a manžel by jí už definitvně poslal do háje 🙄. Je to fanatik tahle ženská!

frisbee
2. črc 2010

@magdalena2....kdyby to gradovalo a ona je fakt psycho,bude se snažit ublížit tobě..nesmíš se bát,musíš jednat s nadhledem...prosím tě,odkládejte si její smsky a maily,ono to gráduje,kdyby se něco stalo,musíte mít důkaz.
Nejlepší by bylo,kdybyste odjeli na pár dní na dovolenou.

lura
2. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem po nějaké době nakoukla a nestačím se divit. Holky mají pravdu - dejte od ní s manželem ruce úplně pryč, nebo se ještě do něčeho namočíte. Nikdo neví, jak je to s tím jejím bývalým a jestli ho třeba taky nějak neprávem neprovokuje. Hlavně, ať jí manžel už nikam nedoprovází a nevozí. Bývalý přítel by si mohl myslet, že tvůj manžel k ní patří a že si to s ním chce její nový přítel třeba vyřídit. Prostě ruce pryč a žádný soucit - ať třeba zmizí - hledat jí nikdo nebude 😵

kveta
3. črc 2010

Inak nedivila by som sa, keby o tom bývalom priateľovi klamala, že okradol jej otca... Jej pomsta...

morgan
3. črc 2010

Taky si myslím, u ní to vypadá, že pro ní není problém si vymyslet a udělat cokoliv, co by se jiným příčilo 🙄