Manžel - zůstat nebo ne?

spinaliss
6. únor 2017
Mám pocit že už mi dokonale hrabe nebo snad ne?? s manželem jsme už 13let poznali sme se na střední škole, vše bylo super v 18letech sem se přestěhovala k němu daleko od mé rodiny..byli sme štastni, ale pak se vše změnilo, narodila se dcera, během těhotenství sem zjistila že manžel rád kouká na porno a tak sem si říkala chlap no navíc jako těhotná sem na sex moc chut neměla..po roce se nám narodil syn..tenkrát mi psala kamarádka že manžela viděla na seznamce, nechápala sem ale opravdu tam byl..Vysvětlil mi že nikoho nemá že si tam povídal o rodině..haha vzala sem to.. mezitím sme zjistili že dcera má vývojovou dysfatickou vadu řeči takže lítání po doktorech..manžel chtěl jet s chlapama z práce na vodu na týden..a opět se vysytnul na seznamce a na té samé co předtím byla sem vzteky bez sebe v dotazníku měl že miluje postelové sporty..dostala sem to stejné vysvětlení s tím že ale odejde sbalil si věci a odešel ale už večer vypisoval že mě miluje a nikoho nemá..vrátil se..vše bylo v pohodě..synovi zjistili epilepsii takže opět lítání po doktorech protože léčba nezabírala..uběhly dva roky manžel byl na cvičení a já potřebovala něco v emailu do kterého mám normálně jím povolený přístup bohužel ten trouba si neuvědomil že všechny zprávy které píše na FB se posílají na email a tam bylo vše ..v průběhu dvou let se bavil se slečnou tím stylem že se přhlásili jako kamarádi popovídali a zase hned odhlásili a tak se to dělo několikrát do týdne, ovšem co byl na cvičení tak denně..mě napsal z povinnosti a slečně zřejmě z radosti 🙂 ta slečna bydlí ve stejné vesnici..Bohužel v těch zprávách nebylo přimo napsano že by měli spolu poměr ale spíše takové úryvky a narážky.. a na to manžel hrál že se nic nestalo že s ní nic nemá že je to kamarádka..ale měla jsem otevřenou přímo jejich konverzaci když sem to manželovi volala a ona se zrovna připojila na FB tak ji napsal že manželka si myslí že spolu neco mají , ona ho hned zasypala uřážkama ve stylu je ču..k, ko..t, at ji už nechá být , že to posral jako vždy...tenkrát ze cvičení nepřijel domů, s tím že to nemá cenu že mu nevěřím..druhý den si přijel pro věci to už sem nedala a zhroutila sem chtěla sem vědět proč, ale neodpověděl opakoval že mě miluje ze sem dokonalá atd.. byla sem na tom dost špatně ale pořád mi sdrce velelo že ho miluji a že pokud si s někým píše tak to nic neznamená..byl najednou jak vyměněný pozorný ohleduplný prostě sem mu uvěřila..ted po půl roce chtěl po mě abych z jeho mobilu napsala zprávu za něj a on tam měl staženou aplikace na psaní, přitom jednu už má abychom si mohli psat.. odůvodnil to tím že tu novou má na psaní s chlapama v práci.. Tak už nevím co mám dělat??? Proč to dělá ?? Proč je se mnou, vždyt samotnému by mu bylo lépe ne?? je ve strašně moc vzteku protože on mi na tohle neodpoví vždy mi řekne že miluje mě a nebo zase odejde..nejhorší je že mi to pořád v hlavě šrotuje a já nechci musím se věnovat dětem..chci mít pohodovou rodinu, být v klidu..Nebo chlapi jsou opravdu takový??
lv
6. únor 2017
Někteří ano.. vzrušení z něčeho tajného, ať už vypisování, či už hotová nevěra je silnější, než rodinná pohoda, vztah. A jiný nebude.
Máš dvě cesty, buď se s tím smíříš, nebo ne a rozejdete se. (já bych s tím žít nedokázala, kdysi mladá, bezdětná jsem si tím prošla a nikdy už).

Známá se ozvala na inzerát, seznamku, okouzlila SVÉHO chlapa, který se dušoval, že už tam nepíše, no nachytala ho, na schůzku přišel a dostal kopačky.
majaaa82
6. únor 2017
@spinaliss tezko soudit... pokud uz mu neveris a on nem zajem na obnoveni duvery makat, je lepsi to ukoncit. Akorat byste se trapili navzajem. Takhle budete mit moznost se rozejit dustojne a zustat spolu v dobrem vztahu, ktery je dulezity kvuli detem.
michal315
6. únor 2017
@spinaliss vsichni chlapy nejsou stejni, ja si zazil to co ty ale s zenou. Tak jsem zustal s detma sam. Takze? Je to o lidech ne o tom chlapy jsou spatni. Za mne bez od nej. Mas urcite na vic. A najde se chlap co te bude chtit i s detma. Michal
nafuka
7. únor 2017
@michal315 znám případ kdy žena rozbila rodinu kvůli sexu Děti 5 a 12 let,chudinky malé.
michal315
7. únor 2017
@nafuka no vis u nas si poridila jaksi treti. Takze? Ale stale verim No. Poznal jsem dusi ktera je jako ja ale nejak se to pokazilo. Tak cekam nehledam. Verim
carmilla
7. únor 2017
Někteří lidé (a záměrně neuvádím jen generalizované "chlapi") jsou už zkrátka takoví...On tě pravděpodobně vážně miluje...Ale po svém. Tito jedinci zkrátka neumí být věrní a monogamní a nic je nezmění. Potřebují adrenalin, lov, vzrůšo, potřebují si dokázat, že "na to mají"...a většina z nich se pak ráda vrátí domů...Nicméně, kdo to má snášet, že jo...Já dovedu pochopit jak partnery a partnerky, kteří to trpně snáší a přehlížejí, protože daný hříšník jinak plní roli rodiče a partnera na 100% a je jim s ním dobře...a zrovna tak chápu i ty, kteří toho mají plné zuby, chtějí stabilní harmonický vztah a ne pořád v hrůze čekat, že se ten jejich/ta jejich jednoho dne náhodou zamiluje nebo nechá utáhnout od milenky/milence a celou rodinu vesele pošle do kytek...Za sebe říkám - já bych to asi nevydržela. Navíc, pokud je to tak, jak píšeš, tvůj muž se ani moc nenamáhá své pokusy o zálety (říkejme tomu zatím pokusy, protože důkaz, že k něčemu fakt došlo, nemáš) skrývat...

Sem začni psát odpověď...

Odešli