Měli by vědět rodiče manžela o svém synovi pravdu?

zzz111
21. črc 2012

Ahoj, ráda bych znala váš postoj, kdyby jste byly v mé situaci. S manželem se po 5letech rozvádím-průběžně mi lhal, hrál divadlo, trpěl sebelitováním, ztrapnoval mi nevl. syna. Svoji první exku podváděl několik let, opustil syna - tehdy 4,5roku.
My dva - máme 3,5letého a prostě historie se opakovala. Od ledna začal být divný, deprese, dával mi najevo, že já jsem všeho viník..apod. Já blbec ještě myslela že je to tak, snažila se o všemožnou záchranu vč. psychologa- samo že o to nemohl stát, nebot měl 27letou ženu. Jemu je 42. Takže okamžité pálení mostů, synkovi vlastně vzal domov / neměli bychom na hypotéku a tak jsme museli najít bydlení /. Jeho milenka si mě po pár dnech vyhledala, zjistila taky jaký je lhář a chtěla vědět jaká opravdu jsem nebot ty jeho nesmysly o mě přestřelil. To co jsem slyšela / z více stran / bylo nechutné - opravdu neskutečné lži, doonce o mém 1.synovi prohlašoval že je parchant / hold e citlivý kluk a to se mu nelíbilo /. ALE jde mě o to, nelíbí se mi myšlenka, že mě takto pomluvil u jeho rodičů...s jeho tatkou jsme si bezva rozuměli a ted si vlastně myslí, bůhví jaká semetrika vychovává jejich vnuka...ikdyž stejně ho viděli jen narozky, vánoce. Od ledna 2012 ho ani enviděli, po oznámení rozvodu mu ani nezavolali, prostě jakoby nežili. Má otázka zní - řekli byste jeho rodičům jak to vlastně bylo, jaký je on a že není normální aby měl takový koloběh života a již podruhé opouští dítě s tím že je malej, on si zvykne. Navíc ted u malého zjistili vadu oční, hodně blbě vidí..a on jen poví, to bude ok🙂 Tuto věc / že to neví rodiče / mám nyní jako eso v rukávu, hrozně se toho bojí. A já tápu - měli by vědět pravdu?~;((

lucifereeek
21. črc 2012

@zzz111 no já nevím, pokud by mě přítelovi rodiče takhle odsoudili, už bych se s nima nebavila, ať si myslí co chtěji. Jejich problém. Jediné na čem by mi v té chvíli záleželo by bylo moje dítě! Oni sami snad musí vědět jaký je jejich syn, pokud se už podruhé rozvedl a má zase novou "milenku". Pokud by stáli o to malého vidět určitě by se sami ozvali, já bych se k nim nenutila, ale to je můj názor 🙂

romcovaklarka
21. črc 2012

@zzz111 Myslím, že by stejně věřili jemu a ne tobě. Nebo by to nepřiznali. Asi to nemá cenu podle mě.

zzz111
autor
21. črc 2012

No právě...na jednu stranu bych jim ráda řekla co mají zač a na druhou jsem ráda že nejeví zájem o malého. Jinak jeho milenka je už ex a má kamarádka. Ale takový bludy co o mě napovídal, to by mě nikdy nenapadlo že to člověka může napadnout. A vím, že jeho matka mu řekla..no nic si z toho nedělej, zase jsi narazil..jenže oni narazily ty ženský😀

veri25
22. črc 2012

no je to těžký rozhodování, ale já osobně bych to asi zkusila, pokud ste dobře vycházeli, záleží na tom,jaky mají vztak k tvýmu ex manželovi, pokud skvělý, tak je to blbý, bude asi těžký je přesvědčit, že on nemá pravdu, ale máš ji ty..a zkusila bych to už kvůli synovi, aby neztratil babi a dědu, ale je to na tobě, je to asi těžký rozhodování,taky záleží na tom, jestli ty se s nima ještě chceš vídat.já osobně bych to ještě zkusila.

fallingstars
22. črc 2012

@zzz111 Dovedu si představit, jak moc Tě to ranilo, ale myslím si, že by to ničemu nepomohlo...Pořád jsou to jeho rodiče a i když si o něm mohou myslet své, stejně se k němu zády neotočí a pokud on je takový zdatný vypravěč, stejně je dokáže přesvědčit, že na něj například házíš špínu, protože jsi zhrzená... 😒
Osobně bych to nechala být, Ty tím stejně nic extra nezískáš, kdo Tě zná, tak ví, jak to bylo, a kdo Tě nezná nebo nechce znát, tomu stejně nemá smysl nic vysvětlovat 😉

zzz111
autor
24. črc 2012

@veri25
asi se s nima už ani vídat nechci..synek je vlastně pořádně neznal. Za 3,5let ho navštívili asi 8x....to už asi mluví za vše. A my je asi 4x. Jinak jejich syn-to je pro ně chudáček co naletěl již 2 žene😀

zzz111
autor
24. črc 2012

@fallingstars
jo, k tomuto jsem taky dospěla....já své kluky mám a jedině kdo bude tratit jsou oni.

diviska
24. črc 2012

@zzz111 mám něco podobného - né tak kruté, ale podobné. Za mě říkám, kašli na ně! Přesně jak říkáš, máš své kluky a oni ti můžou být u zadku. To oni tratí! Drž se, bude to dobré!!

zzz111
autor
24. črc 2012

@diviska
díky...jo, jim jednou vnuk řekne ,,dobrý den,, 😎

diviska
24. črc 2012

@zzz111 Jo, u nás to bude taky tak. Viděli Amálku 2 krát! Teď měla rok. V sobotu jsme měli oslavu, tak nedorazili, protože měli jinou akci a ještě to svedli na mě, že jsem je nepozvala dost včas. No pozvala jsem je víc jak měsíc dopředu. Dorazili lidi, co jsem je pozvala třeba jen týden dopředu..takže asi tak. Ať jdou do háje..

zzz111
autor
24. črc 2012

@diviska
tak to je mazec teda. To mi připomíná tchýni....má po operci chlopně, ale cesta 2h autem ji unavuje, ale na kypr se 3 dětma jede v pohodě🙂)

diviska
24. črc 2012

@zzz111 klasika... u nás je to operace menisku - do Prahy ani za zlaté tele, ale na měsíc do Řecka klidně... koukám, že je to fakt všude stejné..

zzz111
autor
24. črc 2012

@diviska
no kdyby byly z FM tak si myslím, že máme společný tchány😀

diviska
24. črc 2012

@zzz111 nn, jsou z ČT 🙂

zzz111
autor
24. črc 2012

@diviska
😀

zzz111
autor
24. črc 2012

Nevíte jak je to před soudem - když dorazí na kontrolu ze sociálního?? A když je dohoda...štourá do toho soud?

dripik
25. črc 2012

@zzz111 Co já vím, tak sociálka přijde se podívat jak dítě bydlí, jestli má svoji postel a kde se koupat, jestli má své hračky a oblečení...nebyli jsme doma, vhodila lístek do schránky kdy se kam mám dostavit, tam jsem přišla a povykládala jí svůj příběh, má své otázky co potřebuje vědět, co nadiktuješ může zaznít u soudu...a u soudu jen přečetli co a jak a strany se měli vyjádřit, jen soc.pracovnice nesouhlasila s výší alimentů, zdálo se jí, že to na čem jsme se domluvili vzhledem k jeho platu je málo...slíbil, že bude platit víc a že jí bude spořit, to má zapsáno taky v rozsudku...

jitafol
27. črc 2012

Myslim, že matka bude vždycky stát za svým dítětem, tak jako ty stojíš za tím svým. Já bych asi tchánovcům nic neříkala. Mohlo by to jen vypadat, že ho chceš pošpinit. Oni jsou rodiče, tak by ho měli znát.
A pokud nemají o malého zájem, možná bych i byla trochu ráda. Alespoň se ti nebudou do ničeho montovat.
Osobně žádnou takovou zkušenost nemám, žiji v doposud harmonickém vztahu. Přeju ať vše dobře zvládneš a ať se máš s klukama dobře a lépe než dříve.

zoriazz
8. srp 2012

Koukám, že lhářů po světě běhá plno! Jak jsem si tak přečetla, co všechno píšete, tak podle mě jste to vyhrála, že nemusíte být se lhářem, který Vám ještě vnuknul to, že je nešťastný kvůli Vám. Chtěla jsem napsat, že pokud jeho rodiče mají zájem vidět vnoučka, tak ať se stýkají, ale pak sjem se dočetla, že nemají.
Určitě nemá smysl jim cokoliv říkat, budou opravdu stát jen za ním a na Vás třeba koukat ještě více skrz prsty. Kašlete na ně 😉 třeba to jednou pochopí, a třeba taky ne!
"můj lhář" - naštěstí nestihl být mým přítelem, protože jsem se vzpamatovala, ale jeho rodiče ví moc dobře, že je takový, ale stejně je to jejich syn a nic s tím už nedělají. Je takový, protože je to jejich výchova. Pak mi dochází, že kdyby byli proti němu, byli by i proti sobě. Takže asi tak 😉