Mikina - tchýně ji zničila.

janinaklinku
30. lis 2019

Přesně nevím, kam tento dotaz směřovat, ale jsem vytočená.. Bohužel bydlíme u tchýně v domě, máme samostatný vchod a obyváme jeden pokoj, kde máme i kuchyňský kout.. takže žádná velká sláva.. ale na vlastním baráčku pracujeme.. o to tu ale nejde..
Dostala jsem od ségry nějaké oblečení když třídila šatník.. byla tam i moc hezká mikina, bílá, s velikou kapucí.. hrozně sem se těšila, až si ji obléknu..
Chtěla jsem si vyprat věci sama, ale jelikož jsem je dala do koupelny tak to tchýně vyprala automaticky.. první šok nastal, když jsem šla pověsit prádlo a místo krásně bílé mikiny byla modrá.. prý se jí tam připletlo cosi modrého.. tak jsem to ještě kousla..
ovšem teď jsem prohledala celý byt, všechny skříně a mikina nikde.. jediné, či jsem našla, byly rozstřihané zbytky.. málem mě ranilo.. asi si myslela, že když je modrá, už ji nechci..
Nevím co teď, nejraději bych ji ... Vím, že je to jen mikina, ale tohle a podobné se děje neustále..
Přikládám ilustrační foto, kdybyste náhodou měli některá doma a chtěli ji prodat, nebo věděli kde sehnat..

amazonkajanik
30. lis 2019

@janinaklinku chápu, já rostu ze švagra. Čekáme na byt, tak přechodně bydlíme u něj a tchýně. Tchýně je v pohodě, občas obstará malého. Ale on je jak přerostlé mimino. Nádobí po sobě nikdy neumyje, když si nandava jídlo,zasvini sporák. Když je omáčka s masem, snaží se ho vybrat co nejvíc, kecá nám do výchovy psů,ale sám má rozmazlenou cuzu ustekanou ... Sama sebe seru, jaká jsem stekna, ale nemám klid. To svoje zázemí, svůj rytmus a pořádek. I když po přestěhování budu na malého výhradně sama, nemůžu se dočkat

kacabenka
30. lis 2019

Ja vas chapu. Me ceka bydleni u tchyne pristi rok bude to jenom chvilkové( rekonstrukce bytu) a uz ted se na to psychicky připravují. Me v lasce nema. Nevim proc ale je mi to jedno. Vsechno je u ni spatne a to je blbé nebo na pip a vsude jsou kokoti...syn je treba nejedlik a vzdy rika jak u ni vse sni. Ano sní ale proc protoze mu rekne kdyz snis polévku dostanes gumove medvidky. Kdyz snis to a to dostanes medvidky...a můžeme porad rikat at mu to nedava ale ona to dela schvalne

llluckaaa
30. lis 2019

Nejlepší rada asi je tato: Co nejdřív se odstěhujte, protože tchýni a její zvyky nezměníš ☹

iviacik
30. lis 2019

Nechcem aby to vyznelo zle a ze ta chcem hecovat proti svokre, ale toto podla mna urobila zamerne s cielom ublížiť ti :/
Co najrychlejsie sa odstahovat. Hocikam.

anatanka
6. pro 2019

@iviacik Tak to si urcite nemyslim 😀 Je to proste jen pani, ktera mam svuj rozum. Generation Gap se tomu rika....Nikdy nedela dobrotu, kdyz 2 generace bydli spolu, at uz jsou to rodice vlastni nebo od partnera...