Můj vztah není můj ideál kvůli rodině

pavelvitek
11. únor 2019

Dobrý den Zdravím chci se zeptat proč můj otec zasahuje do mého vztahu je mi 18 a my přítelkyní je 20 občas jsme u ní takzvaně že spíme u nich doma a občas tedy furt spí u nás baráčku občas tam uklidí zamete někdy setře celý barák jsme spolu 7 měsíců a můj táta Jsi furt stěžuje že nic nedělá že neuklízí a že spí do 11 moje přítelkyně si hledá práci nyní našla a bude dělat od 15. ale to není důležitý můj táta si furt myslí že je se mnou jenom kvůli penězům A taky že mi s ničím nepomůže a nechodí do práce že spí do 11 ano mě to taky vadí ale když nikam nemusí vstávat nevidím důvod proč vstávat brzo když zatím nemáme žádné povinnosti až bude chodit do práce tak to beru to už bude stávat brzo a že mi s ničím nepomůže právě že naopak nemyslím si že je kvůli se mnou Jen kvůli penězům a tak pomůže mi uklidit setřít když jí řeknu tak dá i ovcím nemám s ní žádný problém párkrát se pohádáme ale to je normální a můj táta nedávno řekl že jí tu nechce vidět ať se odstěhuje a že jestli za ní budu jezdit tak jsem blbý proto bych potřeboval pomoct nechci si ničit vztah kvůli mému otci ale taky si nechci zničit rodinný vztah co mám tudíž dělat byt jsem mi nechce hledat protože nemám ještě stálý plat jsem stále student Proto vás prosím co bych s tím měl udělat děkuji za Vaši odpověď

kittyy17
13. únor 2019

@pavelvitek co se týče peněz, řekni tátovi, že kdyby vám to vydrželo, bez předmanželské smlouvy si ji nevezmes, že ses poučil dost. To by ho mohlo uklidnit 😉

magdalenax
14. únor 2019

Zakladatel diskuze si dal záležet víc, než v předchozí založené diskuzi. Děvčata, jděte si to pročíst, a věřím, že mi dáte "za pravdu". Zakladatel diskuze totiž absolutně nejeví známky poruchy dyslexie, či dysgrafie. Tyto poruchy se projevují jinak, rozhodně né však vnímáním a psaním písmene W, dále i tak, že používá velká písmena na začátku věty, přičemž nepíše tečku mezi jednotlivými větami. Měkké a tvrdé "i, y", ve kterém právě tito lidé "chybují", - také ok., i když se přiznám, že jsem až tak pozorně nečetla, jelikož se ani pozorně číst nedalo. Jinými slovy,- dělá si tu z nás opět někdo legraci.
Mimochodem, nejprve jeho tátu štvalo, jak spí do 11, pořád proti ní něco měl a v úvodu této diskuze je tomu tak, že ji ten táta štve proti němu?
...ještě tu O Sněhurce, tu jsem dlouho nečetla..........................
Do druhé diskuze mi nešlo přispět, nejspíš smazána