Můžu mu ještě věřit?

denca15
3. únor 2016

Holky, chtěla jsem se zeptat.... Začalo tím že jsme se zasnoubili, jsme spolu 3 roky a máme skoro ročního syna. A byli jsme šťastný... Ale poslední dobou se začal chovat divně... Vím že se to nedělá a nemá, ale vlezla jsem mu do telefonu mezitím co se sprchoval... A našla jsem tam konverzaci s bývalou.. Byli spolu i někde na diskotéce, kde se nejspíš líbali a on ji psal že doufá že z toho vznikne něco víc... Když jsem se druhý den ptala zda mě podvádí šíleně se rozčílil a byl vulgární a hnusný... Pak mi řekl ať si zabalím věci a vypadnu... Tak jsem začala balit a mezitím on odešel, po chvilce se vrátil začal mi vytahovat věci z kufru, brečel a kleknul si předemnou a začal mě prosit ať neodcházím že nás miluje, že nikoho nemá a že by se sám prý přiznal... A já nevím jestli mu to věřit nebo ne... :( Ale od té doby se strašně snaží, pomáhá i hlásí ke komu jede.... Už fakt nevím co si o tom myslet a hlavně jestli mu můžu věřit....

odula
23. únor 2016

@xpetula25 promin... Ale myslim si, ze nejde někoho "dostávat" z životního stylu, kterej mu vyhovuje... Z toho se musi dostat sam a musi chtít. Pokud nebude chtít tak se nezmění. A chtít bude az sam pozná ze je neco špatně. Zatim se zda, podle toho co jsi psala, ze mu jeho styl vyhovuje. A navic i prochází....

xpetula25
23. únor 2016

@odula řekl mi že se mu to zdá normální,,protže jeho 40letý známýkterý bylposledně snima se choval uplně stejně....taky prej má doma rodinu a děti a sem tam si takhle ulítne s kámošema

odula
23. únor 2016

@xpetula25 To je podivuhodný... "trochu" alibismus. To že neco dělá 40 letej neznamená ze jo to ok, ne? Znas toho kámoše? Vis jak se stará o rodinu? Jak často se takhle "rozdivoci"? atd... Jo - to s nima jezdil i v tom autě? Pze jestli jo, tak to znamená ze je mentálně na úrovni pubertaka a argument timto padá .... 😀

xpetula25
23. únor 2016

ano jezdil a za volant nacapli 16ti letého kluka :/

odula
23. únor 2016

@xpetula25 takže argument pada... To rozhodně neni chování 40 člověka co to ma v hlavě srovnany. Spíš postpubertalni druha miza aneb krize stredniho veku. By potřebovali koukam proplesknout všichni. to snad neni pravda... A ještě takhle ohrozit nezletilyho mladyho kluka. Promin. Fakt jsem se rozcilila. Hele ne, to neni ok ani trochu.

xpetula25
23. únor 2016

@odula možná bych potřebovala pár facek i já,,za to že držím hubu ,,,opravdu mám chut ho někdy střískat,,,,a

odula
23. únor 2016

@xpetula25 jsem nemyslela aby ses do toho pustila ty... 😝... Ale nenech si nabulikovat, ze je to "normalni". Není. Tohle je dost přes caru. Jednou - ok. Obas ujede každej. Ale opakovaně.... Je to na tobe co chces zkousnout, ale zvaz to důkladně.

xpetula25
23. únor 2016

pak je tu ještě jedna věc,,po tom co jsem mu tohle všecko řekla už není tak miloučkej jako dřív,,nemazlí se,,není tak náruživej jako dřív,,sms se od něj také nedočkám,,takže ani ted vlastně nevím co dělá protože doma dřepím

evulina77
23. únor 2016

@desencanto možná není alkoholik, ale má problém s pitím, prostě neumí pít, nebo nechce umět.
@xpetula25 Experimentování s alkoholom by měl mít za sebou. Je dost starý na to, aby se opíjel a čekal, co z tohu bude. Za mě je jedno. jestli je šťastný nebo ne, ale aby dostal rozum. Jezdil opilej v autě, vzali mu řidičák, bohudík, že nikoho nezabil. Je to hloupý hovádko, který si zahrává se svým životem a taky životem ostatních. Osobně bych ho nechtěla, já chci být na svého partnera pyšná a hrdá, ne čekat odkud to příjde, kde co zase udělal a pomalu se za něho stydět...

monique9754
8. pro 2018

Skoro jako kdyby jsi mluvila o nas 😊 s pritelem jsme dva roky a mame 3 mesicni mimco. Asi ve 4 mesici tehotenstvi jsem se dozvedela ze byl u porodu jeho syna s byvalkou a me celou dobu tvrdil ze se o nem dozvedel teprve nedavno. Tak mi to taky nedalo a koukla se mu do telefonu kde jsem nasla konverzaci kde se domlouvaji kdy se uvidi a kdy si to rozdaj. Byla jsem uplne v prdeli a sverila jsem se jeho mamce krom tedy toho ze sem mu vlezla do telefonu. Ta mu vynadala prptpze vsem tvrdi jak se nevidaj a takovy kecy. Tak jsem to tedy pak nechala ale uz v nem nemam takovou duveru, kdyz nekam jde tak me hned napadne ze jde za ni. Ale mesic pred porodem jsem to nevydrzela a tata me odvezl pryc a taky za mnou prilezl s brekem at se vratim ze nas ma rad a ze me chce zpatky ze me nikdy neppdvedl a takovy.