Naši chlapi a prdění

jahodi
20. pro 2015

Jako.. já nevím, proč každý den musíme (teda muž) doma řešit každý detail prdění a tvářit se u toho (teda muž) jako že to je ohromně zábavné téma. Vlastně jedno z nejzábavnějších v životě.
Taky to tak máte?
Taky tohle téma tak nesnášíte? .....Jako by nestačilo že prostě není schopen prdět potichu. Jako prooooooooooooooč? 🙄

elu
6. led 2016

normální ji schválně neprdět, když se stane přejít to bez povšimnutí, nebavit se o tom celý den 🙂...ale je pravda, že u třímesíčního syna teda řešíme každej prd, celá rodina 🙂 a jsme za nej rádi

cattus
6. led 2016

Včera večer jsem si na tuhle diskuzi vzpomněla. Dali jsme si s přítelem mooooc dobrou baštu, ale jak na potvoru, nesedla ani jednomu z nás. Takže jsme měli doma takový malý koncert. No a co se dalo dělat? Nedovedu si představit, že bych měla pokaždý vystřelit směr WC.. to bych asi jen za večer uběhla maraton. z počátku to bylo takový protivný a pak jsme se už tomu prostě jen řehtali.. nic jinýho fakt s tím dělat nešlo...

gepe
6. led 2016

@elu tak schvalne prdet a krkat druhymi pod nos.. to snad od prirody aspon trochu inteligentni clovek nedela. Resit to, aj cely den snad taky ne. Nechapu.
My rozhodne kdyz se tomu doma nekomu prihodi, z toho nedelame tabu a ze se to nedela.

ivanatlusta
7. led 2016

Ahoj, u mužskýho jsem to neřešila, když si chce prdnout ať si prdne. Samozřejmě ne někde v místnosti plné lidí hlavně, když jsem vedle něj, to fakt ne!!! Mluvím o domově. Já to neumím a ani nechci umět před svým protějškem prdět, je to proti mé mysli. Odejdu na WC nebo vedle do jiné místnosti a je to. Tolik na prdy zase netrpím, tak-že nehrozí, že se uběhám 😀

cheynee
13. led 2016

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak tahle diskuze je fakt moc, nenapadlo mě co vše se na internetu probírá 😀

pladik
14. led 2016

Nejtěžší na začátku každého vztahu je naučit se znovu potichu prdět 😀 U nás, když to jednomu nebo druhému ujede nahlas, tak se to svede na psa a je 🙂 Usmějem se a jedem dál.... Je to normální a fyziologické, proč z toho dělat tragédii?

samaber
14. led 2016

Na začátku každého vztahu jsem byla jak vzducholoď s bolavym břichem... Naštěstí a manželem to nemusíme řešit a prdime... A když má člověk dítko tak vidí, že je šťastnej z každého prdu a krku.... 🙂

samaber
14. led 2016

@svetlus_pepca skvěle řečeno 🙂

terezapetrova
14. led 2016

@svetlus_pepca tak ja mela manžela u obou porodu /chteli jsme to oba/ a presto si nemyslim, ze je uplne koser aby zdravy clovek neustale zamoroval cely byt vc kuchyne když je cas snidane, oběda, vecere a ještě to povazoval za ohromne vtipny 😒

terezapetrova
14. led 2016

@jahodi me prijde horsi to zamoreni co nasleduje 😉

svetlus_pepca
14. led 2016

@terezapetrova Asi jde prostě o to, jak to kdo "podá". A to, že člověk prdí, je přece právě známkou zdraví. Je to třeba podstatná známka zdraví, pokud má člověk zácpu. Když jdou ven větry, je to v pořádku. Když ne, už je něco špatně. A prostě nevidím důvod, proč z toho doma dělat tabu ;)

cheynee
15. led 2016

Já jsem teda asi chlap, protože mě nikdy nenapadlo dělat z toho tabu a kolikrát se těm zvukům taky hodně směju 😀... Samozřejmě, že na začátku vztahu asi lidi neprdí, ale nedovedu si představit, že utíkám do druhé místnosti třeba po 2 letech 😀 😀 😀