Nemiluju manžela - mám odejít?

johanka111
15. srp 2014

CHtěla bych poradit, vůbec nevím, co mám dělat. Jsem ze všeho totálně zmatená. Mám manžela, jsme spolu asi 14let. Když jsme se brali, měla jsem ho hodně ráda, ale nikdy to nebylo z mé strany totální jiskření. Oceňovala jsem, že se mi s ním hezky povídá, je milý. Máme 2 děti a před měsícem jsem se s mým kamarádem líbala a několikrát jsme spolu někde byli, kde samozřejmě došlo i na doteky. Bylo to tak úžasné, že jsem ani nemohla věřit, že jsem schopna takové chmické reakce. Něco, co jsem tak dlouho nezažila. S tím mužem už vůbec nejsem, protože jeho manželka na vše přišla a on dostal strach. Já jsem z toho strašně smutná, protože to pro mě bylo něco, co bych chtěla zase zažívat. Každý den, co jsem s mým mužem to je jen stereotyp. Fyzicky mě nepřitahuje, je dost tlustý, ale snažila jsem se to snášet kvůli dětem, ale teď, když vím, co mi v životě chybí, nechci s ním být jen proto, že to je otec mých dětí. Chci vzrušení, něhu, zamilovanost. To, co v mém životě už leta není. Skoro každý den teď brečím a nevím, jak dál.

kacenka1111
15. srp 2014

u zakladatelky to asi nebude v dobrem i zlem, v nemoci i ve zdravi... sorry, ale ty jdes radsi za nejakym blbeckem, co te odkopne jak hadr, kdyz mu hrozi manzelka🙂

kacenka1111
15. srp 2014

podle me ho proste odrizla v tech tezkych chvilich....kdyby se to stalo ji obracene, tak to by bylo reci...fakt tohle teda nechapu

johanka111
autor
15. srp 2014

Děkuji za reakce. JInak ohledně váhy mého muže- má 140kg, je to hrozný, břicho šílený atd. Asi si to každý dovede představit. Jinak já doma vařím dost dietně, jsem sama hodně hubená, každý den sportuju. Spolu sportovat nemůžeme, protože někdo musí hlídat děti. Jsou malé. Dřív jezdil na kole, ale teď nechce. často mu říkám, ať začne, že to bylo super, jak jezdil, ale je to o ničem. Včera jsem třeba šla s dětma do lesa a on s náma prostě nejde. Sedí doma u TV. Pořád o tom mluvíme, že mi to vadí, že chci, aby byl aktivnější. Víkendy často trávíme bez něj, protože nechce nikam chodit. Je rád sám doma u TV, počítače. To je další věc- jsem hrozně sama. ☹ Pořád s dětma, když přijde domů, tak mi jen řekne, co jsem udělala blbě a tak a já už se s ním ani nechci bavit. Pak si vedle mě lehne a já se k němu otočím zády. Je to asi hnusný, co o něm říkám, ale to, že jsem s dětma pořád sama a na veškeré akce chodím bez něj je fakt, kterého si všichni všímají a komentují. Asi bych to nechala jak je, kdybych nezažila ten krátký románek, kdy jsem si uvědomila, že život je krásný. Já vím krátkodobě. Byli jsme spolu chvíli a za tu chvíli mi strašně ublížil, Chápu, že on není dokonalý, že jeho žena kvůli tomu brečela atd. ale já sním zažila fakt krásné chvíle. Dokonce mi nabízel, že by od ní odešel a staral se o mé děti atd., ale já řekla, že od manžela neodejdu... Spíš si myslím ale, že by to tak nebylo, ale je to fuk. Už zase brečím, jsem jako puberťačka.
Jinak mužovi jsem sehnala i dietologa, ale nedařilo se mu hubnout, tak se na to vykašlal.

tarra27
15. srp 2014

@johanka111 já ti rozumím...ty jsi aktivní, chceš žít a ne jen přežívat u pc...musíš manžela dotáhnout k tomu aby něco dělal i za cenu, že pohrozíš rozvodem....narovinu si s ním promluiv....ale prosím tě, at tě nenapadne řešit s ním, že jsi někoho potkala...

a ohledně "přítele" prosím tě, sundej si růžové brýle...pro tvoje deti to bude vždycky cizí chlap...a jak by se staral??? to je nesmysl. Pokud chceš motýlky tak ale bud při zemi....nebud naivní.... .) v dobrém myšleno...
pokud tvuj manžel se sebou nechceš nic delat, měj muže bokem, ale hlavně se kvuli nim hned nerozuváděj a nic muži neříkej...to klidně můžeš po 5 ti letech s jedním chlapem bokem, až ho víc poznáš, zmizí zamilovanost atd...atd...

tarra27
15. srp 2014

@kacenka1111 je videt, že moc zkušeností nemáš..a nic ve zlém...tlustý chlap který nikam nechce, jen sedet u pc, tv....nic se sebou nedelá....to jako sorry, není jeho matka a jemu není 5let....neříkám vykašlat se na něho, ale nesud ji takhle...v jakých těžkých chvílích??? ty děláš, jako by za jeho nadváhu nikdo nemohl.....jako kdyby měll uraz a on chudák a ona utekla....

tarra27
15. srp 2014

@johanka111 a ještě my byli na dovolený a tam byl mladý kluk asi 26 let a vážil odhadem 125kg, prsa...nosil růžový tričko a na oběd chodil 2x..byl tam s ženou a dítětem...byl to fakt otřes....prsa, hrůza...na o, že to je mladý kluk....a cela rodina nevypadala extra spokojeně...

karlajasmine
15. srp 2014

Hmm tak kdyby muj chlap mel 140kg a nechodil s nama nikam, tak by mi to taky vadilo.. ale spis nez ty kila by mi vadilo, ze se mnou nic nepodnikne.. muj taky neni zadnej hubenour, ale je aktivni, chodime spolu ven, jezdime na vylety, jezdime na kole.. no miluju ho proste 🙂 o vahu samotnou vubec nejde, jde o ten pristup..
Asi je potreba, aby tvuj chlap pochopil, ze musi byt aktivnejsi..

jitkaorsagova
15. srp 2014

@tarra27 To není fér, já mám taky hodně a prsa nic moc 😅

johanka111
autor
15. srp 2014

@tarra27 díky za podporu. Ten můj přítel nebyl vůbec ideální, to je jasný. Ublížil mi fakt moc. Nejhorší je, že je to trenér mého dítěte, takže se s ním musím vídat, společně s jeho ženou často. V současné době se na něj nedokážu podívat, aniž by mě to nevzalo.
Budu se snažit s mým mužem mluvit, ale nejhorší je, že si přestáváme rozumět i jako přátelé. Přiznávám, že za to může také moje bývalá známost.

tarra27
15. srp 2014

@jitkaorsagova :D :D :D ale nemáš znaky opačneho pohlaví :D :D :D

tarra27
15. srp 2014

@johanka111 přeřadit syna a nebo prostě dělat že nic...za každou cenu....hlavně se nevracet...3 měs budeš mít krizi, pak to přejde...

karlajasmine
15. srp 2014

@johanka111 a nemuze mit tvuj chlap neco se stitnou zlazou? tohle me posledni dobou napadne skoro u kazdyho, protoze to nedavno zjistili mne, a od ty doby, co beru prasky, je ze me jinej clovek.. najednou mam strasne moc energie, sportuju, chodim ven.. predtim jsem byla schopna se cely dny valet a nechapala jsem, proc jsem tak unavena..

johanka111
autor
15. srp 2014

@tarra27 přeřadit nejde, dělat, že nic se budu snažit. Vím, že se na mě bude pořád dívat, protože to mezi námi jiskří, ale vím, že se mnou stejně nebude. Bude mě to bolet a doufám, že ne moc dlouho. Jsem ale tak citově vyprahlá, že nevím, jak to budu dávat. 3x týdně.
Ještě si projdu všechny komentáře, některé mi dost pomohly, protože jsemf aktt zmatená ze všeho co mám a co nemám.

tarra27
15. srp 2014

@karlajasmine byl u dietologa, určitě mu nabíral hormony štítné žlázy....

tarra27
15. srp 2014

@johanka111 tak at vyzvedává starší sourozenec, otec, babička nebo teta...zase nevykládej, že není nikdo....

jako jiskří....víš, já mám dojem, že on si povyrazil a ty v tom vidíš něco víc....nemyslím to špatně...ale vubec ho neznáš...tak pozor na to....jak tu nekd psal...kdyby se za každým šimráním v břiše každá vydala, tak jsme v háji 🙂))

johanka111
autor
15. srp 2014

@karlajasmine nemá. na té dietologii mu dělali krevní testy. On se nehýbe. řekla jsem mu, že by měl každý den na hodku na kolo, plavat, cokoliv,ale on je fakt líný. Když jsme měli děti u babičky, tak jsem chtěla s ním jít běhat, plavat, nejde. Když chodil na tu dietologii, tak začal jezdit na kole, ale skoro stejně nehubnul. Má asi i špatný metabolismus.

johanka111
autor
15. srp 2014

@tarra27 Takové komentáře jsou super. Tohle asi potřebuju slyšet. Ale opravdu! A asi určitě v tom já vidím něco víc. Ode dneška si musím říkat, že to je debil🙂 A je.

Vyzvedávat fakt musím jen já, nemáme tu žádné příbuzné a je to do večera. Máš asi pravdu, že já tam budu nějaký čas při pohledu na něj vyřízená a on asi vůbec ne. Maximálně si mě představí svlečenou, apak si dá večeři od manželky a já budu vzduch.. Asi to tak je.Ta blbá jsem prostě já.

kacenka1111
15. srp 2014

@tarra27 To nevim, mozna nemam...Mam dost sexy muze, velky, svalnaty, kazda baba se za nim otaci a docela kocky....Pre nejakou dobou jsme meli ale problemy a muj manzel vypadal jako kost a kuze....No me by teda nenapadlo se na nej vysrat. Ja jsem byvala pri seznameni blond krasna, o dvacet kilo min, pevny trojky, solarko a nehticky....Ted mam o dvacet kilo min, bez solarka, nehty sice mam, ale olamany a honi me po byte se smichem:-¨).... Kdo me tu zna, potvrdi, ze s manzelem jsme to meli dost na ho*vno a dali jsme to. MMch, vypadal priserne, ted se spravil, ale ma bricho vetsi nez ja...Opustit ho kvuli tomu? A proc?

tarra27
15. srp 2014

@johanka111 holka nesmíš byt tak naivní...chlapi jsou parchanti....chvíli by si užil, ale kdo ví, zda by se rozvedl...nevím, zda má děti, ale pkud ano pro tebe minus a vezmi si, jak jsi kolikrát unavená ze svých detí ty, natož kdyby jsi se měla starat "o cizí"....a to jsi ženská, ne chlap...a zapoměn, že s ním bys cvičila jako svičíc se svým mužem...a taky aby ses pak neužárlila na to, kde a s kým je atp....protože udělá jednou udelá podruhé.....
otevři oči, nemusíš si říkat, že je to debil, ale prostě pro dobro tvoje, tvých dětí si najdi snad jinde někoho jiného 🙂))

a typ tvého muže by mě neskutečně vytáčel, lez na nervy...ale máš s ním děti, koukej ho dokopat....on cvičit může, nesmysl je vymlouvat se na metabolismus.....kdyby se hýbal dlouhodobě....nebo at si najde někoho, kdo ho povede....trenera....mrkni na slevové portály apod....dokopej ho k tmu...

kacenka1111
15. srp 2014

Ted jsem treba cetla posledni prispevek od zakladatelky a jestli i pres jeji snahy na ni manzel prdi, to je jina, ale ze zacatku to vypadalo, ze ji proste jen vadi, ze je tlustej....

marcicek84
15. srp 2014

@johanka111 - takže nemocný na štítnou není, ale i nadváha je nemoc...určitě nejde změnit životní styl za dne na den, X let se vyříral, rok dva mu bude trvat než zhubne, než začne cvičit atd. tedy je třeba ho v tom podporovat...a pije pivo, nemá tu váhu z těch piv?

tarra27
15. srp 2014

@kacenka1111 jenže o tom je i přístup k životu...pokud její muž sedí jen u pc a tv a nikde s ní natož s dětmi nejde...to tě omrzí ho přemlouvat....navíc chlap co má 150kg a víc je prostě problém....

tarra27
15. srp 2014

@kacenka1111 já vím, jak jsi to myslela...že když se člověk změní během manželství a to se určitě změní at už ženy po dětech, nebo po nemoci i chlapi, že by to neměl být důvod k rozvodu....a s tím souhlasím

kacenka1111
15. srp 2014

@tarra27 jo to prvni by me taky stvalo, to je fakt....to jsme meli taky, docela dusno, ale ta kila, to bych ho hnala bicem🙂 ja mam teda co rikat, ale nez jsem podruhe otehotnela, tak jsem aspon cvivila....

kacenka1111
15. srp 2014

@tarra27 jojo, presne tak, ale normalne bych odvezla telku do sberny🙂

evulina77
15. srp 2014

asi bych zašla do manželské poradny, né kvůli "kamarádovi", ale kvůli situaci v rodině. To co poposuješ není o tloušťce manžela, ale o tom, že prostě nefunguje jako otec a manžel. Jestli je jeho program jenom tloustnout a sedět u televize a pak se divit, že když najednou začne něco dělat, že nehubne, tak to není na život. Začínám tě chápat. Dívat se na to a vědět, že to bude do konce života, brrrr...
Vždyť to musí už vidět a chápat i děti, to k nim není fér. Zkusila bych se poradit v poradně a dala manželovi nůž na krk, buď budete fungovat jako rodina, nebo šlus. Možná to k němu není fér, ale k tobě to taky není fér. Být stále s dětmi, vymýšlet jim program, brát je akce a být na všechno sama, je hustý. Jaký je to příklad pro děti a jak vypadáte jako rodina. Otce děti potřebují. Na takový přežívání je život krátký...

tarra27
15. srp 2014

@kacenka1111 já ti rozumím... 🙂 a ani já nejsem hubenour...ale tady jde o velkou nadváhu...vždyt ani nedoběhne deti, když se rozutečou.....nemůže jít sportovat...je to fakt těžký...já ty lidi nesoudím, oni se často stydí, mají deprese...a zajídají to a práve si kompenzují pc a tv....je to uzavřený svět....a je s nimi těžké žít....

kacenka1111
15. srp 2014

@tarra27 no to me taky napadlo, ze se treba stydi jit do fitka, kdyz je tak moc....zas ona nemuze porad tahnout, kdyz on ji shazuje....ten posledni prispevek mi trosku zmenil pohled na vec, no

tarra27
15. srp 2014

@evulina77 ona ta tlouštka s tím ale souvisí....on tím omezuje celou rodinu a navíc, váha 140kg i víc není nic moc pěkného....neříkám se na něho vykašlat, ale chlap i kvůli své ženě by měl něco dělat....aby se ji líbil....

johanka111
autor
15. srp 2014

@marcicek84 Pivo nepije. On se prostě nehýbe, jí normálně, já doma opravdu nevařím nic tučného. Děti jsou taky hubený. Doma nic neudělá atd.

@tarra27 Máš asi pravdu, že cvičit by pak akorát chodil s jinou ajá bych se užárlila. Musím si sundat ty růžové brýle. V září začnou ty tréninky a trochu se toho fakt bojím, protože moje emoce jsou teď šílený. Já mám pocit, že jsem se do něj snad i zamilovala. Jsem blbec.