Nevěra?

iwet91
3. únor 2016

Holky potřebuji radu, s manželem jsme spolu 5 let, máme dítě 10 měsícu, manžel je od narození jiný, sex moc nevyžaduje a mě to vadí, chvili to bylo tak,že jsem ho pořád nutila, pak mě to přestalo bavit a začala jsem to sním řešit, ale přád to bylo že je unavený, nebo líný apod, potom zase ,že se o tom pořád bvím a mu se to protivý, takže jsem to přestala řešit a když jsem měla chut tak jsem se snažila ho vzrušit - vždy se povedlo, ale věčinou se pak otočil a že chce spá, někdy teda něco bylo, ted už mě ale nebaví ho ani přemlouvat, skoro 2 měsíce semnou nespí- byla jsem ted u rodiču , pořád at nejezdím, když jsem teda odjela tak mi hned psal jak je mu smutno ať dojedu, dřív - nonakonec se rozhodl pro nás dojet o 4 dny dřiv . Tak jsme odjely domu, když jem si vybalovala věci všimla jsm si sponky na nočním stolku, ae neřešila to, dneska jsem ji vzala do ruky a zjistila, že to není má sponka, mam jen černé tohle je hnědá - když jsem mu volala kdo tu byl tak řekl, že nikdy, že neví co to je za sponku, že ji asi našel, segry není, moje není - koho tedy je ? Jak to mám řešit až přijde domu, je hrozně vybušný a hned křiči, řešm sním týden problém sexu a taky mi není schopny odpovědět, co byste delaly vy na mém mistě ? Mám obavu, že se ani nepřizná , ale přece nejsem krava ne !? ☹

evulina77
4. únor 2016

@tripisek 😀

pulecp
4. únor 2016

@tripisek Myslím, že to nebylo o tom, že je to v pořádku a už vůbec nepsala, že to tak u nich chodí, natož oboustranně.

evulina77
4. únor 2016

@tripisek jasně, že je nevěra problém, ale rozpad rodiny je řádově větší problém. Navíc tady není nevěra prokázána. Prokázána je jen existence cizí sponky v ložnici...

tripisek
4. únor 2016

@evulina77 takze mi chces rict, ze budes s chlapem, ktery te podvadi jen kuli detem? Jak neni prokazana? Jeji neni, tak co by delala v loznici cizi sponka?

bajunka
4. únor 2016

Jestli jsou doma problémy jinde prosím,ale z takové blbiny jako sponka dělat hned nevěru?! 😎 to by většina manželství měla jepičí život. zpozornět prosím, rozhodně na vztahu pracovat a řešit...každý máme k nevěře jiný postoj( tady o ni ani jít nemuselo) a jiný žebříček priorit. taky se říká že ženská zahne, když má problém, chlap když má možnost...Často říkám, že ruku do ohně bych nedala za sebe natož za někoho jiného, nikdy nevíš co nebo kdo ti zkříží cestu...Když jsem byla mladší tak jsem si nedovedla představit, že bych cokoliv odpustila,byť třeba blbou pusu, věkem má tolerance narostla, že už bych snad překousla opravdu hodně, naštěstí jsem zatím neměla ani náznak že bych musela, ale samozřejmě teorie v hlavě si člověk v hlavě vytvoří i z ničeho...no každopádně,kdybych něco zjistila, tak by to měl chlapec hodně drahé 🙂, ale to co mezi sebou máme je pro mě natolik cenné že by rozhodně další šanci dostal.
A ještě k té sponce jak tu někdo psal člověk často něco vezme bezmyšlenkovitě do ruky a pak to někde položí ani o tom třeba neví, můžeš to být ty, on nebo vaše dítě, u nás je dům docela průchozí takže dokud bych nenašla něco fakt přímo na těle muže tak je to neprůkazné, protože panské trenýrky, dámské kalhotky to je už celkem standard, víc mě štve, když se mi třeba zatoulala oblíbená podprsenka :p

bajunka
4. únor 2016

@tripisek Pokud chlapa opustíš jen kvůli sponce, tak to by ten Váš vztah nebo tvůj k něm stal za hodně málo.Pokud máš někoho opravdu rád tak to nezmizí lusknutím prstu...

evulina77
4. únor 2016

@tripisek o případné nevěře svého muže bych se nikdy nechtěla dozvědět, protože kdybych věděla, musela bych jednat a nevím, jak. Takže se nepídím a nazajímám. Snažím se, aby bylo doma dobře, s rozumen o sebe pečuji, dávám najevo, že ho mám ráda a snažím se být otevřená a přístupná v sexu. Myslím, že nemá cenu udržovat vztah s člověkem, který o to nestojí. A doufám, že, kdyby můj manžel uklouzl, ale měl by zájem a snahu svou chybu napravit, že bych mu dala šanci a to možná i kvůli našim dětem. Ale základ je tem, že si věříme, respektive já mu věřím a předpokládám, že i on věří mně...

tripisek
4. únor 2016

@bajunka
@evulina77
Ja odpustim hodne, prejdu plno veci ale co se tyce nevery, jsem nekompromisni. Kazda jsme jina

bajunka
4. únor 2016

PS:neobhajuji nevěru, jen prostě pro mně je přirozenější dát za x let spokojeného vztahu další šanci, než kvůli hodinovému uklouznutí(které se ani nemuselo stát) hodit všechno do kopru...

evulina77
4. únor 2016

@tripisek taky jsem bývávala radikální...

evulina77
4. únor 2016

@bajunka mám stejný názor

dokument
4. únor 2016

@budouci_maminka no neposilal me se lecit, ale stacilo mi, ze mi to jednou vysvetlil a dal jsem po tom nepatrala.

78marcela
8. únor 2016
bassetlady
8. únor 2016

Byvala jsem taky radikal, ale ted uz by spise vytocilo do bela, ze si ji vzal domu a ze se buhvi kdo valel v perinach.

svetlus_pepca
8. únor 2016

Nechce se mi pročítat celou diskuzi, ale nedá mi to nenapsat. Asi by sis měla ujasnit, co chceš 🙂 Jestli se v tom opravdu chceš rýpat. Až ti manžel nevěru přizná, uděláš co?? Máš v tom jasno?? A jestli to nevěra není, budeš si připadat jak?? Jako kráva, co nevěří vlastnímu manželovi a zbytečně?? Co když je za tím něco naprosto jiného?? Co když má nějaký problém, se kterým se ti bojí svěřit?? Stydí se, nechce tě tím zatěžovat. Chlapi prostě uvažují a jednají jinak. Co když mu prostě dáš chvíli pokoj?? A sex...co nějaký zdravotní problém, co třeba typický problém s pohledem na ženu po porodu, co nějaká změna u tebe?? Nehledej za tím hned nevěru a zkus zapojit hlavu 😉 A chvíli to neřeš. Možná už mu tím vyzvídáním lezeš na nervy. Neber to, prosím, nijak špatně, jen uvažuj s chladnou hlavou!

barbora787904
10. únor 2016

Já bych do mailu ani do mobilu nelezla, to by bylo pod mou úroveň, i když bych si myslela cokoliv... Prostě si o tom promluvit, v klidu. Nevěru bych nedokázala odpustit, protože při každé další hádce mu to bude předhozeno. Tak buď ještě vyčkat anebo o tom mluvit a ukáže se, zda opravdu někoho má..

zuzineckah
10. únor 2016

mě by zajímalo, jak to u nich dopadlo...

iwet91
autor
12. únor 2016

@zuzineckah Vyřešilo se to a jsme spolu dál 🙂

zuzineckah
12. únor 2016

@iwet91 a padlo i nějaké rozumné vysvětlení, nebo jste se k tomu už nevraceli, jestli se teda můžu zeptat?

iwet91
autor
12. únor 2016

@zuzineckah Já se k tomu už pak nevracela, ale muž se k tomu vrátil a všechno se vysvětlilo

zuzineckah
12. únor 2016

@iwet91 tak hlavně, že jste to vyřešili k spokojenosti. Určitě to nebylo nic příjemného. Je fajn, že jste si to vysvětlili 🙂

tajemna30
12. únor 2016

@iwet91 jsem moc ráda že se vše vyřešilo, a jste spolu 🙂 A mohu se jen zeptat jak vysvětlil tu cizí sponku?