Nevěra a další pochybnosti

terezije25
31. říj 2017

Krásný podvečer všem 🙂
Jdu si sem, ani né pro radu, jako spíše pro názor a hlavně se trochu vypsat..

S partnerem spolu již nějaký čas jsme, máme před svatbou (za rok) a začali jsme snažit o miminko. Před rokem a půl jsem ale přišla partnerovi na nevěru, odpustila jsem, nepochopila jsem, ale dala jsem mu další šanci, protože jsem byla přesvědčená, že to je člověk, kterého chci mít po mém boku a ač je to možná hloupé - chybovat může každý.
Partner byl od té doby velice pozorný, choval se ke mně hezky, ale vždy když měl možnost a čas napsal si někde s nějakou slečnou. Já jsem možná už naprosto bláznivá, ale kdo si nevěrou prošel, tak ví, že prostě odolat kontrole telefonu je naprosto nemožné. Co se týká mé osoby, tak mé sebevědomí je na bodě -1 a co je nejhorší, i když se v tom nechci rýpat, mám to neustále v hlavě.

Tím, že máme před svatbou, začala jsem logicky přemýšlet, jestli to je ,,on"! Jestli na mě třeba nečeká někdo nikdo jiný, s kým bych mohla mít vztah s čistým štítem - ale co tak čtu, mám pocit, že nevěra se dnes stává naprosto všední věcí, to je šílené.

Náhodou dnes, když jsem si stahovala z datové schránky dokument u partnerova PC, tak jsem si všimla, že tam má nějaký screen z nějaké erotické seznamky. Samozřejmě, ač jsem chtěla, nechtěla, tak nervy jsem měla na pochodu a vybalila to na něho ať mi ukáže o co jde. Nestačím se divit ještě teď. Psal si tam s nějakýma kurvama apod. ale že prý to nic neznamená.

Pro mě to znamená celkem dost, protože teďka opravdu nevím, co mám dělat, jestli mám ze vztahu odejít, což mě bude velice bolet, hlavně spolu máme nějaké podnikatelské aktivity a majetek, nebo se mám smířit s tím jaký je atd.. Prostě opravdu nevím. Máte nějaká zkušenosti? Šílené se v tom plácám. Jsem už objednaná k terapeutce, tak doufám, že co se týká ve vztahu ke mně, že mi pomůže..

Moc Vám všem děkuji a přeji hezký večer 🙂

calvac
31. bře 2019

@terezije25 Preji hodne sil a verim, ze najdes nekoho lepsiho. Urcite si to zaslouzis. Drzim palce.