Nevěra a odchod manžela od rodiny, vrátil se k vám někdy?

montonik
24. srp 2014

Jelikož jsem teď v situaci, kdy mě opustil manžel kvůli jiné a je to hodně čerstvé, tak mě přepadají deprese a ráda bych, aby mi některé z vás napsaly, jak se to dá zvládnout? Já tomu stále nevěřim a i když ho nesnášim, tak ho ale i mám bohužel stále ráda 😢 Mrzí mě to moc i kvůli malému, že i jeho táta opustil. Prostě bych chtěla zpět kompletní rodinu ☹ Stalo se vám některé, že se manžel vrátil zpět a případně za jak dlouho? Dá se vůbec taková zrada odpustit a být spolu zase šťastni? Ne že bych tu teď čekala, ale asi furt trochu doufám....

zanett
27. srp 2014

@montonik Promin, ale od tveho manzela je to nebetycna drzost ti rict, ze nechce rozvod! Aha, takze panacek si bude uzivat s milenkou, ale zaroven zustane se zakonnou manzelkou, protoze nechce mit nalepku 'rozvedeny' - takze bude mit vsechno; povyrazeni s milenkou, se kterou si uziva tu cheeemii a zaroven chapavou a tolerantni manzelku, ktera ho neprudi s rozvodem a jeste naivne ceka, jak se veci vyvrbi. Ve vysledku je pro okoli on ten dobrej, kterej vlastne nic tak spatnyho nedela. Ja bych ho hnala, panacka! Mel by rozvod na stole tak rychle, ze by se nestacil divit! Ja vim, ze neni treba unahlenych rozhodnuti, ale mam par takovych chlapu v okoli, kteri maji milenky, ale rozvod nechteji, aby nebyli oni ti spatni, kteri rozbili manzelstvi. A kdyz pak manzelce dojde trpelivost a o rozvod pozada, tak je vlastne ta spatna ona, protoze on se prece rozvadet nechtel. Ja bych pozadala o rozvod a jeste bych vsude velmi durazne rozhlasovala, ze nikoliv ja, ale on rozbil manzelstvi svymi zalety, to kazdy soudny clovek pochopi. Tyhle typy ze srdce nesnasim, ta jejich vycuranost me zveda ze zidle. Zajimalo by me, jestli by panacek toleroval milence tobe? To asi sotva, to by hned volal po rozvodu a urcite jeste vsude rikal, jaka jsi behna (promin, neber to doslova, to je jen priklad pro dokresleni).

bureska
27. srp 2014

@zanett souhlasím, ale já bych žádost o rozvod nepodávala. Pisatelka přece rozvod nechce, ona nemá milence, ona nerozbila rodinu...proč by ona ve finále měla být ta špatná? Já po své zkušenosti bych dala manželovi nůž na krk. Vyber si, bud my, nebo ona. Obojí mít nemůžeš...jestli ona, podej žádost o rozvod ty...a byla bych zvědavá, co hošek uvede za důvod. Hlavně se s ním nemazat...a hlavně at platí i na syna, i na manželku. Pochybuju, že ho milenka bude chtít i bez peněz a s holým zadkem

zanett
27. srp 2014

@bureska Ja vim, jak to myslis, ja bych mu taky dala uplne nejdriv nuz na krk, at si vybere, ale to je prave ten problem - co kdyz rekne, ze se milenky nevzda, ale o rozvod zadat stejne nebude a 'zazadej si o nej sama, kdyz chces, ja se rozvadet nechci' (to je jejich oblibena argumentace). To je patova situace a manzelka je pak v pasti a pokud nechce manzelovi tolerovat milenku, nezbyde ji, nez o ten rozvod pozadat sama. 🙄

bureska
28. srp 2014

@zanett v tom případě at se vystěhuje, vyměnila bych zámky, nebydlí s náma. Syna uvidí, jen když se domluví se mnou. Žádné kamarádčovty, jak oni by si představovali. Ten můj chtěl být se mnou taky hroznej kámoš. Dokonce si milenku chtěl nastěhovat k nám domů...nakonec odešel, já celé těhotenství doufala, že se vrátí, i po porodu. Pak mi jen přišlo oznámení od soudu do schránky...byla to ztráta času, měsíce doufání a trápení. Už bych se s ním nemazala...být pisatelkou diskuze, tak po něm chci výživné na syna a na sebe. Pokud by si vybral milenku, dala bych mu lhůtu na podání žádosti o rozvod. Pak bych ji asi taky dala sama, ikdyž ten co ji podává, platí poplatek soudu...hlavně se s nima nemazat. Oni se s náma mažou? Když nás nechají samotné s dítětem na cestě nebo s miminem v náruči? Na mateřské a tudíž bez kdovíjakých peněz? To jen my nima máme slitování....já jak říkám, po tom, co jsem si zkusila já, by šla už lítost a naděje stranou...musí se myslet hlavně na sebe a na děti

evulina77
31. srp 2014

@montonik teď je důležité vyřešit finanční záležitosti. Zajdi se poradit k právníkovi nebo do nějaké poradny, ať víš, na co máš po rozvodu nárok, kolik by ti manžel platil na dítě a kolik na tebe. A přesně takovou částku by ti měl platit i když nebudete rozvedení. Domluvila bych se taky na návštěvních dnech, nebo hodinách a šlus bus. Ať to panáčkovi dojde. On je teď asi strašně nešťastný, že není s váma, chce být kamarád a další blablablabla. Houby, prostě utekl a je to zbabělec a hajzl (promiň). Ty jsi zůstala na všechno sama, ty jsi zůstala s dítětem sama, ty budeš s největší pravděpodobností vychovávat vaše dítě sama se všemy problémy, které to s sebou nese. Nejsi onuce, nejsi maják a rozhodně nejsi 100% jistota. Komunikovala bych, ale jen o praktických věcech. Fotky malého bych neposílala, nemusel odcházet. Nemá cenu zavírat dveře za vztahem, ale on si musí uvědomit, že život není na zkoušku a že každá akce má svoji reakci. Snaž se žít a né jen přežívat. Přeji hodně sil

weri
21. zář 2014

@montonik Ty brdo, Moni, tohle se mi vůbec nechce věřit, že by ti Radim udělal. Promin, že ti sem lezu a komentuju, ale náhodou jsem na to tady narazila a čumim teda! A jak je? Pořád jste od sebe? Jestli můžu říct svůj názor, tak doufám, že jste. Protože věř tomu, že i kdyby se vrátil a ty jsi mu odpustila, tak pořád to bude mezi vámi a hlavně v tvý hlavě. Zapomenout se to nedá. Hlavně hlavu vzhůru, nehroutit se z toho, byl to jen chlap a těch je! 😉 Najde se další. Nebude to sice biootec Matěje, ale to vůbec nevadí přeci 🙂. Dej si na chvíli voraz od chlapů, vždyt toho nejdůležitějšího muže tvého života doma už máš a uvidíš, že se nějakej "náhradník" časem sám najde 🙂.

karel_staller
7. lis 2019

lol

elu
7. lis 2019

VRATI se urcite, jen ho je potreba trochu vyskolit, chemie se taky vrati.. jen bude tezke odpustit, kdyz to dokazes ziskas svou rodinu zpet

misa31081988
1. črc 2022

@bureska velmi mě to mrzí a jsi silná žena.

elu
1. črc 2022

@bibianca přesně... Ten se vrátí určitě... Ale je potřeba být,, strašně v pohodě,,... Aby mu začalo něco někde srotovat.... Taky bych mu někdy dala malého na hlídání, že máš taky nějakou schůzku....

miri77
8. lis 2023

@honzulka ahoj jak vis že ten vztah skončil ?vím že to je stará diskuze ,ale jen mě zajímá jak to dopadlo🙂

miri77
8. lis 2023

@honzulka já zazivam asi něco podobnýho ,sluzby v práci u něj,obzvlášť noční s ní prostě nedávám,prosim jak jste to prekonaly všecko ?