Nová žena mého exmanžela nesnáší našeho syna a bije ho

cervenka_cervena
15. led 2016

Ahoj holky. Jsem tu nová. Myslíte, že byste mi mohly poradit? Manžel ode mě odešel, když jsem byla těhotná kvůli jiné ženě. S tou se později vzal, když byla pro změnu těhotná ona a dnes spolu mají rok a půl starého syna. Mému synovi jsou 4 roky. Jeho nová manželka ho svedla, měla už zkušenosti s několika ženatými muži. To ale není až tolik podstatné.
Já bývalému manželovi syna dávám cca 1x do měsíce na víkend a cca 1x na odpoledne v týdnu. Ale. Po poslední návštěvě se asi něco stalo. Syn začal usínat až v 10 večer (jindy usíná v 8), ve školce se během spánku několikrát počůral, nechce k tátovi, říká mi, že ho teta bije, říká mu, že je nevychované děcko a spratek. Že na něj pořád nadává, že se pak kvůli tomu s tátou hádají, protože se ho táta zastane.
Od okolí vím, že ona syna fakt nemá ráda, je na něj alergická, nadává kvůli tomu bývalému a ten raději vždy buď rezignuje a dá ji za pravdu a na syna taky křikne anebo se přestanou bavit.
Syn je přitom hodný kluk, zlobí jako každé jiné dítě, ale není nevychovaný, zlý, agresivní, poslouchá, když se ví jak na něj.
Poradíte co mám dělat? Bývalému jsem to už říkala, ale řekl mi, že teta ho nebije. Ale nedávno si mi postěžoval, že to u nich není úplně ideální. S ní se nebavím, vždy, když mě vidí, sklopí zrak anebo si zakryje oči.
Děkuji za příspěvky

brunetka11
15. led 2016

@katkasturm Nemusí. Právě proto není od věci to řešit osobní přítomností matky nebo prostě přes tu sociálku. Ono už stačí psychické vydeptávání novou partnerkou otce.
Takhle mohou mít čisté svědomí všechny zúčastněné strany.
Osobně bych za ní zašla, na rovinu jí řekla, že chápe, že se zrovna nemusíme, a že to nemusí být pravda, co syn říká, každopádně bych preventivně ráda u těchto akcí byla osobně, a když se malý uklidní, zase to vrátit do stejných kolejí.

zelenaesmolda
Autor odpověď smazal
Zobraz