Odkud je karta?

medulla1
24. srp 2018

Holky obracim se na vas adoufam ze mi nekdo poradite. S predchozich zkusenosti vim ze partner mel ci ma sklony k nevere a vcera jsem u nej v kalhotech (pred vypranim) nasla tuhle kartu. Nevite co je to za kartu?

dancamich
24. srp 2018

Tohle muze byt i permoska na bazen, nemusi to byt karta k hotelovemu pokoji.

medulla1
autor
24. srp 2018

Na bazen ani do fitka nechodi 😕 da se to nejak zjistit?

aedoss
24. srp 2018

Nemůže to být třeba nějaké parkování do práce?

carmenz
24. srp 2018

Z jakeho hotelu a pokoje se takto zjistit z bezpecnostnich duvodu neda,navic se vetsinou nabijeji jen na konktetni pobyt,aby nedoslo ke zneuziti. Jeste me napada,jestli takove karty k necemu nepotrebuje u nej v praci,pro vstup do nejakych prostor apod.

lucie0205
24. srp 2018

Partner je má taky dokonce 3. Jedna na vjezd do garáže do práce, jedna na průchod recepce a 3 na průchod do kanceláře. Ja je v práci taky používala jen sem na ni neměla číslo ale QR kód. Jak přijede podívám se zda tam ma cislo. Ale nestresovala bych. Takových karet je spousta Pro vstupy do práce.

barchen
24. srp 2018

@medulla1 Muze to byt docasna karta v zamestnani, karta na parkovani v garazich v praci nebo i v hotelu, napr.v zahranici. Mela jsem stejne a jednou mi je nevzal par.automat a skoncila se mnou doma. Docasna karta na jidlo, pro zamestnance nebo pro hosta...moznosti je hodne. Pokud chces patrat po nevere a verohodnem dukazu, tak zkusit asi jine zpusoby pokud mas podezreni. Jen pozor, mam v blizkem okoli pripad, kde to malem skocilo na soude, jelikoz manzelka obvinila nepravou pani a malem znicila soukr.i prac.zivot dotycne, co v tom byla nevinne.

anina32
24. srp 2018

Čipová karta do práce, mám takovou už dva roky.

editah222
24. srp 2018

@medulla1 nevěřím, že nějaký chlap je při nevěře takový debil, aby nechal kartu od pokoje v kalhotách, takže si myslím, že je to k něčemu v práci 🙂 Můj muž má takových karet spoustu (parkoviště, vleky, vstupy v práci, fitko....).