Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Odřela jsem auto, mám výčitky

brikatka
7. bře 2015

včera jsem odřela na parkovišti auto při couváni...není to moc,spíše trocha...jenom zběžně jsem koukla...na druhém jsem nic neviděla..ale pořád mám výčitky...dokonce jsem to neřekla ani manželovi..je to asi pul roku co jsme řešili střet s druhým autem-řešilo se to přes pojištovny

no a ted mi je líto,že jsem to zatajila manželovi,řekla jsem že nic nevím...nejsem zvyklá lhát,mám stísněný pocit.výčitky.stydím se.
a pak to druhé auto..bylo to nějaké úplně staré a nic jsem neviděla-to naše mě moc nemrzí...ale co když jsem to špatně prohlídla a pak si tam majitel něco najde?

pak z toho můžou být problémy ještě větší než by byly hned.

prostě jsem to podělala

jitavrtule
23. bře 2015

@kacca11 já třeba havarijko nemám, z prostého důvodu, že si chudák Kroupa prošla kroupama. technicky je v pořádku, ale díky ďubkatý karoserii se to tenkrát řešilo jako totálka. takže další havarijko už jsem na ní nedělala, nevyplatilo by se mi. to jen, že to není zas tak neobvyklý, nemít ho.
@leg škoda na cizím autě se ale nehradí z havarijka, to by snad mělo jít z povinného ručení,ne? samozřejmě to nic nemění na tom, že ve vaší situaci se havarijko určitě vyplatilo, vánoce za 50 litrů pořád nic moc.

lendulka212
24. bře 2015

nevim jak kdo děláte údržbu na autě, gumy letní + zimní 1x za 2 -3 roky, povinný ručení, tak už je to dost nákladů na to, k tomu platit ještě havarijní. Když někoho nabouráte máte povinný a když se couvá, tak se kouká dozadu

terkavil
Odpověď byla odstraněná
Zobraz