• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otravná tchýně. Máte nějakou dobrou radu?

30. května 2012 
děvčata - mrkněte do témy http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tchyne/?page=last&lastref=pager1

najdete tam spoustu inspirace :grinning:

já mám tchýni v baráku, žiju tu s nima už přes 10 let a jde to - i když radši bych byla pryč :grinning: ale zas tak hrozný to celkově neni, ale je třeba nastavit jasný pravidla a když je překročí nebát se říct, že takhle teda ne a když to jinak nejde, tak se nebát je poslat někam hodně daleko :grinning: + základ je, že za váma partner stojí :wink:
2. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky musim se podelit o zkusenosti s moji tchyni.uz tri roky se s ni nemuzeme dohodnout jen nas pomlouva dela naschvaly a o sva dve mala vnoucata nema zajem proc byt s prckama kdyz muze lezet v posteli.pred dvemi mesici u nas zase byla desna hadka zacalo to tim ze kasle na prcky a vsude vyklada jak ji je zakazujeme.nakonec mi napsala smsku ze ji mozek nevymyju jako ostatnim a ze za vsechno muzu ja.rozhodli jsme se ze se od ni odstehujeme bydlime totiz ve stejnem dome.uz jsem z toho unavena a nebavi me to,ale ona se v tom vyziva.nastesti manzel je na me strane a vidi jak se jeho matka desne chova a kdyz me vykladal co delala kdyz byl maly divim se ze je jeste mezi nami. :angry:
22. lis 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že nejlepší je vždycky nechat dotyčnou ochutnat vlastní polívečku. Takže, pokud máš pevný nervy, sežeň nějaký starý žgarby, každý den navštiv tchýni, nech si udělat kafe a dones jí nějaký nechutný dárek se slovy:"Podívej jaký hezký obrázek, talířek,šálek či co, přesně tvůj vkus, to víš nám se to doma nehodí, ale je to moc pěkný a tobě se to bude jistě hodit" . Případně můžeš donést hrnec 2 dny starého guláše aj.. Myslím, že aniž bys musela něco řešit, frekvence jejích návštěv by se rapidně snížila. Také jsem měla velký úspěch s tím, že jsem manželovi tchýni stále chválila a nutila ho chodit na návštěvy se mnou.
30. kvě 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. kvě 2012 v 15:15 • andulka444
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek